Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się ile miałeś punktów na spr. po 6 klasie !


pajeczek

  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile mia?e?/a? punktów na spr. po 6 klasie ?

    • 0-5 pkt.
      2
    • 5-10 pkt.
      1
    • 10-15 pkt.
      6
    • 15-20 pkt.
      6
    • 20-25 pkt.
      7
    • 25-30 pkt.
      22
    • 30-35 pkt.
      24
    • 35-40 pkt.
      29
    • Mam 10 lat i nie pisa?em.
      2
    • Jestem taki "mondry", ?e nie pisa?em.
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

23 pkt, nie uczyłem się wgl., bo nie widziałem w tym sensu. Gimnazjum, do którego chciałem się dostać było w moim rejonie, więc nawet jakbym miał 1 pkt to bym się dostał.. No może nie do tej klasy co bym chciał, ale napewno do gimnazjum.

Opublikowano

17, byłem tak zaspany, że w ogóle nie myślałem (zamuł 100%).Najprostsze rzeczy mi się myliły...

 

 

 
 
 
 

 

 
Weteran
Opublikowano

38, pamiętam jak mi nauczycielka gratulowała wyniku na koniec roku, bo nic innego nie mogła niestety pogratulować :D

1329036830-U154499.png
Opublikowano

39/40 w tym roku, najlepiej w szkole ;P

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Ja kilka lat temu pisałem to 12 miałem tak jak mój numer z dziennika.

 

ja też jak mnie pamięć nie myli to 12 też miałam ;d a z próbnych raz 18 czasem 9 ;d

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Czytanie 9/10

Pisanie 6/10

Rozumowanie 7/8

Korzystanie z informacji 4/4

Wykorzystywanie wiedzy w praktyce 6/8

 

Razem 32/40

Opublikowano

40/40

 

Z powodu, że wziąłem udział w jakimś tam konkursie z historii i zająłem w etapie wojewódzkim 3 miejsce, nie musiałem przyjść na ten test i z góry dostałem max.

Opublikowano

Próbny 21/40
Główny 37/40

Pojechałem ostro hehe :D

Ale ten test wydaje mi się, że nie odzwierciedlał prawdy, ponieważ koleżanki które miały w podstawówkach średnie 5.0+ napisały go gorzej ode mnie, kiedy ja miałem 4.3 wychodząc z podstawówki. One są teraz na kierunkach medycznych i mają średnie 4.0+, a ja w technikum i ledwo zdałem ;_;

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Nie chce nic mowic ale nikt tutaj prawdy nie musi pisac dlatego ktos moze miec 10 pkt a napisac ze ma max...Wiec nie wiem poco te tematy...

 

Ale nie bede spamil i powiem ze mialem 25 pkt.

nostaleh.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...