Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zmienić nazwę Asysty,Zabicia,Fragi i tym podobnych


Maximus™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema dziś chciałbym wam przedstawić mały poradnik jak zmienić nazwę wyświetlaną czyli jak kogoś zabijemy to nie pokaże się "Zabicie +10" tylko np "Gleb +10" zapraszam.



1.Wchodzimy do folderu gdzie mamy zainstalowanego BFP4F następnie do folderu mods>>Mains>>localization.


2.W Folderze powinno znajdować się jeden plik a dokładnie plik o nazwie "strings.cvs" :


1373628372-U470972.png


3.Teraz klikamy na ten plik PPM (Prawy Przycisk Myszy) kopiuj i jeden kopiujemy do innego folderu (np do swoich gier) a drugi na pulpit :


1373628493-U470972.png


4.Do otworzenia poprawnie pliku potrzebujemy Notepad++ możecie pobrać z oficjalnej strony (link będzie podany na dole)


5.Teraz instalujemy Notepad++ i otwieramy go


6.Teraz Przechodzimy do Plik>>Otwórz i wybieramy plik strings.cvs z pulpitu:


1373628632-U470972.png


Tutaj Otwieramy plik string.cvs:


1373628707-U470972.png


7.Klikamy na Klawiaturze kombinacje CTRL + F i powinno nam wyskoczyć takie okienko :


1373628783-U470972.png


8.Wpisujemy tam słowo które chcemy zmienić np "Asysta" program sam powinien nam wyszukać te słowo i je edytujemy na jakie chcemy np "Dopadłeś Zdrajce" no po prostu wszystko


9.Teraz Zapisujemy zmianę i wklejamy plik z pulpitu do folderu z grą >>Mods>>Mains>>Localization.


10.Możemy teraz cieszyć zmianą nazwy dowód że działa :


1373629274-U470972.png



Mam nadzieje że poradnik wam się przyda miłego zamieniana :)


Link do Notepada++ :




http://notepad-plus-plus.org/news/notepad-6.3.3-release.html

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Jak @2up, zrobiłem ten poradnik już dawno temu. Chyba ktoś tutaj chce nabić lajki / posty

 

Na przyszłość to jest takie magiczne miejsce na forum:

12xtnb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...