Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4Fun-Frakcje[OtherDrops][Nowe Komendy][EXP X30][KATAKUM BY][GILDIE ZA ITEMY][EPIC BOSS]


kusiu1999

  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka wersja ?

    • 1.6.2
      72
    • 1.5.2
      24
  2. 2. Jak si? gra na serwie ?

    • Fajnie :P
      32
    • Nudy :(
      14
    • Nie wbi?em jeszcze :D
      50
  3. 3. Zmienic tryb ?

    • Ta,zmien na pvp.
      9
    • Zostaw,surva
      28
    • Lata mi to obok chuja ^
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg RefreshCraft

Informacja:Serwer oplacony na 2 miesiące,lecz niestety jest do sprzedania! Cena do uzgodnienia za (paysafecard) info skype : kusiu1996

Info.png

strzalka.gifTYP: Survival+Gildie

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: s54.mineserv.eu:9173

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzÄta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Admin.png
[Wlasciciel]KusiuXD <--Można także sprawdzić za pomocą /Administracja

Rekrutacja na Admina Otwarta :14+,skype,ts,Składka (11,07) ,---Podania na skype:Kusiu1996

pluginy.png
Doskonale dobrane,pod tego typu serwer:)

InfoDOt.png
Szukamy,sponsora na sloty! <- skype : kusiu1996

Rekrutacja na Adminow (Op) Otwarta,Wymaganie skype,ts3,14 lat+,Składka Podania Pod Tematem:)

Na,serwerze jest wgrany OtherDrops,tzw.Rudy z stone,oprucz tego wylatuje także z stone exp,lecz jest on niewielki.

Z stone wylatują nam takie surowce jak : Kox jablka:bloki diaxow,zelaza,zlota,:zelazo,zloto,Perłe,proch,tnt.

Oprucz tego z netherracku znajdziemy brodawkę.Dropy oraz % na ich znalezienie znajdziemy pod komendą /drop oraz /drop2

Żeby załozyć gildie potrzebujemy 16 zelaza,zlota,diamentow.

Zeby dostać początkowe itemy /kit gracz

Rangi Platne.

Na serwerze znajdują sie 3 typy rang platnych :Vip,Svip,Evip --Ich wlasciwosci oraz kity znajdziemy pod komendą /Vip

/SuperVip /ExtraVip Oraz ranga,bez płatna "Gracz" /Gracz

Na,spawnie znajdują sie spawnery świnek i krówek(exp z nich to 30x,tak jak z innych potworow) Umieszczonę są po to żeby gracz nie umarł z głodu.Oprucz tego jest "Creeperownia" jest to łatwy sposób na proch, Co jeszcze?

Jest jeszcze pomieszczenie,z villagersami :D Punkt,wymiany Szmaragdy za :?

Proszę tutaj,parę ss :)

Nawet po chwili kopania,na jednym z ss zobaczymy profesionalny drop :)

post-953773-0-76198000-1374053791_thumb.png

post-953773-0-43394400-1374053806_thumb.png

post-953773-0-57522000-1374053812_thumb.png

post-953773-0-67314400-1374053819_thumb.png

post-953773-0-63698800-1374053846_thumb.png

post-953773-0-61729400-1374053854_thumb.png

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...