Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][TEKST] aVader vs. Majken / GŁOSOWANIE!


Patrykusss321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, nie miałem neta dlatego nie oddałem pracy.

 

 

aVader™:

 


Wpierdalam się w bit jak sobota w drzwi, i
Dziś skill większy niż kilka tygodni temu
Peace dla lamusów, cheat nie potrzebny mi
W tekstach setki min, przy których szybki bill nabawi się problemów
Patrz, lece po swojemu
Jak Eripe nie szukam sobie kolegów
Świat robi to dla mas, underground dla elity
Las fałszu każdy przypadkowy #Tychik
Rudy wybryk natury połączył majka ze skillem
Psy schowały się do budy od teraz jestem jak hycel
Wyczekuj, aż przyjdę po Ciebie
W nocy zakapturzona postać nie pomoże Ci nikt w niebie
Krzycz pomocy i tak nie sprostasz nawet z kolegami
Bo mi daje moc krytyka, a ty giniesz pod propsami
Jesteś zmieszany, po uszy obsrany, co tam gadasz?
Nikt Cię tu nie zapraszał... WYPIERDALAJ

 

 

https://soundcloud.com/patryk-plonski/avader-bragga-16

 

 

Majken:

 

To jest mój styl, wjeżdżam tu jak szybki Bill
Jak cwany lis, sieje braggą, Ty sprawdź to!
Jak sprawny gryf, lecą nad Europą i Azją
Bombarduje słabych MC, jakby byli słabą zagadką
Z namiastką rozumu, spłukam ich w zlewie do kolanka
Będą mieli czas na progres i zagadka?
Uda im się? Wątpię, wsypie kreta i ogień!
Spalę ich żywcem, a ich prochy rozsypię nad Nilem w Egipcie
Proste! Kiedyś Dissy były modne, teraz
To wymiotne szynszyle, pozbawione sensu i w sześciu
Rady mi nie dało na tekstach, ale zobacz
Jak na wersach od tamtej chwili zmieniłem się chłopak
To bragga, ukazuje tu co najlepsze
A na potencjalnym tekście robię przekaz w formie większej!
Gromadzę bity, kołuje fity i tematyki
Taktyki jak to skleić, skillsy wprost z fabryki, moje triki...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=VKIm0VO9WpQ&feature=c4-overview&list=UUS0-EXdQxQGe6rYhLnHZldw

Opublikowano

A to miał być diss czy tekst?
Bo w Twoim "tekście" są widoczne pojazdy na mnie.

Ktoś chyba nie wie co to Bragga, no ale spoko.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

aVader :


Tu masz wszystko na pokaz, nie liczą się teksty
Choć gdy forma chujowa nie da się słuchać treści


 

A tu jest na odwrót forma jest a nie da się słuchać treści.

 

Majken zniszczył ten pojedynek. Głos na niego.

Opublikowano

Majken nowy majk? ^^

 

 

Ofc, Majken, rozjebał jak zawsze. ;-)

Heh, wbij na mój kanał yt i luknij pierwszy kawałek "Jak niewolnicy"

To było na majku za 10zł. A reszta nagrań jest już na M-audio (289zł)

Tak samo jak i tu. Hmm.. Teraz rozkminiłem dobrą obróbkę wokalu

I może lepiej to brzmi, luknij sobie te pierwsze kawałki, tam było troszkę inaczej :P

Albo całkiem inaczej :P

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Powiem tak, tekst badziej podoba mi się ten Patrykusss, ale słabo z nawijką troszkę. Majkena tekstu jakoś nie trawię tym razem, a wersy słychać, że posklejane. Oczywiście nie mówie, że to coś złego, ale Patrkusss nawinął od razu cały tekst. Jak dla mnie remis, z lekką przewagą Patrykusa ;)

Opublikowano

Dlaczego niby Majken? O wiele lepiej nawinął aVader... Po prostu on większość wygrywa i dlatego na niego głos dajecie. aVader win.

 

aVader powiadasz? Przesłuchałem jego kawałki i w niektórych nawija z sensem lecz pod ocene bierzemy te dwa teksty i tutaj Majken go zjadł. Dobrą ma technike a to również prezentuje Majken i w dodatku Maka zwyciężył tekstem i jego sensem.

Tyle w temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...