Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Możliwość zwrotu przedmiotu!


GełoIdiot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy już ktoś takiego tematu nie napisał, ale nic nie widzę.

Zwrot przedmiotów ma kilka ograniczeń:

  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli zamkniemy okno sklepu
  • Zwrot będzie nie możliwy po wyjściu poza zasięg sklepu
  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli użyjemy jakiejś umiejętności
  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli zadamy jakieś obrażenia
  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli otrzymamy jakieś obrażenia
  • Jeśli kupimy przedmiot, który generuje złoto, to gdy go zwrócimy, stracimy dodatkowe złoto z tego przedmiotu
  • Jeśli zwrócimy przedmiot z efektem, to po zwrocie stracimy efekt przedmiotu
  • Jeśli kupimy eliksir w momencie nie posiadania wolnego miejsca w inwentarzu, to jego zwrot będzie niemożliwy

88cfae8b7493473e4bcc71d99df5d38a.jpeg

Źródło:

 

http://firstpick.pl/news/340/cofniecie-ostatniego-zakupu-na-pbe-i-nie-tylko

سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ


1356956559-U784394.png


To ja - Krystian - ;)Geo - niewyżyty GM?


Opublikowano

2x up :

  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli zamkniemy okno sklepu
  • Zwrot będzie nie możliwy po wyjściu poza zasięg sklepu
  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli użyjemy jakiejś umiejętności
  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli zadamy jakieś obrażenia
  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli otrzymamy jakieś obrażenia


    Wystarczy przeczytać dokładnie i będziesz wiedział czy na midzie będą brać dorany.
Opublikowano

No i zajebiscie juz nie raz przez laga kupilem 2x buty

Poza tym zwracaniem zrobili max 1 but w eq,

czyli nie możesz kupic 2 butów :P

Opublikowano

Jestem ciekawa czy jezeli sprzedajac item, ktory teoretycznie ma nam odebrac cale zdobyte przez niego zloto bedzie wstanie odebrac nam je jezeli bedziemy mieli mniej niz 50golda. Gold wtedy wejdzie na - czy jak? :D

Opublikowano

Swietnie, czasami przez missclick kupowałem nie ten przedmiot co trzeba i kasa w dupkę. :D Dobrze, że o tym pomyśleli

Opublikowano

Mhm, czyli teraz można zwrócić item za pełną cenę? W sumie.. fajna zmiana, dobrze że są te ograniczniki bo inaczej część osób zmieniała swój build patrząc na itemki przeciwnika co byłoby też nie fair. Mam nadzieje, że ta zmiana zawita również na normalnych serwerach.

Opublikowano

Poza tym zwracaniem zrobili max 1 but w eq,

czyli nie możesz kupic 2 butów :P

Wrzucilbyś jakieś źródło?

 

@t

Dobra zmiana, na pewno się przyda.

Nie raz kupimy jakiś fail itemek, a później trzeba z nim grać :D.

Oby to wprowadzili jak najszybciej.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Czyli wychodzi na to że nowa meta będzie polegała że na start wszyscy buty i 4 poty
Ogólnie mi się ten pomysł nie podoba.

56301179150489007146.png

Opublikowano

Czyli wychodzi na to że nowa meta będzie polegała że na start wszyscy buty i 4 poty

Ogólnie mi się ten pomysł nie podoba.

A czemu niby?

سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ


1356956559-U784394.png


To ja - Krystian - ;)Geo - niewyżyty GM?


Opublikowano

@up: Czemu buty i 4 poty?

Jedyna zmiana to taka że jak missclick lub przy lagu kupimy np. 2x buty to bd możliwy ich zwrot...

League of Legends

Opublikowano

Ciekawy jestem co by się stało jeśli kupilibyśmy item na golda, poczekali na respie i kupili za tą kase item i byśmy potem sprzedali item na kase.

Opublikowano

Ciekawy jestem co by się stało jeśli kupilibyśmy item na golda, poczekali na respie i kupili za tą kase item i byśmy potem sprzedali item na kase.

czytaj op to byś wiedział. A co do update fajnie na missclicki xD

Opublikowano

Dobre, często mi zdarzają się missclicki. Dla mnie przesadzili już z tym zamykaniem okna sklepu, czesto po zamknięciu dopier dowiaduje sie ze mam zly item

OndteAw.png <- Dołącz się do teamu umieszczając plakietkę w profil / sygnatura.


Opublikowano

Dobra źle przeczytałem.

Pomysł bardzo dobry nie raz kupowałem to co nie trzeba.

56301179150489007146.png

Opublikowano

  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli zamkniemy okno sklepu

tutaj jest blad, ile razy kupie przedmiot zamkne okno sklepu po miss clicku, ten punkt mogli sobie odpuścić :)

 

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Marti

  • Zwrot będzie nie możliwy jeśli zamkniemy okno sklepu]

Ja nie mam zamiaru biegać w lolu z otwartym sklepem ..

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Świetna zmiana :D

Z moim wooden pc co chwilę kupuję jakiś item 2x :D

Nareszcie będę mógł to zwrócić i otrzymać 100% kasy wydanej na item : )

Oby jak najszybciej to wprowadzili.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...