Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BattleLand 1.6.2[Survival+Gildie][Autorskie pluginy!][Ochrona początkujących][Drop ze stone][Exp ze stone][40 slotow][Miła atmosfera]


Themistro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-264827-0-90545300-1373727239.pngBattleLand [1.6.2]

 

 

 

Adres IP: 213.133.111.75:25695

post-264827-0-92743100-1373727695_thumb.png

- Serwer stworzony jest z pasją

- Zajmuje się nim profesjonalna Administracja

- Nowoczesne rozwiązania

- AUTORSKI PLUGIN NA GILDIE !

- Jesteś nowy ? Boisz się, że umrzesz zaraz po starcie ? Przez pierwsze pół godziny gry jest się nieśmiertelnym ! (nie można też nikogo zabić : graczy jak i mobów)

- Świetna atmosfera

- Na serwerze nie ma jeszcze wielu graczy więc zbierz swoją ekipę i zdominuj serwer !

- drop diamentów oraz innych przedmiotów ze stone'a i wiele wiele więcej ! Wejdź i się przekonaj !

- Zapewniam że to jest jeden z najlepszych serwerów SURVIVAL + gildie

post-264827-0-49412600-1373727682_thumb.png

Właścicielem serwera jest : Bobromax999

Administracja : ---

Moderatorzy : ---

Uwaga ! Poszukujemy moderatora ! Wiek nie ma znaczenia wystarczą twoje umiejętności ! Napisz podanie pod tematem. Podanie powinno zawierać informacje o twoich

umiejętnościach, jak i o pomysłach, które chciałbyś/chciałabyś wprowadzić na nasz serwer !

post-264827-0-25158800-1373727708.png

Zapewniamy, że wszystkie pluginy zostały starannie dobrane i funkcjonują tak aby serwer działał jak należy. Nie musimy przejmować się lagami. I najważniejsze ! Plugin na

gildie jest autorski. Do założenia gildii potrzebne są różne przedmioty.



Jesteś ciekawy jak to wszystko wygląda ? Wejdź na serwer i się przekonaj ! Gorąco zapraszamy :)

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PODANIE NA MODA

 

Wiek: 14

Nick: VisTer2000

Znajomość pluginów i komend 9/10

Przede wszystkim na serwer chciałbym wprowadzić porządek. Mam plany na kilka ciekawych budowli.

Mikrofon posiadam oraz skype i ts3.

Byłem już na około 10 serwerach adminem ale niestety serwery się rozpadały i go traciłem.

Gram w minecraft jeszcze od Alphy.

Posiadam premium.

Opublikowano

Wbijać ziomki, 2 gildie, wszystko ogarnięte ! WBIJAĆ

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

15 graczy online nawet o tej porze ! Jeden dzien po otwarciu. Zapraszam więcej

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

Czekamy na więcej podań i zapraszamy na serwer. Co ciekawe dziewczyna pierwsza w rankingu. Ktoś chętny na pvp ;) ?

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

t21ia7oaxxss.png

Imię:Dawid

Nick w grze:recool001

Wiek:16
Skype/ts3/mumble/: Tak.
Znajomość komend 10/10
Znajomość bukkita 10/10
Ile grasz w mc dziennie: do 3/4h.
O mnie: Jeśli chodzi o minecrafta, mam swój serwer free build
Stoi on już od ok. roku. serwer ma się dobrze, ale chce spróbować czegoś nowego.
Dlatego przyszedłem na wasz serwer, mam premium potrafię ogarnąć sporą grupę ludzi.
Jak na razie maksymalna liczba osób, którą dałem radę ogarnąć to 80.

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Pozdrawiam recool001.

Opublikowano

A zobacze;> Mój nick to TheCiastkoo i szukam guild.
P.S Dam Edita i opinie;>
@Edit
+ Administracja naprawde ogarnięta,pomocna
+ brak lagów
+ całkiem unikalny spawn
+ Świetnie się gra

- Jakieś dziecko które wszystkich wyzywa, spamuje [KaciPL]

@Down co już bana dostałeś? - Jesteś załosny.

Opublikowano

Serwera nie polecam najgorszy jaki byl administracja ma wyrabane i malo osob! NIE POLECAM DAJE 1/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...