Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wykryć i pozbyć sie keyloggera?


Ivental

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zostałem okradziony z 2 prywatnych serverów mt2.

Domyślam sie,że mam keyloggera. NIe mam pojęcia jak go usunąć.

Jest na to sposób??

P.S nie wiedziałem gdzie to napisać.Więc pisze tutaj ;P

beztytuulxx.jpg

Opublikowano

najlepiej mieć ciągle uruchomionego i kupionego antywirusa, on ci daje najlepszą ochronę, a tak poza tym programy

 

malware, defender spyware różne.

Opublikowano

moim zdaniem malwarebytes.

 

Skanowanie bierz tylko na szybkie ponieważ to najlepsze skanowanie z powodu iż skanuje takie zakątki które są atakowane najczęściej jak i najrzadziej.

Masz problem z NosTale, Metinem bądź z robieniem for ? pisz do mnie, z chęcią Ci pomogę ;)

Opublikowano

A może miałeś takie same passy na tych serwerach? Kolega mógł zobaczyć jakie masz w chwili, gdy wpisywałeś.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Najlepiej można by wyczyścić rejestr + CCleaner.

Jaki CCleaner o.O Co ty piszesz gościu .

 

Najlepszym sposobem i 100% działającym jest poprostu format kompa .

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Lub jeżeli nie chce pozwolić sobie na 100% działającego Formata może przeczyścić dysk oraz rejestry za pomocą :

  • Wise skan disk
  • Wise skan registry

Potem najlepiej jak będziesz używał Crystal Security o którym wspomniał kolega wyżej.

Opublikowano

Nie kazdego keya da się usunąć wpisz w cmd netstat -an i zobacz przy nasluchiwaniu czy masz inne adresy niz 0.0.0.0 itp . Chociaz nie zawsze wykryjesz tak keya wiekszosc obecnych ( posiadam aktualnie takiego xD ) jest nie widocznych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...