Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powtorne przyjscie jezusa i grzech


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wiem że pewnie bedzie wlele hejtu i mowienia ze jestem trolem ale to nie praawda pytam was szczerze wiem ze nikt nie zna dnia ani godziny ale jak sadzicie czy jezus wroci na ziemie w ciagu nastepnych 100 lat czy nie wasze zdanie i 2 pytanie wiem ze ogladanie pornoli to grzech wiec juz nie ogladam ale od czasu do czasu na yt nie mam konta wiec filmow od 18 lat nie moge ogladac wiec ogladam tak jagby dozwolone np typiary sie przytulaja calowania nie ogladac ale typiara nie odslonila ani cyckow ani cipki ale w gaciach iitd ogladalem raz z kuzynem 2 girls in 1 cup to przy polowie filmiku mialem zamkniete oczy bo niechcialem zgrzeszyc nie lubie spowiadac sie z takich rzeczy mysle ze nie mam grzechu ale jak wy sadzicie mam grzech? odpowiedzcie na te 2 pytania.

Opublikowano

HAHAHAHAHAHA zmień dilera :D


1.Co do pierwszego pytania uważam, że Jezus nie przyjdzie w ciągu 100lat powtórnie na ziemie.

2.Księdzem nie jestem ale wydaje mi się, że to grzech :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Co do pierwszego pytania ja myślę że tak na prawdę jezus czy bóg tak na prawdę nie istnieje tylko ludzie sobie go wymyślili żeby w coś wierzyć takie jest moje zdanie a co do drugiego to tak to jest niby "grzech".

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Co do pierwszego pytania ja myślę że tak na prawdę jezus czy bóg tak na prawdę nie istnieje tylko ludzie sobie go wymyślili żeby w coś wierzyć takie jest moje zdanie a co do drugiego to tak to jest niby "grzech".

Z istnieniem kwestia bardzo sporna, czasami sam się zastanawiam czy to nie jest tak na prawdę jedna wielka ściema no ale możemy się jedynie domyślać.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Z istnieniem kwestia bardzo sporna, czasami sam się zastanawiam czy to nie jest tak na prawdę jedna wielka ściema no ale możemy się jedynie domyślać.

Wiesz inni mówią że widzieli boga a inni mówią że to bzdura tak na prawdę nikt nie wie czy istnieje czy nie ale mi się zdaje że specjalnie ktoś "wymyślił" żeby ludzie mieli w kogo wierzyć.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Przyjdzie, zrobi rozpierduchę na ziemi i pójdzie. Jakie to dla nas ma znaczenie, jak my dawno w grobach będziemy już?

Opublikowano

Wiesz inni mówią że widzieli boga a inni mówią że to bzdura tak na prawdę nikt nie wie czy istnieje czy nie ale mi się zdaje że specjalnie ktoś "wymyślił" żeby ludzie mieli w kogo wierzyć.

Z jednej strony wiele powodów żeby wierzyć a z drugiej żeby zwątpić.

 

 

3kilometry od mojego domu objawiła się kiedyś Matka Boska, ale czy to prawda to też nie wiem.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

1.Nikt nie zna dnia ani godziny, ale Jezus w Ewangelii mówi nam, żebyśmy czuwali, czyli żebyśmy po prostu żyli po chrześcijańsku i gdy On przyjdzie, mieli czyste sumienie.

2.Oglądanie wszelkich filmów, zdjęć itp. wywołujących wyuzdane i wulgarne myśli to grzech.

@Jestem protestantem jbc.

Opublikowano

Kurwa... Kim ty jesteś ? Kolejny kaznodzieja i kolejne porno to zło. Ja prdle . Usuncie temat

Opublikowano

Ja od boga niczego nigdy nie dostałem ani nic. Mam wyjebane. Nie wierze ale huj pójde zeby dobrze o mnie mysleli ludzie. FuckYea

Opublikowano

Wszyscy spolniecie w piekle, - razem ze mną że prowadzimy dyskusje na ten temat...


A tak serio, to chuja prawda. Bóg nie istniał, to jakaś pierdolona bajka... Tak samo jak Adam i Eva, jak kurwa było dwoch mezczyzn, wszystko to jedna wielka farsa.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...