Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] czy dam sobie rade z wrotami zeta?


WielkaNogawka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

czy dam sobie radę z wrotami zeta?

moje wypo:

 

35 lf3

20 bo2

3 lf4

8 irków i apis na 8 levlach i (16 lvl ulepszenia) all

31 PP

 

 

pet 15 lv kamikaze 3

 

i czy z takimi PP dam sobie radę..

 

 

Optymalizacja poszycia I 2pkt

Mechatronika 1pkt

Technologia osłony 5pkt

Cybernetyka I 2pkt

Rakietologia 5pkt

Etyka I 2pkt

Optymalizacja poszycia II 3pkt

Mechanizmy osłony 5pkt

Kalibracja 3pkt

Cybernetyka II 3 pkt

 

 

i jeszcze jedno pytanie

co zrobić żeby strzelać takimi fajnymi rakietkami bo rakietologie mam a widze jak strzelają z takim dzwiękiem i ta rakieta tak epicko wylatuje z każdej strony itp.

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

a opłaca się?

i w co zainwestować w hale na leonova , który jest już wylicitowany ... (teraz bedzie kosztować 40 k uri)

czy we wrota czy w coś innego??

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

a opłaca się?

i w co zainwestować w hale na leonova , który jest już wylicitowany ... (teraz bedzie kosztować 40 k uri)

czy we wrota czy w coś innego??

Jeśli kręci Cie sam efekt wizualny to tak opłaca się, ale tak naprawdę to jest marnowanie punktu który można z korzyścią wykorzystać.

Na twoim miejscu kupiłbym hangar na statek

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

żeby nie pisać nowego tematu..

jak najlepiej rozdać PP w połowie na alieny w połowie na bitki jeżeli posiadam

31PP

 

 

 

Optymalizacja poszycia I 2pkt

Mechatronika 1pkt

Technologia osłony 5pkt

Cybernetyka I 2pkt

Rakietologia 5pkt

Etyka I 2pkt

Optymalizacja poszycia II 3pkt

Mechanizmy osłony 5pkt

Kalibracja 3pkt

Cybernetyka II 3 pkt

??

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

żeby nie pisać nowego tematu..

jak najlepiej rozdać PP w połowie na alieny w połowie na bitki jeżeli posiadam

31PP

 

 

 

Optymalizacja poszycia I 2pkt

 

Mechatronika 1pkt

 

Technologia osłony 5pkt

 

Cybernetyka I 2pkt

 

Rakietologia 5pkt

 

Etyka I 2pkt

 

Optymalizacja poszycia II 3pkt

 

Mechanizmy osłony 5pkt

 

Kalibracja 3pkt

 

Cybernetyka II 3 pkt

??

Standardowo lecisz w grube laserki do 24PP a później dajesz 2PP w Etyke I i następnie w to na alienki nie pamiętam jak to się zwie chyba tajniki polowania i tam wsadzasz 5/5 :)

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

potrzebuje kogoś do testów bo mam pliki serwerowe darkorbit ale taknie nie dorobione piszcie na PW

NIE CHODZI MI O ICON8 PROJEKT

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

potrzebuje kogoś do testów bo mam pliki serwerowe darkorbit ale taknie nie dorobione piszcie na PW

NIE CHODZI MI O ICON8 PROJEKT

 

Nie możesz założyć osobnego tematu? :)

jp8p35.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...