Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Metin2 - M2BOB + CRACK - jedyny działający


~RyKoX~

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokladnie dołączam sie do tego pytania u góry

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

 

Tylko pytanie czy crack bedzie działał na przyszłych aktualizacjach ?

 

 

Ten, po aktualizacji metina nie będzie działało. po aktualizacji bota będzie, chyba że autorzy zablokują te wersje bota.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Działa dobra robota łap like !

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

No i niestety już nie działa. Bo jeśli nie zaktualizuje się bota to nie da się go odpalić. A po aktualizacji nie działa crack... :(

Opublikowano

Mi jakos bot dziala ;)

 

Nwm klienta nie aktualizowalem ani bota i wszystko smiga...

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

Boże ludzie według instrukcji nie umiecie bota odpalić? mi działa w 100% już wczoraj od 1 lvl do 35 lvl nabiłem i od 12 dropie szkaty heksonalne a potem bede nastawial po dropie skonczonym farmbota na metki m2 ;d lajk rykox ; )

1373320754-U965748.png


Opublikowano

Edit juz jest nowa aktualizacja crack nie dziala

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

Dupa dupa dupa ;(



Czekamy na aktualizacje cracka jak wogole bedzie

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

I co ktos wie kiedy nowy crack?

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

Jeżeli bociliście na tym bocie i go wyłączyliście, a po ponownym włączeniu pokazuje, że trzeba zaktualizować to robimy tak :



Wchodzimy do folderu z Metin2 i usuwamy takie pliki jak :



- m2bob.exe


- m2bob-patcher.exe


- m2bob_Dll.dll


- folder Ressources



Po usunięciu tych plików od nowa wrzucamy z pobranej paczki bota i odpalamy. Niestety trzeba od nowa konfigurować, ale za to bot działa ;)



No i oczywiście przy wyborze pliki metin2client.bin trzeba odpalić cracka jako administrator i go scrackować :D


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Lub mozna wylaczyc internet odpalic bota i crackowac to w ten sposob ominiecie uptade wersji :D

Edit:Jak offniec neta to jak odpalisz bota to musisz go wlaczyc:D

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...