Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Serwer JD , rejestracja otwarta


Wojλk.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie bede musiał nic pobierać?

 

Nie, grać można będzie przez przeglądarkę tak, jakbyś grał w normalne DO

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

UP:

tak a nawet pograć

wylączył bo naprawial bugi lagi

Skąd wiesz, że bedzie można , skoro rejestracje wlączają rzadko...

Opublikowano

Co do servera : Duże lagi , tryb PVP co bardzo szybko sie nudzi . w DO chodzi o to zeby samemu dojsc do jakiegos lepszego eq , mnie jakos specjalnie ten serv nie rajcuje :D

1319559475-U373267.pngkbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

teraz wymaga logowania się ,dev only :|

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

czyli nie pogramy?

Przez dłuższy czas nie. Dodatkowo jD zajmuje się aktualizowaniem PBDO więc nie liczcie, że szybko będzie można sobie testować.
Opublikowano

@up jak on to codziennie otwiera. ew. co dwa dni.

 

skąd to wiesz? Dzisiaj jakoś co 1h wchodzę i sprawdzam, cały czas off :D

1319559475-U373267.pngkbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

Mam pytanie czy ktoś mi wytłumaczy to wszystko zadam pytania:

1.Czy serwer JD jest otwarty ?

2.Czy dopracowany ?

3.Da sie grać ?

4.Fajnie sie gra ?

Opublikowano

1 Na razie nie, dev only

2 Na razie nie bo jeszcze są bugi itp

3 Na razie zamknięty dev only więc nie a co do lagów to wczoraj masakryczne były wiec nie

4 na razie sa straszliwe lagi wiec nie

LOL

Opublikowano

@up co piszesz , ze Fajnie sie nie gra?

Skoro jak bez lagów gralem to bylo spoko, gdzie masz bugi?


Na mapie nic nie spotkalem. Configi są na razie usnięte jbc.

Sklepu i innych rzeczy też nie ma, jD to usunąl.

Opublikowano

A ja mam problem chcę wejść na stronę i pokazuje mi się okno żeby się zalogować na stronę http://elites.staging.jduncanator.com/online/register.php?invite=13d2220ef62c52df0fa71ed28fefc92e

i się strona łąduje tylko ... -.-" .... Nie wiem o co chodzi mogli byście pomudz ??

Opublikowano

A ja mam problem chcę wejść na stronę i pokazuje mi się okno żeby się zalogować na stronę http://elites.staging.jduncanator.com/online/register.php?invite=13d2220ef62c52df0fa71ed28fefc92e

i się strona łąduje tylko ... -.-" .... Nie wiem o co chodzi mogli byście pomudz ??

Bo serwer jest otwarty teraz tylko dla ekipy JD ..

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...