Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wakacyjne nagrody i kilka newsów ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Co takiego wakacyjnego było w tych zdjęciach? chyba komputer...

 

antywarn - gratuluje

 

 

Ten konkurs chyba polegał na tym kto bardziej przyszpanuje przy ss z tego tematu.

 

 

#graty

76561198001815076.png
Opublikowano

owszem gratulacje nie chce nikomu ublizac ale taka prawda ze Botanic po znajomosciach i temu nikt nie zaprzeczy tak jak i Miyoshi

 

i juz nie wspominajac o dwatrzy24 bo to juz jest gruba przesada....

xDDDDDDD

 

nie ma to jak wrzucić idiotyczną fotkę w neta dla beki, wygrać konkurs i zrobić komuś ból dupy, bezcenne ;__;

Opublikowano (edytowane)

Noooo pierwsze miejsce to zasłużoneee :D

 

 

Botanikę, przelej trocha hajsu na cześć MPC, aby naprawili tego driver errora ;D

 

 

 

 

 

~hacked by Bonzo.

Edytowane przez ArnoldzikBoczek

1372794467-U137250.jpg

Opublikowano

Gratulacje : ) I tak wg mnie Miyoshi powinna wygrać : D Papuga bardziej wakacyjna niż stacjonarny w rzece ;_;

Opublikowano

Gratulacje : ) I tak wg mnie Miyoshi powinna wygrać : D Papuga bardziej wakacyjna niż stacjonarny w rzece ;_;

A ile wysiłku oh! :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Gorzej, żeby nie uciekł od takiego potwora! ^_^

 

Huehuehue, e-penis rośnie. :D Czyżby natura Cię niezbyt hojnie obdarzyła, że usilnie starasz się wydłużyć go w necie? ^_^
Opublikowano

Przecież to był niewinny żarcik. :< Zapewniam Cie, że nie żałowała sobie natura, hihi. :rolleyes:

To nie wprowadzaj ludzi w błąd. :< Bo takie teksty sprawiają, że kreujesz sobie wizerunek poszkodowanego przez naturę. :<

Opublikowano

Czasem łapie się za głowę, jakie dyskusje są tutaj prowadzone..

 

 

Gratulacje zwycięzcom :-) GENIALNE PRACE!

 

 

/ Koszulki są jeszcze lepsze ;]

Opublikowano

Czasem łapie się za głowę, jakie dyskusje są tutaj prowadzone..

 

 

Gratulacje zwycięzcom :-) GENIALNE PRACE!

 

 

/ Koszulki są jeszcze lepsze ;]

 

heineken to nie piwo :(

 

gz

Opublikowano

O gustach nie będziemy dyskutować :-)

 

a mówili, że administracja MPC zarabia miliony :/

Opublikowano

Można gdzie zobaczyć jak te koszulki wyglądają?

Po otrzymaniu koszulki zrobię zdjęcie i wam wrzucę :D

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...