Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BattleLand 1.6.2[Survival+Gildie][Autorskie pluginy!][Ochrona początkujących][Drop ze stone][Exp ze stone][40 slotow][Miła atmosfera]


Themistro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KaciPL z tego co pamiętam wszedłeś na serwer z pyskiem i problemami. Nie wnikam co u Ciebie w domu się stało i z czym przychodzisz do internetu. Niemniej jednak administracja właśnie bardzo troszczy się o graczy i staramy poprawić się każdy możliwy plugin. Skoro zainteresowała się nami profesjonalna serwerownia, to chyba nie jest z nim nic złego prawda ? A to, że to hard survival bez teleportów wszędzie i trzeba jakiś poziom ogarnąć to już tylko dla wybranych. Mała ilość graczy jest też dlatego, że serwer powstał wczoraj. Liczba slotów zwiekszona do 100. Lecz maszyna jest tak mocna, że utrzyma i 200. Nic tylko wbijać.

PS. recol001 odezwij się do mnie na skypie : Beniamin004 lub gadu 6686669 i omówimy więcej szczegółów.
Cały czas poszukujemy teamu ! Zachęcam do pisania podań w tym miejscu !

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwera nie polecam . Jak byłem ostatnio to była pewna gildia w której 2-3 osoby to administratorzy i grają też pod innymi nickami. Ogólnie gildia ta zdobyła szybko super eq mimo iż raz ją już rozwalili.

 

Serwa nie polecam :)

Opublikowano

Nie polecam, en sam powód co @UP.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Grali oni wtedy jak inny gracze ale po mimo wielu skarg zostalo to zabronione. także administracja nie może uczestniczyc w grze

Opublikowano

Nigdy nikt z administracji nie dał sobie eq. A to, że graliśmy wiele, wiele godzin i wszystko było w enderchestach to nie znaczy, że cokolwiek pochodzi z nieznanego źródła. Tak więc nauczcie sie nieco o grze i o sposobie zdobywania itemów, potem oskarżajcie

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

podanie Na moderatora:

Wiek: 13

Nick w Minecraftcie Liszowski123

Mikrofon : Tak

Ts3/Skype : tak/nie

Znajomość pluginów i komend : 8/10

Umiejętność Ortograficzna : 9/10

Umiejętność Budownicza : 9/10

Premium : Posiadam.

Na ilu serwerach byłeś administratorem/moderatorem?: na okołu 10 - po czym od wersji 1.2.5 aż do tej wersji. Na serwerach FB-survival-Hardcore-4fun-Survival Games Oraz PaintBall

Coś o sobie: Mam na imię Adrian mam 13 lat , chodzę już do pierwszej gimbazzy. Moim hobby to granie w siatkówkę oraz koszykówkę. Lubię też pograć na serwerach w Minecraftcie oraz na Innych grach typu Assasincreed3 czy też Gta 4-czekam na V ;>.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...