Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Options.cfg - kolejny bezużyteczny poradnik!


Vipper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiecie Options oznacza Ustawienia (Opcje)! Tak więc plik Options.cfg w folderze Cube World służy do ... ? Do ustawień! Warto wspomnieć, że .cfg to tylko rozszerzenie, nic więcej. Plik można otworzyć bez problemu w notatniku, a wtedy Twoim oczom ukaże się:

 

fullscreen 1
resolutionX 1366
resolutionY 768
antiAliasing 0
renderDistance 60
soundVolume 10
musicVolume 10
cameraSpeed 50
cameraSmoothness 80
language 0

Te opcje dokładnie odpowiadają tym w grze, jednak dają lekko większe pole manewru. Możecie z dokładnością co do 1 jednostki czegoś tam, np.

 

renderDistance 69
 

itp. Reszta objaśnień:

0 - wyłączone

1- włączone

2 - jeżeli jest to oznacza ono, wyższe ustawienie np.

itd. - wyższa cyfra = wyższe ustawienie

antiAliasing 2 

 

to jest AntiAliasing x4

Ok, to na tyle! Mam nadzieję, że zrozumiałaś/eś! (Idiota by to nawet zrozumiał - potwierdzone badaniami naukowymi)!

Opublikowano

mhm, okej, ale jak ktoś skopiuje i wklepie te ustawienia a max rozdziałkę ma 1280x720 to co ?
biały albo czarny ekran.
do dupy taki poradnik, bo jest on przystosowany pod Twój PC.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Do dupy ten poradnik bo te wszystkie ustawienia są w opcjach, jedynie co możesz zmienić w options to może render distnce na trochę inną niż jest w cliencie.

Jak sam uważasz że poradnik jest bezużyteczny to po co go tworzysz?

Bo ja tego nie rozumiem.

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

Nawet nie przeczytaliście topic'a xD

 

mhm, okej, ale jak ktoś skopiuje i wklepie te ustawienia a max rozdziałkę ma 1280x720 to co ?
biały albo czarny ekran.
do dupy taki poradnik, bo jest on przystosowany pod Twój PC.

 

Plik można otworzyć bez problemu w notatniku, a wtedy Twoim oczom ukaże się:

Więc myślałem, że ktoś się domyśli, że każdy zobaczy inne ustawienia xD

 

Do dupy ten poradnik bo te wszystkie ustawienia są w opcjach, jedynie co możesz zmienić w options to może render distnce na trochę inną niż jest w cliencie.

Jak sam uważasz że poradnik jest bezużyteczny to po co go tworzysz?

Bo ja tego nie rozumiem.

Te opcje dokładnie odpowiadają tym w grze, jednak dają lekko większe pole manewru. Możecie z dokładnością co do 1 jednostki czegoś tam, np.

No i to na tyle, następnym razem czytajcie ^_^

Pozdr.

Opublikowano

No niby ok ale po pierwsze że bez tego jakoś się obejdzie, poradnik bardziej dla oporowych, a po 2'gie mógłbyś dokładnie pewne funkcje określić, a tak to jest taki bardziej semi-tut, na szybko ;)

[*]

 

Opublikowano

po prostu skopiowane z forum polskiej społeczności Cube World

A po drugie tak jak koledzy wyżej "Przecież wszystkie opcje są włączeniu gry !!!" ''Helooł''

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jest coś czego w grze nie można zmienić a tutaj tak: rendering na poniżej 25% :P

 B485953646A73ED05FCD9F99EE1A597B.pngWhite is my color 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...