Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [KwadratowaMasakra] - [Red vs Blue] - [30 vs 30] - [AntiRelog] - [OtherDrops] - [Ograniczona Mapa] - - - Czekamy na Ciebie!


Glox99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Nick30


Drużyna:red


Posiadanie mikro:nie


Czy będziesz na Ts3:Tak


Coś od siebie:Jestem kuba mam 16 lat ogarniam i gram od beta 1.1

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: MentoS


Drużyna: Blue


Posiadanie mikro: Tak


Czy będziesz na Ts3: Tak


Coś od siebie: Mam 15 lat i lubię grać w piłkę nożną ,napewno będzie wam dobrze ze mną w druzynie :P


Opublikowano

Nick: Arkblonable


Drużyna: Red


Posiadanie mikro: Tak


Czy będziesz na Ts3: Tak


Coś od siebie: Ten typ serwerów mi pasuje. Oczywiście uczciwej walki życzę.


Opublikowano

Nick:KusiuXD


Drużyna: Blue


Posiadanie mikro: posiadam


Czy będziesz na Ts3: będe ale nie zawsze .


Coś od siebie:oferuje, wspolną i miłą grę.




Nick:Owoc


Drużyna: Blue


Posiadanie mikro: posiadam


Czy będziesz na Ts3: będe ale nie zawsze .


Coś od siebie:oferuje, wspolną i miłą grę.




Nick:Zwarek


Drużyna: Blue


Posiadanie mikro: posiadam


Czy będziesz na Ts3: będe ale nie zawsze .


Coś od siebie:oferuje, wspolną i miłą grę.

Opublikowano

Wzór podania do drużyny



Nick: eipex


Drużyna: Red


Posiadanie mikro: Tak


Czy będziesz na Ts3: Oczywiście jak najczęściej


Coś od siebie: Jestem chłopakiem o dużym zainsteresowaniu, nie lubię się rozpisywać ;/

Opublikowano

Nick: babiniu

Drużyna: RED

 

Posiadanie mikro: mam ale musialbym go poszukac

 

Czy będziesz na Ts3: Będę

 

Coś od siebie: Nie lubie się zbytnio rozpisywać. Gram w minecrafta od 8 miesięcy więc uważam że jestem w miare doświadczonym graczem :P

Licze na pozytywne rozpatrzenie

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

 

Nick: babiniu

Drużyna: RED

 

Posiadanie mikro: mam ale musialbym go poszukac

 

Czy będziesz na Ts3: Będę

 

Coś od siebie: Nie lubie się zbytnio rozpisywać. Gram w minecrafta od 8 miesięcy więc uważam że jestem w miare doświadczonym graczem :P

Licze na pozytywne rozpatrzenie

 

 

Nick: Liszowski123

Drużyna: Blue

Posiadanie mikrofon: Posiadam.

Czy będziesz na Ts3: Bardzo często.

Coś od siebie:Dobrą grę, bez wulgaryzmów na serwerze/ts3 oraz Bardzo dobry Teamplay Hardcore ;>

 

 

 

Wzór podania do drużyny

Nick: eipex

Drużyna: Red

Posiadanie mikro: Tak

Czy będziesz na Ts3: Oczywiście jak najczęściej

Coś od siebie: Jestem chłopakiem o dużym zainsteresowaniu, nie lubię się rozpisywać ;/

 

 

 

Nick:KusiuXD

Drużyna: Blue

Posiadanie mikro: posiadam

Czy będziesz na Ts3: będe ale nie zawsze .

Coś od siebie:oferuje, wspolną i miłą grę.

Nick:Owoc

Drużyna: Blue

Posiadanie mikro: posiadam

Czy będziesz na Ts3: będe ale nie zawsze .

Coś od siebie:oferuje, wspolną i miłą grę.

Nick:Zwarek

Drużyna: Blue

Posiadanie mikro: posiadam

Czy będziesz na Ts3: będe ale nie zawsze .

Coś od siebie:oferuje, wspolną i miłą grę.

 

 

 

Nick: Arkblonable

Drużyna: Red

Posiadanie mikro: Tak

Czy będziesz na Ts3: Tak

Coś od siebie: Ten typ serwerów mi pasuje. Oczywiście uczciwej walki życzę.

 

 

 

Nick: MentoS

Drużyna: Blue

Posiadanie mikro: Tak

Czy będziesz na Ts3: Tak

Coś od siebie: Mam 15 lat i lubię grać w piłkę nożną ,napewno będzie wam dobrze ze mną w druzynie :P

 

 

 

Nick:TwistedPL

Drużyna:Red

Posiadanie mikro:tak

Czy będziesz na Ts3:tak

Coś od siebie:Miły, Ogarnięty, Współpracuje !

 

 

 

Nick:DruidAndrzej

Drużyna:RED

Posiadanie mikro:Yes

Czy będziesz na Ts3:Yes

Coś od siebie:Lubię tego typu servery

 

ALL DODANI :D

 

 

ts.mc-pl.net

sygnaturka2.png

Opublikowano

Nick:Meno


Drużyna:Blue


Posiadanie mikro:tak


Czy będziesz na Ts3:tak


Coś od siebie:Jestem ogarnięty,miły i lubię grać w minecraft ;D

Opublikowano

Nick: Keerok


Drużyna: RED


Posiadanie mikro: tak


Czy będziesz na Ts3: raczej tak, jednak nie zawsze


Coś od siebie: Jestem aktywny i dobry w PvP ;) W wakacje mam dużo czasu na grę ;)




Opublikowano

 

Nick: Krakuss110

Drużyna: blue

Posiadanie mikro: Tak

Czy będziesz na Ts3: Tak

Coś od siebie: Jestem krakus mam 18 lat ;)

 

 

 

Nick:Meno

Drużyna:Blue

Posiadanie mikro:tak

Czy będziesz na Ts3:tak

Coś od siebie:Jestem ogarnięty,miły i lubię grać w minecraft ;D

 

 

 

Nick: Keerok

Drużyna: RED

Posiadanie mikro: tak

Czy będziesz na Ts3: raczej tak, jednak nie zawsze

Coś od siebie: Jestem aktywny i dobry w PvP ;) W wakacje mam dużo czasu na grę ;)

 

Dodani :)

Jutro start w godzinach popołudniowych

sygnaturka2.png

Opublikowano

Nick:Ciastko

Drużyna:Red

Posiadanie mikro:Tak

Czy będziesz na Ts3:Tak

Coś od siebie:Jestem spoko lubię ludzi kocham KM

Opublikowano

Nick:Ciastko

Drużyna:Red

Posiadanie mikro:Tak

Czy będziesz na Ts3:Tak

Coś od siebie:Jestem spoko lubię ludzi kocham KM

 

Dodane :)

sygnaturka2.png

Opublikowano

Nick: eizoYT

 

Drużyna: Czerwoni

 

Posiadanie mikro: Mam :)

 

Czy będziesz na Ts3: Jasne ;)

 

Coś od siebie: Jestem pro :D Jestę jutuberę i lubie Gloxa ;d mam 18 lat + ;d

Opublikowano

Nick:Baxio


Drużyna:Red Please.


Posiadanie mikro:Tak

 

Czy będziesz na Ts3:Tak

Coś od siebie:Lubie Gry MMORPG :D

mca.png
Opublikowano

Nick: eizoYT

 

Drużyna: Czerwoni

 

Posiadanie mikro: Mam :)

 

Czy będziesz na Ts3: Jasne ;)

 

Coś od siebie: Jestem pro :D Jestę jutuberę i lubie Gloxa ;d mam 18 lat + ;d

 

 

 

Nick:Baxio

Drużyna:Red Please.

Posiadanie mikro:Tak

 

Czy będziesz na Ts3:Tak

 

Coś od siebie:Lubie Gry MMORPG :D

 

Dodani :)

sygnaturka2.png

Opublikowano

Nick: Zengeds

Drużyna: red lepiej :D

Posiadanie mikro: mam :D

Czy będziesz na Ts3: tak ;d

Coś od siebie: mam 15 lat jestem z legnicy Bawie sie w photoshopie. jestem ide teraz do 3 klasy gim :) .Na imie mam Norbert .

:Chcę sie dostac na ten serwer ponieważ lubie tego typu serwery wojny 2 frakcje i tym podobne napewno bede wspierał moją

druzyne wybuduje duzo cieakwych obiektów i mysle ze dobrze nam się bedzie razem grało :D

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Nick:HeZzu


Drużyna:Red


Posiadanie mikro:posiadam


Czy będziesz na Ts3:tak ale nie zawsze


Coś od siebie:Umiem sei dobrze bić budowac oraz strzelac z łuku mam 14lat jestem ogar i ogarniam mc (Minecrafta).


75c2377d0268a.png


Opublikowano

Nick: p4ziomek

Mikro: Mam

 

 

TS3: Też jest i będę

 

Drużyna: obojętnę, ale widzę, że niebiekich jest mniej, więc mogę być blue

 

Coś od siebie: W Minecrafcie jestem bardziej ,,budowniczym''

Opublikowano

Nick:KaciPL


Drużyna:Blue


Posiadanie mikro:Tak


Czy będziesz na Ts3:Tak


Coś od siebie:Chcialbym wejsc na taki typu serwer pozdrawiam xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...