Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

●== 4Crafters ==● [ZAPOWIEDŹ] [150 SLOTÓW] [MINIGRY] [AUTORSKIE PLUGINY] [HP NAD GŁOWĄ] [FORTUNA] « Reaktywacja serwera dla Ciebie!


.Madzia. ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

==== ||4Crafters|| ====


2gashx.jpg2gashx.jpg2gashx.jpg


Start serwera dzisiaj 19:00! ;-)


Witaj drogi Graczu!


Jeśli tu jesteś pewnie poszukujesz dobrego serwera, prawda?


Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!


Przedstawiamy Ci serwer 4Crafters stworzony tak, aby grało Ci się jak najlepiej!


Oferujemy wysoki poziom rozgrywki, doświadczoną administrację, całkowity


brak jakichkolwiek opóźnień (lagów), autorskie skrypty, napisane, aby serwer


oferował zupełnie nowe możliwości, coś, czego nie zobaczysz nigdzie indziej!


Czy jesteś więc gotowy na przygodę?!


2gashx.jpg2gashx.jpg2gashx.jpg


Grid_Ender_Pearl.pngWtmc.pngGrid_Ender_Pearl.png


» Adres IP : 46.29.20.183


» Typ serwera : Survival/Gildie/MiniGame


» Ilość slotów : 150


» Nether : Tak


» Non-Premium : Tak


» TeamSpeak 3 : Tak



Grid_Ender_Pearl.pngbvmc.pngGrid_Ender_Pearl.png


» Właściciel :: Madziunia


» Właściciel :: 19Adam97


» Sponsor :: Camper_Thc



Grid_Ender_Pearl.pnghvmc.pngGrid_Ender_Pearl.png


Wymiana trzciny za diamenty! (SCREEN!)


Nowy system teleportacji! (SCREEN!)


Zaawansowana ochrona przed kradzieżą pluginów, wersji silnika! (SCREEN!)


Plecaki, w których możesz schować swoje itemy! (SCREEN!)


Ochrona przed spamem na chacie! (SCREEN!)


2gashx.jpg2gashx.jpg2gashx.jpg


_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

@Higi : Ja również czekam... :)
Taka mała informacja - serwer będzie na wersji 1.5.2, także jak ktoś wykonał update, to powrócić do starej wersji! :D

Pewnie zadacie sobie pytanie dlaczego. Otóż, dużo osób ma jeszcze starą wersję, dodatkowo nie ma stabilnego silnika na 1.6.2. :-)

Jeśli macie jakieś propozycje śmiało pisać, Madzia rozmyśli. :D

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Jeżeli macie jakieś pytania, lub propozycje pisać śmiało! :)

Na wszystkie chętnie odpowiem. ;-)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

@Soltys : Nie, ale będzie zastąpiony autorskim skryptem, dzięki któremu będzie fortunka, osobne dropy dla VIP itp. :-)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Fajnie się zapowiada, Ale jest jedno ale... Czyżby serwer avaterysa? IP Mi się strasznie kojarzy :D

Opublikowano

Fajnie się zapowiada, Ale jest jedno ale... Czyżby serwer avaterysa? IP Mi się strasznie kojarzy :D

Mówisz o tym oszuście? :D

Miałam z nim serwer robić, napisałam mu skrypty, a on nagle nie, nie robimy serwera i wszystko moje, co napisałam wziął od tak... Jedyne co, to prezki ma fajne, także podłapałam od niego. :D

Tobie tez sie on strasznie kojarzy? ;oo xD

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Mówisz o tym oszuście? :D

Miałam z nim serwer robić, napisałam mu skrypty, a on nagle nie, nie robimy serwera i wszystko moje, co napisałam wziął od tak... Jedyne co, to prezki ma fajne, także podłapałam od niego. :D

Tobie tez sie on strasznie kojarzy? ;oo xD

 

Hmm... ok, Ale mam jeszcze jedno ale... Chyba z tydzień, 2 Tygodnie temu, Z twojego konta, On zrobił prezentację swojego serwera, I dlatego sądziłem że właśnie ty nim jesteś. Jeśli nie to przepraszam, Ale to wszystko jest jakieś podejrzane.

Opublikowano

Jedyna prezentacja, którą robiłam, była to prezentacja serwera Aramka - MultiMine. On tam miał Moda za przylizanie dupy Aramkowi, albo nie wiem. -.-

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano
[22:50:38] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: Witam,
Został Pan podany na policję za liczne ataki typu DoS, oraz DDoS. Niech pamięta Pan, że nikt w internecie nie jest anonimowy, a za ataki DoS, oraz DDoS grozi do 2 lat więzienia. Jest to paragraf 1, 2, 3, oraz 4 w art. 268 : 
§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na komputerowym nośniku informacji, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
W niedalekiej przyłości zostanie wysłane wezwanie do sądu w tej sprawie do Pana i zapewniam, że poniesie Pan konsekwencje swoich czynów.
Pozdrawiam,
Radosław Wilczyński.
[22:51:33] Te_ha_ce: spoczko, masz jakieś dowody ? (rofl)
[22:51:50] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: Tak, mam. Wszystko jest już na policji.
[22:52:10] Te_ha_ce: haha dobra czekam ;d
[22:52:47] Te_ha_ce: ja się powołąm na konstytucję, i na badania na tak zwanym "wariografie' i ciebie ujebia za skladanie falszywych zeznan ;d
[22:54:01] Te_ha_ce: moich danych nawet nei masz hahaha 
[22:54:13] Te_ha_ce: Ava oszalałeś ;] chyba ci dzisiaj nie dała ?
[22:55:14] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: Dane nie są potrzebne.
[22:55:16] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: Policja
[22:55:18] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: znajdzie
[22:55:18] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: takowe
[22:55:19] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: dane
[22:55:21] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: w 3 minuty
[22:55:22] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: na potrzebny
[22:55:24] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: takiej akcji ;- )
[22:55:29] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: Wszystko jest zgloszone
[22:55:31] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: wraz z dowodami
[22:55:52] Te_ha_ce: dibra spoko ;p ja się policji nie boje wyjebie ich w dupe i im drzwi zakmnę ;d
[22:56:05] Te_ha_ce: pa ide spac bo jutro dzien jak codzien, praca pozniej jakis joincik ;d

INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI ! TEHACE NEWS

--------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam Radka :*, najprawdopodobniej zagram :)

Opublikowano

Haha, kolejne gówno w stylu Avaterysa. Odradzam grania na tym szajsie

 

@UP

Hahahaha, on Ciebie podaje na policje? haha, ale dojebał do pieca. Powinien sam siebie oskarżyć...



@tka Oczywiscie ze to serwer avaterysa, tylko sobie nick zmienił, żeby nie było tak łato poznać że to ten idiota ;)

Opublikowano

@up Możesz nie obrażać serwera? To, ze masz inne porachunki z innymi właścicielami nie znaczy, że masz cały serwer obrażać... A poza tym nie odradzaj innym grania, bo nawet tam nie byłeś więc nie wiesz co będzie...

Opublikowano

@Odświeżam, z panów wyżej śmieję się od dobrych 20 minut. ;x

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Sorry za Dbl Post. Myślałam, że połączy mi z poprzednim, ale za późno dopisałam. :D

Tak czy inaczej : Wgrywam aktualnie wszystkie pliczki na dedyka, 19:00 start, szykujcie się! :-)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

to jest na 100% avaterys

[2013-07-11 21:10:05] ♦.♦ Avaterys ♦.♦: Pamiętasz jeszcze stary serwer 4Crafters istniejący jeszcze pół roku temu? Teraz masz szansę znowu zagrać, ponieważ powracamy ze zdwojoną siłą! Czekają na Ciebie autorskie pluginy, piękna mapa, 150 slotów, maszyna 16GB i wiele więcej! Sprawdź sam! http://www.mpcforum.pl/topic/990984-a-4crafters-a-zapowiedz-150-slotow-minigry-autorskie-pluginy-hp-nad-glowa-fortuna-a-reaktywacja-serwera-dla-ciebie
936131400425106482086.png
Opublikowano

Ahhh... Pamiętam 4Crafters ;*. Super serwerek. Dobrze, że reaktywacja. Ciekawe co z ekipą :).

Polecane przeze mnie TuT'y :

 

[TuT] Epic Boss ( by Ichcios )

http://www.mpcforum.pl/topic/735116-dltutpluginepicboss-stworz-wlasnego-niepowtarzalnego-bossa/

-- Tutaj może być twój TuT , chcesz ? Napisz mi na PW ! --

Opublikowano

Ahhh... Pamiętam 4Crafters ;*. Super serwerek. Dobrze, że reaktywacja. Ciekawe co z ekipą :).

Też właśnie tęskniłam za 4Crafters, dlatego sama postanowiłam wziąć się za reaktywację. ;-)

Ta edycja będzie o wiele lepsza. ;)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

@Kantharis : Więcej będzie dodane wkrótce. ;)

Za chwilę to wrzucę.

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Szkoda mi idiotów, którzy twierdzą że ten serwer robi inna osoba, zerknijcie na inne tematy Avaterysa..

Szkoda mi takich idiotów jak Ty, wpierających ludziom, że jestem jakąś Avateryską. Miałam z nim wcześniej kontakt, ale oszukał mnie, zabrał pluginy itp, teraz postanowiłam pokazać, że sama potrafię zrobić dobry serwer, dlatego właśnie tworzę ten serwer. Prezentacja fakt, jest podobna i trochę źle się z tym czuję, ale jest fajna. ;)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Server wydaje sie byc fajny :3 Pogram napewno i watpie zeby ten avaterys czy jak mu tam sie odezwal po takiej fali hejtu na niego.Ale i tak sie pewnie myle jak zwykle :P Czekam niecierpliwie na otwarcie :)

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano

@Niecałe 3 godzinki do startu, Madzia już nie może się doczekać, a Wy? :)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...