Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gf 210 czy da radę fife 13 i LoLa pociągnąć


zmolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam pytanie czy na sprzęcie:

1gb RAM

Pentium 4 3,2Ghz

GF 210 1GB DDR3 64 BITY

 

Czy na takim sprzęcie da rade pograć w fife13 albo w LoLa na 40 FPS+

 

(wszyscy mnie popczą żebym radeona hd 4850 kupił ale nie znalazłem za 150 zł low profile więc pisać tylko czy dam radę pograć na tym.)

Opublikowano

Już lepszym wyborem będzie Radeon HD 6450. O wiele wydajniejszy od tego 210. Ale tu i tak karta dużo nie pomoże. Mało RAMu i słaby procesor.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Ale chyba i tak bd lepiej od Intel GMA 3000 a ramu dokupie 4GB

 

A tą kartę kupuje z 3 powodów:

1. Low profile bo inna się nie zmieści

2.Jest dostępna juz za 100 zł

3. Mój intel GMA 3000 to nawalona kupa na mojej płycie głównej

 

Kejk dzięki za pomysł znalazłem taką za 155zł lwo profile z śledzikiem low profil odrazu jeszcze raz wielkie dzięki!!

Opublikowano

Dziekuję za odpowiedzi przeliczyłem kasę i okazało się że mam 200zł bo dzisiaj 5 dych wpadło namierzam się na tego gtx440 za 279zł a jak nie uda się uzbierać to kupie tego radka 6450.

 

Nnnoooo dzięki za odpowiedź jestem już pewny że nie popełnie błędu jeśli będę zmuszony do kupienia tego radeona 6450.

 

jeszcze raz dzięki ludzie.

 

 

 

Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...