Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wystartował]Trójkątna Rozpierducha[10slotów][KM sezon2][WL]{TS obowiązkowy}


noname3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Trójkatna Rozpierducha

Info.png

strzalka.gifTYP: KM sezon 2

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: xyz.owncraft.pl:7572

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak


Admin.png
H@:Liukaner, KidMod:MrStefek

pluginy.png
OtherDrops, LifeMC, LWC, AutoMessage, NocheatPlus, WorldEdit, MultiCommand, CoreProtect, Simple-AutoSave, Vault, ClearLag, PremissionsEx, worldGuard, Essentials, EssentialsProtect, AuthMe, EssentialsSpawn, NxHealthBar, EssentialsChat

InfoDOt.png
Na serwerze zakazane jest zabijanie kogoś bez powodu oprócz wyznaczonej do tego strefy w kształcie trójkąta.
Mapa jest zrobiona z okrągłej wyspy i Bordera 300kratek.

Po ok 2 dniach do startu na Spawnie zostanie wybudowany teleport do endu.
Ts:ts-x.pl
Pokój: 114.Trójkątna Rozpierducha

PRZEBYWANIE NA TS JEST OBOWIĄZKOWE

Wzór na wl:
Nick:
Imię:
Wiek:
TS3(czy masz):
Co to Greef:
Dlaczego ty(minimum 3 zdania):

 

Generator by -outi-

Opublikowano

Nick: Placek

Imię: Nalesnik

Wiek: 9999999 lat

TS3(czy masz): A co to takiego ?

Co to Greef: To samo

Dlaczegoty : BO TAK MA BYC !

Dodany:D (rozumiem że to troll?)

Opublikowano

Nick:Mardkow
Imię:Krzysiek
Wiek:14
TS3(czy masz):Tak
Co to Greef:Niszczenie wybudowanego przez kogoś budynku/budowli etc.
Dlaczego ty(minimum 3 zdania):Chcę pograć wraz z kolegami : ) chcemy Zajebi*** klimat i spoko ludzi .Każdy z nas umie coś innego i każdy z nas jest inny ;) .Rozmowa skype/ts oraz różne godziny gry.

 

Nick:Xaroz

Imię:Arek
Wiek:14
TS3(czy masz):Tak
Co to Greef:Niszczenie wybudowanego przez kogoś budynku/budowli etc.
Dlaczego ty(minimum 3 zdania):Chcę pograć wraz z kolegami : ) chcemy Zajebi*** klimat i spoko ludzi .Każdy z nas umie coś innego i każdy z nas jest inny ;) .Rozmowa skype/ts oraz różne godziny gry.

 

Nick:Quvil

Imię:Filip
Wiek:14
TS3(czy masz):Tak
Co to Greef:Niszczenie wybudowanego przez kogoś budynku/budowli etc.
Dlaczego ty(minimum 3 zdania):Chcę pograć wraz z kolegami : ) chcemy Zajebi*** klimat i spoko ludzi .Każdy z nas umie coś innego i każdy z nas jest inny ;) .Rozmowa skype/ts oraz różne godziny gry.

 

 

 

Moja ekipa ;] Czekam na przyjęcie ;D

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Nick:Mardkow

Imię:Krzysiek

Wiek:14

TS3(czy masz):Tak

Co to Greef:Niszczenie wybudowanego przez kogoś budynku/budowli etc.

Dlaczego ty(minimum 3 zdania):Chcę pograć wraz z kolegami : ) chcemy Zajebi*** klimat i spoko ludzi .Każdy z nas umie coś innego i każdy z nas jest inny ;) .Rozmowa skype/ts oraz różne godziny gry.

 

Nick:Xaroz

Imię:Arek

Wiek:14

TS3(czy masz):Tak

Co to Greef:Niszczenie wybudowanego przez kogoś budynku/budowli etc.

Dlaczego ty(minimum 3 zdania):Chcę pograć wraz z kolegami : ) chcemy Zajebi*** klimat i spoko ludzi .Każdy z nas umie coś innego i każdy z nas jest inny ;) .Rozmowa skype/ts oraz różne godziny gry.

 

Nick:Quvil

Imię:Filip

Wiek:14

TS3(czy masz):Tak

Co to Greef:Niszczenie wybudowanego przez kogoś budynku/budowli etc.

Dlaczego ty(minimum 3 zdania):Chcę pograć wraz z kolegami : ) chcemy Zajebi*** klimat i spoko ludzi .Każdy z nas umie coś innego i każdy z nas jest inny ;) .Rozmowa skype/ts oraz różne godziny gry.

 

 

 

Moja ekipa ;] Czekam na przyjęcie ;D

Dodani

 

 

 

F5

Opublikowano

Nick: xPolishMe

Imię: Kamil

Wiek: 17 lat

TS3(czy masz): Mam

Co to Greef: Praca na szkode innych graczy, przeszkadzanie, niszczenie budowli, itp. Jednym słowem Greef ; )

Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Lubię serwery tego typu, interesuje mnie
praca teamowa. Chciałbym zmierzyć się z tym wyzwaniem i zobaczyc czy mu
podołam. W dodatku serwer świetnie skonfigurowany więc gra bedzie miła
na 100% : )

Opublikowano

@up

nawet KidModem nie jesteś więc siedź cicho

Nick: xPolishMe

Imię: Kamil

Wiek: 17 lat

TS3(czy masz): Mam

Co to Greef: Praca na szkode innych graczy, przeszkadzanie, niszczenie budowli, itp. Jednym słowem Greef ; )

Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Lubię serwery tego typu, interesuje mnie
praca teamowa. Chciałbym zmierzyć się z tym wyzwaniem i zobaczyc czy mu
podołam. W dodatku serwer świetnie skonfigurowany więc gra bedzie miła
na 100% : )

dodany

Opublikowano

Nick: MrMarcinx
Imię: Marcin
Wiek: 15
TS3(czy masz): Tak
Co to Greef: osoba która kradnie, niszczy/oszpeca mape
Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Jestem ogarnięty nawet dużo gram. Umiem się dogadywać z innymi. Nie okradam innych i umiem nieraz robić fajne budowle :D

Opublikowano

Nick: BialyMurzynIJegoŁopata
Imię: Kasia
Wiek: 42
TS3(czy masz): A gadu gadu to nie to samo?
Co to Greef: To jest chyba wynalazca pierwszego komputera.
Dlaczego ty(minimum ----3 zdania): Właściwe pytanie dlaczego nie ja?

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

Nick: MrMarcinx

Imię: Marcin

Wiek: 15

TS3(czy masz): Tak

Co to Greef: osoba która kradnie, niszczy/oszpeca mape

Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Jestem ogarnięty nawet dużo gram. Umiem się dogadywać z innymi. Nie okradam innych i umiem nieraz robić fajne budowle :D

Dodany

 

Start przesunięty na 18:30, czyli za 7 minut!:D

 

5min do otwarcia, oto IP:xyz.owncraft.pl:7572

 

Serwer otwarty!!!

Opublikowano

Nick: 1sharp
Imię: Marek
Wiek: 17 lat
TS3(czy masz): Mam ts-a i mikro
Co to Greef: Niszczenie czyjejś budowli/projektu, wiadomo o co chodzi.
Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Nie grałem parę dni w mc i wszedłem w 1 lepszą prezentację. Mam nadzieję że los mi wskazał właściwy serwer i będę się tam dobrze, ekchem... bawił. Nie zabijam bez powodu, staram się pisać poprawnie, oraz mam szacunek do tych, którzy mają go do mnie.

Opublikowano
Nick:Asald

Imię: Mateusz

Wiek: 19 skończone

TS3(czy masz): Jak widać.

Co to Greef: Niszczenie czegoś, komuś itp.

Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Bo staram się grać na tego typu serwerach. Jestem w miare ogarniety. Staram sie grac zespolowo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...