Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Chwalimy się co znaleźliśmy w paczkach :D


PadrinoToJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja zaczne :

Otworzyłem z 10 paczek (na pc) i znalazłem:

Di natale,

Nani,

Lahm,

Vermaelen.

zmianka dla gracza 4-1-2-1-2, 4-4-2 i 4-3-3

A w 200 paczkach otwartych na ps3:

Cesc fabregas T_T

 

 

A Wy, co znaleźliście?

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od bodajże lutego - najlepsze trafienia miałem na początku:
Eto inform - poszedł za ponad 400k

Gervinho inform - poszedł za ponad 400k

Hazard

Zabaleta TOTS

 

Tyle jedynie pamiętam.

d28tGcM.png


Opublikowano

Ostatnio 500k wydane na paczki i najlepsze karty to: Lahm i ten Koreańczyk z totw.

Ogólnie w grze bardzo dużo wydałem monet na paczki lecz nigdy nie trafiłem czegoś pro.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

O kurwa XDDDDDDDDDDDDD

Otworzyłem paczke dzisiaj i co znalazłem??

Neuer'a w formacji 3-5-2 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Nie wiem, wydaje mi się że na pc jest łatwiej znaleść dobrych graczy niż na ps3 ;)

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

350k na paczki i najlepsi: Piszczek x2, Abbiati, Boateng, Badstuber, Sirigu, McGeady, Soldado i Adler.

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać xD

636451494245979649038.gif

Opublikowano

350k na paczki i najlepsi: Piszczek x2, Abbiati, Boateng, Badstuber, Sirigu, McGeady, Soldado i Adler.

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać xD

Który Boateng, ten z Milanu czy Bayernu?

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Który Boateng, ten z Milanu czy Bayernu?

 

Na szczęście z Milanu.

Z wydanych 350k zwróciło mi się już 170k.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

wczoraj na streamie otwierał za 200+k i gunwo trafiłem -,-

I dobrze Ci, zamiast grać ze mną to paczki otwierałeś -.-

@top:

Własnie tego srebrnego znalazłem ;]

1373707022-U904606.png

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Jak Wy otwieracie, że takie karty macie?

Zrymowało się xD

Mówie Ci, na ps3 poszło mi z 500k na paczki i znalazłem tylko Cesc Fabregas.

Teraz na pc wydałem ze 100k a zarobiłem 400k ;D

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Kupiłem chyba z 500 paczek na Xboxie i najlepsze co dostałem

TOTW - Hummels

Bale

Xavi

TOTW - Serio Busquets

David Silva

Juan Mata

blackmagix128.png
Opublikowano

mi jak były TOTS'y ligi angielskiej to trafiłem TOTS Vertongen którego używam do teraz, Santiego Cazorle oraz Begovica :)

Bum Bum Titiriti

Opublikowano

Kurwa otwierajcie te paczki <3

Wydałem dzisiaj 400k na paczki.

Po 350k powiedziałem sobie "Kurwa, ea tylko nas w ch*ja robi, nie otwieram już.Chociaż, 50k mi tylko zostało więc dokończe i najwyżej będe grał sobie w kariere."

Po otworzeniu tych 50k paczek znalazłem:

Jesus navas z Manchester City,

Falcao z Monaco,

Aubameyang z Borussii.

Zwróci mi sie z 400k gdzieś z 450 :D

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...