Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Pro offtank ;d Pomózcie (lecą like)


KaRRamb4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, chciałbym wkońcu kupić jakiegoś MOCNEGO offtanka, z duża ilością HP oraz z dobrym DMG. Mój budżet to 6300 IP. Proponujcie kogoś, za każdą pomoc daje like ;)

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Irelia -

+ Stun, czyli jakieś tam cc

+ Mając shena łatwo się farmi

+ W miarę mobilna

+ CHORY TRUE DMG

+ Świetna na rankedy

+

- Ma pare kontr, z którymi nawet pasywnie grać nie może

- Escape zależne często od wardów

- Mizernie z gankami, potrzeba złożyć pare itemków by móc co kolwiek pomóc

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Riven :

 

- Stun

- Tarcza

- AoE ulti

- 3 skoki + wybicie.

- świetny escape, dzięki cd tarczy i skoków

 

Mundo ( zależnie od builda)

Jak umiesz się złożyć - świetny offtank. :D

 

budujesz warmoga + atmę - i masz już prawie 130 ataku. Składasz lodowy młot, potem znów coś tankowatego, + hp. i masz 200 ataku i 3.5k+ hp. :P

 

- slow, z niziutkim cd - 2sec, dobre dmg

- dmg per sec z W, 100/sec w late.

- E dodaje ataku, nawet 100.

- ulti - heal 40/50/60% pełnego życia w 10 sec + Speed ( rege. nawet do 200hp/sec)

Opublikowano

Jeżeli chodzi o off tanka na season 3 to proponuje zdecydowanie Jarvana IV

Jest bardzo mocny w jungli i do tego jest całkiem przyzwoitym solo toperem

+slow

+tarcza

+podrzucenie

+świetny escape system dzięki E+Q

+mocne ulti podczas ganków

 

Może jeszcze Jayce w obecnej mecie jest strasznie mocny lecz wymaga ogarnięcia do perfekcji skilli jednak jego jedyny minus to jest manożerny(nerf łezki :<)

Opublikowano

Hecarim?

Boost do MS

Odepchnięcie

Aoe dmg

Heal

Aoe fear

Fajny passyw

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Darius ? :

- Pull/Grab czy jak to się tam nazywa (przyciągnięcie)

- DMG

- Tankowy Tank

- Passive

- Ulti zadające ogromne DMG

giphy.gif ­

Opublikowano

Volibear:

+tankowaty

+pro pasyw

+AOE skill

+przezutka za siebie

 

-bezuzyteczny na postacie z ranged stunem

-podatny na harras od postaci dalekodystanosowych

-brak jakiegokolwiek bezpiecznego harrasu

Olaf:

+dalekodystansowy skill do farmy i harrasu w Q

+life steal w W

+spamowalne true dmg w E

+ult zdejmujący wszystkie efekty i dajac arm pene,defa ,magic resist

 

-trzeba wyczuć moment na ulti

-brak escape po uzyciu ulti

Opublikowano

Volibear odpada, grałem i zle mi sie nim gra, Darius'em grałem, nie podoba mi sie, Riven tez mi jakos nie podchodzi. Pomyślę nad Hecarim'em lub Jarvanem IV, jak u nich jest z dmg? z tego co wiem, to Jarvan bije bardzo słabo

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Robiles kiedys ryze pod offtanka? Super sie gra ! ;d

W late nie dosc ze bd miec nie maly dmg, ale po120resistow i 3,7k hp i w dodatku z polowy hp z combo robimy cale bo ulti ! Przemysl nad tym, a pz zbieraj na luciana ;D

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Malphite pod AP-TANKA :)

 

ulti robi TF

Q slow + DMG

E AEO dmg

przyzwoity dmg

pasywka dająca dobrą tarcze :)

w daje % wieksze DMG I pancerz ( o ile pamiętam )

bardzo tani 1350 :D

Nie Udzielę Wam Sakramentu Bierzmowania

Opublikowano

Jarvan przede wszystkim powinnien sie skupić na wytrzymałości i przytrzymać swoich wrogów w kataklizmie podczas gdy twój adc wybije kolejnych wrogów co do dmg to jarvan ma dosć przyzwoity można na niego zakupić botrk lub black clevera.Zapomniałem dopisać że jarvan dostaje passywie attack speeda od chorogwi i armor penetratrion jak trafi z Q

Opublikowano

Darius. Czemu on? Poniewaz :

+ Grab

+ Aoe

+ Passyw mozna powiedziec 2 ignite

+ slow

+ nie zuzywa zbyt duzo many

+ OP ulti

- brak systemu ucieczki

- slaby vs range champion

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

Wybrałem Jarvan'a, którym gra mi się najlepiej, kolega go ma na koncie i niezły jest. Dzięki wszystkim, można zamknac

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...