Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Belisar [1.6][Dedyk][PvP][Frakcje][Magia][Zaklęcia][siec serwerów Avernus]


Levy838

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2n68cit.png

 

Pięć lat minęło od czasu pierwszej przelanej krwi. Dokładnie wtedy, mały odział górali zaatakował strażnicę, w której stacjonowały wojska królewskie. Buntownicy w jeden dzień pokonali bastion, a ciała strażników zawiesili na drzewie. To był ich symbol - Drzewo Wisielcze. Od tego czasu walki wybuchały w całym kraju, zawsze tak samo. Małe grupki, źle wyposażonej piechoty, złożonej głównie z wieśniaków, atakowały i paliły wioski podległe cesarzowi. Walka była nierówna, władca nigdy nie wiedział, gdzie nastąpi kolejne napaść. Z roku na rok, sytuacja się zaostrzała. Brakowało zboża, handlarze bali się podróżować. Coraz większe rzesze przystępowały do rebelii, która obiecywała lepsze jutro. I tak w końcu, pięć lat później wszyscy co do jednego buntownika, przypuścili szturm na stolicę. Żołnierze, widząc tak wielką rzeszę ludności, poddali się bez walki. Jednak rządni krwi chłopi potraktowali ich bezlitośnie, a kolejne drzewa zaczęły uginać się pod ciężarem wisielców. Osobista gwardia cesarza, ze wszystkich sił, starała się go uratować, ale w kartach przeznaczenia zapisane było inaczej. Mimo, że znaczna część rebeliantów zginęła pod mieczami straży pałacowej, w końcu i oni pękli zostawiając za sobą kopce usypane z ludzkich ciał, na które zresztą zatknięto ich głowy. Władca uciekł jak tchórz.

Tak nastał nowy dzień, wraz z nim cesarstwo runęło w otchłań. Nowa Republika, budziła nadzieję w wyniszczonym społeczeństwie. Szybko jednak okazało się, że jednak poprzedni ustrój nie był zły, a cesarz dobrze wypełniał swoje rządy. Teraz, z nowym dniem, światem rządzili przestępcy, złoczyńcy oraz hultaje...

To od ciebie zależy jak dalej będzie wyglądać twoje życie, możesz pozwalać poniewierać sobą, służąc jakimś nadętym obdartusom albo podnieść głowę i iść po trupach do władzy. Tutaj nie ma prawa, tutaj nie ma nawet moralność. Ludzie jak zwierzęta mordują wszystko, co się rusza, z tych samych pobudek, co twoje! Stań do walki! Zbuduj własny lepszy świat!

2zxzbsm.png

Belisar to serwer stworzony na podstawie kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu serwerów Minecrafta. Jego założenia są proste, mechanika
nieskomplikowana a zestaw optymalnie dobranych, atrakcyjnych pluginów sprawia, że każdy wielbiciel rozgrywki PvP będzie zadowolony.

Serwer nastawiony jest na bezkompromisową walkę - przy pomocy klasycznych metod walki oraz zastosowaniu ogromnego zestawu zaklęć. Tylko od Ciebie zależy czy wolisz odkładać Denary na potężny magiczny miecz i zbroję godną bohatera, czy też wolisz zaopatrzyć się w znaczną ilość zwojów z zaklęciami.

Możesz zabijać przeciwników ciosem miecza, palić ich ognistymi kulami albo zasypać gradem błyskawic! Atrakcyjności rozgrywce dodaje możliwość zakładania gildii/organizacji, zapewniających ochronę dobytku, kontrolę terenu oraz chętnych do pomocy w walce z nieprzyjaciółmi.


Do dyspozycji graczy oddane zostają dwa światy - Zielony, obfity w wodę iroślinność Arcanus, oraz mroczny, pełen niebezpieczeństw Myrran.

Czary, których jest około 100, pogrupowane zostały w kilka odrębnych szkół (magia ogólna, magia chaosu, magia przemian, magia nekromancka, magia teurgiczna, magia palladyńska, magia druidyczna). Aby nie stracić w walce zgromadzonych punktów XP możesz magazynować je w kamieniach duszy...

To tylko kilka z atrakcji, jakie przygotowane zostały dla graczy.

Projekt tworzony jest pod patronatem serwera Avernus, tworzy go ta sama osoba - co gwarantuje perfekcyjność i niesamowitą jakość gry.

2ds0gtk.png

fnxzrk.png

uvgpl.png

2hp6a2v.png

efnbz8.png

rb0evr.png

IP: s34.mineserv.eu:42744

DYNMAPA: http://s34.mineserv.eu:8125/

Serdecznie Zapraszamy!

Opublikowano

Na Serwerze zapowiada się wielka Wojna. Zapraszam wszystkich na nią bardzo serdecznie oraz do śledzenia Strony.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...