Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Summoner Icons, który avatar Wy kupicie?


Pokplas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat do dyskutowania, ktory avatar kupicie?

 

(Jeśli nie kupicie żadnego nie piszcie posta, proste)

Licze na brak spamu i posty zwiazane z tematem :D

5_SurvingIgnite.gif

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mogę się dowiedzieć o jakie avatary chodzi bo nie mam dostępu do lola?

Dostępne są avatary drużyn, które biorą udział w zawodach tych co mają

być. Po zakupie takiego avataru(250 RP/sztuka) 80% pieniędzy ze

sprzedaży idzie do riotu, a 20% dla drużyny, której logo zakupiłeś :P

Opublikowano

A ja pewnie wspiorę nasz polski team i zakupie avatarek MYMu. Mają w dodatku epickie logo więc jest ok. Szkoda tylko, że za jeden avatar aż 250rp. Powinno być 100.

Opublikowano

Kupiłbym MYM'u bądź Fnatic ale jutro fajna promocja i wydaje mi się że lepiej będzie zainwestować w coś sensowniejszego.

 

masz czas.

ikonki przywoływacza będą do końca S3 więc możesz kupić je za miesiac, dwa a nawet za trzy :3

Opublikowano

Kupilbym logo TSM albo Curse ale 250 to troche zdzierstwo jak na jeden obrazek. Moze kiedys bedzie jakas promocja na te avatary...

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

Strasznie boli mnie ta cena tych ikonek, drożyzna. Jednak chyba się zdecyduje na ikonkę MYM, warto dofinansować chłopaków przy czym dostanę fajną ikonkę :>

Opublikowano

Miałem kupić ikonkę Copenhagen Wolves bo fajnie wygląda, ale kupiłem MYM bo jestem w chuj patriotą i chciałem dofinansować chłopaków, niech to docenią i wygrywają na LCS.

Opublikowano

Ile to kosztuje? Czyli już są..

 

MYMu za Chiny bym nie kupił, czemu? Strasznie brzydki, nie prezentuje się i nie lubię mymu, lol.

TSMTSMTSMTSMTSMSTSM

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ile to kosztuje? Czyli już są..

 

MYMu za Chiny bym nie kupił, czemu? Strasznie brzydki, nie prezentuje się i nie lubię mymu, lol.

TSMTSMTSMTSMTSMSTSM

Kup niemieckiego zespołu xD

 

MYM lub Dignitas bo fajnie wyglądają

Opublikowano

Kupiłem Curse i Dig'a, Curse z racji tej, że lubię Voyboya i ogólnie ich całą 5 jak i same logo, a dig.. bo po prostu dobrze grają a imaqtpie to mój ulubiony streamer. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...