Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po co sie zwieksza ilosc ramu w minecraft?


KaciPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tym więcej Ram przypiszesz tym Minecraft, Będzie miał więcej pamięci na mody itp. Pamiętaj też że musisz mieć javę 64 Bit, Bo inaczej nie przypiszesz więcej niż 1.5GB ;)

Opublikowano

mam jave 32 bit czyli moge se przypisac DO 1,5gb ramu tak? a jak se ja przypisac?

Opublikowano

Zwiększa się po to, aby Minecraft był wydajniejszy, płynniej się grało, jest to głównie przydatne przy wgrywaniu modów.

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

a jak mam jave 32 bit to moge zmienic na jave 64 bit? nic mi sie nie stanie z minecraft ?

Opublikowano

spoczko zaraz napisze co sie stanie ;D


a dacie link do 64 bo szukam i jakies inne sa np jakas java 8 czy jakos tak ja sie nie znam ;d

 

 

A nie dobra jakas znalazlem zaraz wam napisze ;d



Dobra niby mam jave 64 bit jak to sie sprawdza jaka ma sie jave ? xD

 

No no dzieki nic sie nie stalo z minecraftem tylko sie nie chce wlaczyc to nic powaznego ; )

Opublikowano

a jak mam jave 32 bit to moge zmienic na jave 64 bit? nic mi sie nie stanie z minecraft ?

Nie możesz sobie tak zmieniać Javy.

Jeżeli masz kompa 32bitowego to java 32bit.

Jeżeli komp 64bitowy to java 64bit.

Jeżeli na kompa 32bitowego wgrałeś javę 64bitową to jasne, że nie będzie działać. ;)

Opublikowano

spoczko zaraz napisze co sie stanie ;D

 

 

a dacie link do 64 bo szukam i jakies inne sa np jakas java 8 czy jakos tak ja sie nie znam ;d

 

 

A nie dobra jakas znalazlem zaraz wam napisze ;d

 

Dobra niby mam jave 64 bit jak to sie sprawdza jaka ma sie jave ? xD

 

No no dzieki nic sie nie stalo z minecraftem tylko sie nie chce wlaczyc to nic powaznego ; )

 

Podaj specyfikacje komputera, Nazwę podzespołów żebyśmy mogli powiedzieć ile masz bitowy komputer, Czy 32 Czy akurat 64, Jeśli używasz pirata to nie będzie ci działał 64 Bit, Launcher piracki obsługuję tylko javę 32 bit, Przynajmniej tak było za czasów anjocaido czy jakoś tak. ;)

Opublikowano

Podaj specyfikacje komputera, Nazwę podzespołów żebyśmy mogli powiedzieć ile masz bitowy komputer, Czy 32 Czy akurat 64, Jeśli używasz pirata to nie będzie ci działał 64 Bit, Launcher piracki obsługuję tylko javę 32 bit, Przynajmniej tak było za czasów anjocaido czy jakoś tak. ;)

Wiesz co ? smieszna sprawa bo przeinstalowalem jave na 32 bit i dzialalo pozniej wszytko sie zacinalo jak nie wiem wkur*ilem sie i zaje*alem piescia w komputer teraz on nie dziala wiec temat do zamkniecia.dzieki za checi pozdrawiam.i nie trzaskac w laptopy polecam ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...