Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć fps w grze


MaxiTris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , dzisiaj chce wam przedstawić pare tricków które pozwolą nam na uzyskanie więcej fps w grach . Ten tutorial jest uniwersalny działa praktycznie wszędzie . Więc tak klikamy ppm (prawy przycisk myszy) na pulpicie , wchodzimy w właściwości . Wyskoczy nam okno "kompozycja" rozwijamy zakładke i ustawiamy "klasyczny windows" . Gdy już to zrobimy pobieramy program "Game Booster 3" jest to program który przyspieszy nam działanie programów oraz gier . Instalacji nie będę opisywał , instalacja wygląda tak samo jak w innych programach .Jak go użyć ? Po zainstalowaniu otwieramy program wyskoczy nam okno z "gameboxem" i wrzucamy tam plik startowy gry .Teraz przedziemy do Ostatniej rzeczy która dużo pomaga . Wciskamy alt+ctrl+del , wchodzimy w "procesy" szukamy explorer.exe . Jest to proces który odpowiada za pulpit , klikamy "zatrzymaj proces". Możemy spokojnie teraz grać .Gdy skończymy grać i chcemy przywrócić pulpit wchodzimy ponownie do menadżera zadań alt+ctrl+del "aplikacje" teraz otwieramy nowe zadanie i wpisujemy "explorer.exe" . To było by na tyle . Myślę że licznej grupie osób to pomoże . Ps. Proponuje jeszcze wyłączyć zbędne programy których przez ten czas nie używamy . Liczę na like .Ten tutorial będę aktualizował , gdy tylko znajdę nowe sposoby ; ].

 

 

Zrób podpunkty to wtedy będzie to bardziej czytelniejsze ;)

 

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Faktycznie kompa nie zamula ale dodalo mi jedynie 10 fps.  W sumie zawsze to cos ;D 

Nie wiem jak reszta ale najlepsze w tym wszystkim jest to ze czlowiek dowiaduje sie czegos nowego ;)

Opublikowano

Witam , dzisiaj chce wam przedstawić pare tricków które pozwolą nam na uzyskanie więcej fps w grach . Ten tutorial jest uniwersalny działa praktycznie wszędzie . Więc tak klikamy ppm (prawy przycisk myszy) na pulpicie , wchodzimy w właściwości . Wyskoczy nam okno "kompozycja" rozwijamy zakładke i ustawiamy "klasyczny windows" . Gdy już to zrobimy pobieramy program "Game Booster 3" jest to program który przyspieszy nam działanie programów oraz gier . Instalacji nie będę opisywał , instalacja wygląda tak samo jak w innych programach .Jak go użyć ? Po zainstalowaniu otwieramy program wyskoczy nam okno z "gameboxem" i wrzucamy tam plik startowy gry .Teraz przedziemy do Ostatniej rzeczy która dużo pomaga . Wciskamy alt+ctrl+del , wchodzimy w "procesy" szukamy explorer.exe . Jest to proces który odpowiada za pulpit , klikamy "zatrzymaj proces". Możemy spokojnie teraz grać .Gdy skończymy grać i chcemy przywrócić pulpit wchodzimy ponownie do menadżera zadań alt+ctrl+del "aplikacje" teraz otwieramy nowe zadanie i wpisujemy "explorer.exe" . To było by na tyle . Myślę że licznej grupie osób to pomoże . Ps. Proponuje jeszcze wyłączyć zbędne programy których przez ten czas nie używamy . Liczę na like .Ten tutorial będę aktualizował , gdy tylko znajdę nowe sposoby ; ].

Mógłbyś chociaż jakoś uporządkować ten "poradnik", a nie piszesz wszystko w ciągu. Co do samej treści:

 

1. Zmiana kompozycji klasycznej nie daje praktyczne nic, ponieważ podczas gry nie korzystamy z interfejsu graficznego systemu, 

2. Gameboostery krótko mówiąc nie są warte nawet instalacji, zmiany w rejestrze systemowym mogą wywołać tylko szkody,

3. W dzisiejszych czasach po co komu zwiększanie fps'ów. Minecraft ma takie wymagania, że nawet na starszych komputerach da się stabilnie pograć. 

4. Jeśli ktoś chce mieć więcej FPS to kupuje sobie lepszą kartę graficzną i ogólnie modernizuje komputer pod względem wydajności, a nie skupia się na jakiś gameboosterach. :)

strange1.jpg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...