Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Chwalimy się co znaleźliśmy w paczkach :D


PadrinoToJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wreszcie mi się coś poszczęśćiło ;-)

 

Wydałem na pczaki 30k i inform Perea ktory chodzi około 200k. ;D

skcg.png



by kml14


  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

otwierałem w chu* paczek a trafiłem Kompanego tylko ;/ za 20 k poszedł :D

 

Ja otwieram paczki od bardzooo dawna, Kilka miesięcy i co najlepszego w trafiłem to dzisiaj informa wartego 200k. Tak to nic nie fajnego. Żadnego zawodnika nie miałem wartego +10k.

 

@Otworzołem paczki za wszystko co miałem - 100k i sam shit wtrafiłem. Najlepsze co było to karta formacji 4-4-2.

skcg.png



by kml14


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sprzedaje cały skład bo FUT 13 dla mnie to już dno, a nwm jakie paczki otwierac. Będę miał kilkaset k napewno. Ale nwm czy otwierać srebne czy złote. I napiszcie czy otwierać premium czy zwykłe ;-). Na srebnym rynku się totalnie nie znam, bardziej obeznany jestem ze złotego.

 

Dziękuję I Pozdrawiam.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Jeżeli w srebrnych wyciągniemy dobrego if 74 to możesz liczyć na 400k wyżej na ps3 tak jest.

 

A ostatnio mi udało sie Ronaldo wyciągnąć i poszedł za 1.5kk ;) na ps3

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

Ja w brązowej paczce za 400 znalazłem wyjazdowy strój ajaxu który był wart wtedy 15k a tak to benzema ostatnio mata, ramires, tevez, cech, di maria i wielu uważam, że mam średnie szczęście do paczek

Opublikowano

1 złota paczka za 7500 i Błaszczykowski :)

Intel Pentium G2030 . Gigabyte Geforce GTX650 2GB (ver.OC) . MSI H61M-P20

CoolerMaster Thunder 600W . SilentumPC Brutus 410 . Seagate Barracuda 500GB

Patriot 2x4 GB 1333MHz CL9

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...