Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| NeverCraft | [1.5.2] | Unikat | Survival+Frakcje | Wilkołaki | System Petów | SG |Eventy | Nowe Craftingi | SERWER FUN | Rekru ON | 20s |


chomik1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NEVERcraft



mwt.png

Adres IP: mc.nevercraft.pl:49114
Typ: Survival+Frakcje
Sloty: 20
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Nether: Tak

Drop Surowców z: RUDY!
Exp ze Stone: TAK!

End: Tak
PvP: Poza Spawnem.



h07.png


spawn.png




pety.png



zycie.png

sg.png



wilkolaki.png






y28.png

Event OX - Co Sobotę o Godzinie 19-21
Zuo Bossów - Co Niedziele o Godzinie 15-17
Zabij Admina - Codziennie (godzina nie ustalona)

Informacje na temat Eventów

Event OX - Administrator zadaje pytanie, gracze mają do wyboru O - prawda, lub X - fałsz.
Ten kto trafi dobrze zostaje na arenie ten kto źle - wraca na spawna : )

Zuo Bossów - Na arenie zostają zespawnione bossy i różne potwory.
Są Również na nich tzw. "Kampy" (Miejsca do kampienia), w których możecie się schować.
Osoba która jako ostatnia przezyje lub sojusz otrzymuje DOWOLNĄ nagrode z GameMode.
Oczywiście bez przesad. Można wziąść tylko 1 rzecz.

Zabij Admina - Na spawnie zostaje włączone PvP, każdy gracz musi wcześniej przygotować sobie itemy do zabawy.
Gra polega na tym, że główny administrator, w tym przypadku - xPolishMe, jest Rabusiem,
który ucieka przed Łowcami. Zadaniem Graczy jest zabicie xPolishMe i zgarnięcie łupu po czym oddanie go
w ręce drugiego administratora, w tym przypadku - LolSiemanko lub Linkin47.
MACIE NA TO 15 MINUT! ;)



9m5.png

[Wlasciciel] xPolishMe
[Adm] LolSiemanko
[Adm] Linkin47


zapraszamy.png


Wklejka na Skype/GG/Email (reklama):


#================#
#  Serwer MineCraft 1.5.2   #
#================#

IP: mc.nevercraft.pl:49114
Sloty: 20

Nowości:
- HP przeciwnika nad glowa,
- System Petów,
- System Emocji,
- Wilkołaki,
- SurvivalGames,
- Drop Surowcow z rud,
- W pelni zabezpieczony serwer,
- Drop Expa ze stone,
- Brak Cheaterow,
- System Vote na Event
i wiele wiele wiecej 

Strona Główna: www.nevercraft.pl
Forum Serwera: www.nevercraft.pl/forum

Cena Konta ViP: 6.15zl

Przywileje Konta VIP:
- /gamemode [w pelni zabezpieczony przez griefem, rozdawaniem eq itp]
- /fly,
- /dt,
- /mc,
- /give,
- Moze miec kazdego peta dostepnego na serwerze,
- Startowanie Aren SG,
- /kit vip,
- /warp VipRoom,
- /speed (1-10),
- /back,
- /tpa,
- /hat,
- /fix all (naprawianie przedmiotow),
- /werewolf infect (zamiana w wilkolaka),
- /sethome = /home
i wiele wiele wiecej 


! ZAPRASZAMY NA SERWER !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...