Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komunikat o błędzie „W stacji nie ma dysku. Włóż dysk do stacji \Device\harddisk\Dr1” po uruchomieniu komputera


seba7746

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komunikat o błędzie „W stacji nie ma dysku. Włóż dysk do stacji \Device\harddisk\Dr1” po uruchomieniu komputera

Dzieje się tak gdy włączam metin2 na laptopie dodam że nie odpalam go z pendrive tylko jest na dysku komputera.

System operacyjny: Windows7 32

 

Opublikowano

Up przeskanuj? reinstal? hahahh beka..

 

Na pasku na dole,prawy dolny róg - bezpieczne usuwanie sprzętu i po kłopocie.

Opublikowano

Przeskanuj antywirem, jeżeli nie pomoże reinstall systemu bo nieźle musi być nawalone jak do metina chce płytę.

System dziś instalowałem więc nie ma możliwości aby był zasyfiony

Opublikowano

Lol mi was wszystkich, przewaznie taki komunikat wyskakuje jak podczas instalacji mial wlozona plyte, lub pendrive, lub zamontowany obraz w dt..

Opublikowano

Musisz na nowo zainstalować metina bo tak się dzieje jak napisał up

 

Miałem to samo albo wsadzisz byle jaką płyte do napędu albe musisz zreinstalować grę i po kłopocie

#JebacSygnatury

Opublikowano

Jedyna opcja to przeinstalowanie gry, coś musiało się spierdzielić, bo metin nigdy nie pyta o płytę.

random.jpg


Opublikowano

Up przeskanuj? reinstal? hahahh beka..

 

Na pasku na dole,prawy dolny róg - bezpieczne usuwanie sprzętu i po kłopocie.

I za przeproszeniem co sobie bezpiecznie usuniesz? chyba lewe jądro. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

Cytat ze strony microsoft'u:

 

Po uruchomieniu komputera może się pojawić następujący komunikat o błędzie:

W stacji nie ma dysku. Włóż dysk do stacji \Device\harddisk\Dr1
Przy próbie wydruku dokumentu programu Microsoft Word może się również pojawić następujący komunikat o błędzie:

CiceroUIWndFrame,WINWORD.EXE\NoDisk\Device\Harddisk1\DR1
Ten problem występuje, gdy są spełnione wszystkie następujące warunki:

  • literę dysku C przypisano stacji dysków wymiennych, takiej jak stacja dysków Iomega Zip;
  • w stacji dysków wymiennych nie ma dysku wymiennego.

 

 

Aby rozwiązać ten problem, użyj jednej z następujących metod:

 

  • Przed uruchomieniem komputera włóż dysk wymienny do stacji dysków wymiennych.
  • Zmień literę dysku przypisaną do stacji dysków wymiennych na literę inną niż C.

     

    Aby zmienić litery przypisane dyskom w systemie Windows , wykonaj następujące kroki:

    1. Zaloguj się na komputerze jako administrator.
    2. Włóż dysk do stacji dysków wymiennych.
    3. Kliknij przycisk Start, kliknij prawym przyciskiem myszy polecenie Mój komputer, a następnie kliknij polecenie Zarządzaj.
    4. Kliknij pozycję Zarządzanie dyskami.
    5. Kliknij prawym przyciskiem myszy partycję, dysk logiczny lub wolumin, który chcesz zmienić, a następnie kliknij polecenie Zmień literę dysku i ścieżki.
    6. Kliknij stację dysków wymiennych, kliknij przycisk Zmień, kliknij literę dysku, której chcesz używać, a następnie kliknij przycisk OK.

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...