Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gry pochodzą na...


a2s0d0f2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fifa do 11 moze 12(najlepsza)

Battlefield 1942 (za free na Origin)

Battlefield Play4Free , Heroes (za darmo ale zeby grac.trzeba cos wydac)

Age of Empires 2 i 3 (kozackie)

Nfs MostWanted,Carbon,UnderGround

Stare MedalofHonor

Tak naprawde moglbym pisac w nieskonczonosc ale to takie godne polecenia produkcje :p

Piteraskwiat.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ref

 

@up dzieki popatrze i pomysle - masz browara :>

 

@edit

 

Fifa do 11 moze 12(najlepsza)
Battlefield 1942 (za free na Origin)
Battlefield Play4Free , Heroes (za darmo ale zeby grac.trzeba cos wydac)
Age of Empires 2 i 3 (kozackie)
Nfs MostWanted,Carbon,UnderGround
Stare MedalofHonor
Tak naprawde moglbym pisac w nieskonczonosc ale to takie godne polecenia produkcje :P

 

Mała edycja:

 

Fifa do 11 moze 12(najlepsza) - fifa fajna ale taka nudna
Battlefield 1942 (za free na Origin) 1942 mialem zamiary co do tego
Battlefield Play4Free , Heroes (za darmo ale zeby grac.trzeba cos wydac) - heroes nudna a play4free pobieralem ale tam gdzie indziej mialem problemy ale jeszcze zobacze

Age of Empires 2 i 3 (kozackie) - podobne do Settlers ale jeszcze pomyśle


Nfs MostWanted,Carbon,UnderGround MW-tak cały czas myśle jak to pobrac na 1,5mb... xD - Carbon mam na płycie - Underground tez mam na plycie

Stare MedalofHonor no no ladne ty mi tu gierki podajesz :P

 

Ps. Myśle z kolegą ( już pomyślałem to -10 godzin temu xdd grac tez bede w ,, DIABLO II '' Zarajało mnie:PP

 

Ale to że gram w inną gre to nie znaczy że nie chce już dalszych ofert oferujcie oferujcie.

 

@ref

5274101879.png

Opublikowano

Jakie ty masz wymagania.... Na tym szrocie chcesz w coś porządnego zagrać? Zapomnij - starsze gry do 2007 może na LOW będa działać, o grach typu nowsze BF, MOH:WF itp zapomnij.

Poza tym dla Ciebie 1,5k na pc to dużo? Aha... 500zł na pc? W nic nie zagrasz na takim.

Próbuj te pierwsze battlefieldy, heroesy, mario

hohohehehohohihihehehohohuhu

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

@ref

 

@up Nie spamuj jak nie masz nic ciekawego co do powiedzenia.

 

@edit

 

@info Parametry procesora wzrosły nowy procesor mam i 3GB ramu teraz.

5274101879.png

Opublikowano

Zagrasz..... w paint :D
A tak na serio to może Super Meat Boy?

GPU: AMD Sapphire HD7770 1GB GDDR5 | CPU: Intel Quad Q6600 @2.4Ghz | RAM: 4GB DDR2 800Mhz | PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W | MOBO: Gigabyte G32M-S2C | Obudowa: Zalman Z3 Plus | Chłodzenie: SilentiumPC Spartan 3 LT

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pójdzie Ci:

-CS 1.6

-CS:S na max low

-Gta SA

-Minecraft

-FIFA i PES do 2010

-Metin2 czasem ci zlaguje

-Saper

-Pasjans

44883245864358281345.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...