Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][FreeBuild+Survival+Gierki][20 Pluginów][Wspaniała Administracja]


SzymonH22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam gorącą :)

 

+

Duże działki 32x32

Miła Administracja

Enchant 30lvl i kowadla na Spawnie

Kasa za przebywanie na serwerze

Dopracowana mapa

Dobre EQ początkowe

Darmowy expiarka dla VIP'ów

Arena PVP

Mapa Surowcowa

Surowce z Kamienia

ItemShop 24/7 !

22 sloty

 

~BialyPL

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

@up

Po pierwsze refujemy co 24h

Po drugie:

Naucz się bukkita ogarniać ,bo żeś /sell hand nie zablokował.

Moja opinia:

Admin daje każdemu opa ,tylko po to ,żeby ktoś mu coś zrobił .

Zabiera VIP za zabijanie graczy.

W pierwszy dzień serwera namawiał graczy ,aby kupili VIP spamem.

Można bić graczy na /fly .

Znikające itemy nie tylko to jest związane z rejestracją.

Wyłączenia serwera i cofki ,co powoduję stratę części ekwipunku.

Dodatkowo po cofce można utknąć w blokach ,co powoduję uduszenie.

i to tyle wg mnie pozdro.

 

EDIT: nie mszczę się ,taka prawda ,najpierw sprawdzaj dokładnie zanim coś stworzysz.

Zresztą pisz sobie co chcesz i tak mnie to g**** obchodzi.

Opublikowano

Hahahah Błagam cię Server jest zrobiony przezemnie a ZZ3R0 pomógł mi przy jednym pluginie jakim jest MyCommand bo go nie ogarnialem

Wina ze znikaja Itemki ?

Blagam cie nie ja pisałem AuthMe

Cofki nie sa zalezne odemnie

Byla 1 no i co ?

Bo sami mi resetneli serva bo sloty dodawali A ty człowieku się naucz czytać

Pisze na Evencie VIP NA 1 Dzien

A ten mi wyskakuje dlaczego zabralem no ciekawe



Naucz sie i twoi koledzy tez niech sie naucza pisać bo żeby pisać przez rz to jest '''''''rzenada'''''



Co zazdrościsz ,że ZZ30R dostał OP ? ,żeby mi pomóc ? -,-

Że akurat nie wybrałem CIEBIE Bo przecież ty masz tyle serverów a na tych serverach ? 3 graczy na 30 slotów



I wgl zapraszałeś kolegów co nie umieli pisać Wpier...alali sie na nowych Graczy Hej ho tak nie moze byc zeby ktoś z VIP napierdzielal nowego Gracza

Opublikowano

Słuchaj chłopcze wali mnie ten OP.

Skoro przez ciebie ten serwer jest robiony ,to może testuj zanim coś wypuścisz.

Po trzecie boisz się kickować graczy za złamanie ,bo zniechęcisz graczy.

Po czwarte ,wiesz co to dyslekcja ?

Po piąte nie będę prowadził z tobą dyskusji ,bo wole coś innego robić niż pisać.

Ostatnie to ja umiem pisać ,więc te swoje buhaha to możesz sobie głęboko wsadzić ,a i na innych serwerach VIP nawala nowych graczy i ?

Najpierw poznaj zasady Survivalu ,a potem gadaj.

Opublikowano

Wali cie ? To dlaczego cały czas o niego prosiłeś ? o.O

Server był zrobiony i jest zrobiony przezemnie i jakos nikt nie narzeka a ,że ty i twoi koledzy zbugowali Redstona to masz pretensje ? Jest w regulaminie Zakaz wykorzystywania BUGÓW



I skończ tu spam Zapraszam na PW

Opublikowano

Chciałem pomóc ,ale nie to nie.Mam szczerze gdzieś ,że ty go robiłeś.Zresztą nie będę już rozmawiał ,bo to nabijanie postów.

EDIT:

Rzeczywiście wspaniała administracja ,jak tylko ty byłeś.

Opublikowano

Właściciel Servera Który nie działa Hahahaha



Wydawałeś się Fajny

Ale jesteś tak jak inni którzy

'' niby '' są fajni

Opublikowano

Mówiłem w innych tematach że nie którzy myślą że zrobią w 3 godziny serwer i już niech se gracze robią co chcą. Nie przemyślane i tyle. A teraz autor tematu zaczyna komentować ocenę innych, a reklama jest do oceniania, i to właśnie MY mamy ocenić czy warto grać czy nie

 

REKLAMA - 3/10 bo chociaż jest z generatora. I czy mi się podoba to nie wiem bo nie widziałem xD pozdro.

Opublikowano

@2up nie działa ,bo na razie robię inny i większy serwer.

Zresztą zakończmy tą rozmowę ,bo aż mnie to bawi.

Opublikowano

Ja to powiedziałem :)

Prezka będzie nowa bo ta była na szybko Robiona

Tak apropo to proszę o Zamkniecie

Powód :

Robię nową prezentację

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...