Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceńcie moją mapę: Bunkier z systemem energetycznym


imienny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jakiś czas temu zrobiłem z nudów taką mapę która jest ukończona w 97%(nie ukończone to dziwi do bunkra i bateria systemu awaryjnego która jest za mała)

post-668071-0-73328000-1373725861_thumb.png

/\ wzkażniki \/ reaktory

post-668071-0-48001100-1373725869_thumb.png

i chcę abyście ją ocenili

Opis mapy:

-Jest to stary zapisek bunkra z 2 "reaktorami" i z systemem energetycznym

-Posiada 4 stopnie energi:

-Dobry, wymaga 2 działające reaktory

-Normalny, wymaga 1 działającego reaktora

-Niski, jest wtedy kiedy reaktory nie działają i kiedy jest dzień

-Krytyczny, zasilanie awaryjne z "Bateri" działa wtedy tylko najważniejsze oświetlenie

Save

Bunkier survival od imienny.rar

https://www.virustotal.com/pl/file/e4c144713cbde80c61e8f82d154fcc2b6f7277a3d3c7eef7dda435c1430b7c0d/analysis/

Ignorujcie te tabliczki z IP serwera ponieważ serwera już nie ma.

Jak się podoba to mogę zrobić więcej map z red stone.

Opublikowano

Bunkier który nie chroni przed wybuchami (4 tnt i nic nie ma) .

Raczej system zabezpieczeń .

Fajny pomysł ;)

Procesor: AMD Athlon II X2 270 Processor 3.40 GHz

Zainstalowana pamięć RAM: 4.00 GB

Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny

 

Nowicjusz
Opublikowano

Super jak dla mnie 10/10

S413yXI.png



Kliknięcie + nic nie kosztuje a jak wiele daje.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...