Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zasilacz. Wymienić czy zostawić ?


FaceBusterPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam do was pytanko że zasilacz taki jak oto w tym pc : http://scr.hu/0dxf/k8jb7

Sprawia problemy ( spadki fps itp. ) Słyszałem że ktoś miał problem dokładnie z takim samym. Czy to prawda ?

 

Jeśli tak proszę o zamienniki w podobnej cenie, powiedzmy max 130zł.

xxx

Opublikowano

Jeszcze nie kupiłem. Totalny shit ? Powiedz mi co jest do wymiany. Nie mam za dużo pieniędzy na komputer. I nie potrzebuje na nim latać ani nic. Chce żebym mógł sobie popykać czasami w jakieś gierki.

 

 

@up

 

Ten napewno odpada. Powiedziałem zamienniki a ty mi wysyłasz 450w zamiast 500w.

xxx

Opublikowano

FaceBusterpl zrozum że ten zasilacz jest 3x wydajniejszy od tego twojego 500 watowca tylko temu że twój modecom ma zawyżonom moc o 50% polecam poczytać http://www.elektroda...pic1199271.html między innymi marka modecom jest wybuchowa i ma zawyżoną moc

O czym ty mówisz, nic nie ma zawyżonej mocy tylko Modecomy itp. mają coś koło 200-300 W na linii 12v, za to niepotrzebne ~200W na 5V + są kiepsko wykonane

 

Corsair VS450/Deus G1 500W/Deus M1 550W bierz, zależy na co Cię stać

 

Bozydar już Ci podał dobry zestaw, jeśli możesz dołożyć to weź coś takiego:

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=63363&s=74072&s=72810&s=74018&s=77392&s=69160&s=73693&s=72175

Opublikowano

@ Refresz

 

Troszeczkę zmieniłem swój zestaw. Odjąłem 4 gb ramu, bo później kiedy sobie troszeczke dorobię to dokupię tą jedną kość. Za pieniążki wyszło mi na lepszą obudowę i zasilacz i jeszcze jest o 50 zł mniej :) co myślicie o aktualnym zestawie ? :)

 

http://scr.hu/0dxf/t3nz1

xxx

Opublikowano

Sweet, to prawda ale 660ti od Asusa kosztuje okolo 870zl - 760 kosztuje ponad 1000zl. 130zl za 5% wydajnosci?:D

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

No to Bożydar mnie zmylił ;f

W takim razie nadal się opłata, tylko trzeba zmienić na to, co podałeś wyżej.

To sie sprawdza, a nie ;f

 

Widać, że cena tej karty wzrosła ale wtedy kiedy składałem była za 870 ?

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...