Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Start piątek 17:00][1.6.2][60S][McMMO][Survival+Frakcje][Nowe Dropy][Fortunka][HARD][Rekrutacja]ZombieLand[Exp stone][HP nad głowami]


DISABLED

Czy zagrasz na serwerze?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

  2. 2. Czy podoba Ci si? prezentacja?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TO JEST OFICJALNA REKLAMA SERWERA, WSZYSTKIE INNE PROSZE ZAMKNĄĆ



5b724ce4000af5554eaebd46.jpg JokeCraft



informacje2.png


Start serwera niedziela 13:00!


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


ADRES IP :

s152.csrv.pl:45203

LINK DO ITEMSHOP : Będzie podane na spawn.


TYP : Survival/Frakcje

SLOTY : 60


WERSJA : 1.6.1


PREMIUM : Mile widziane, lecz nie trzeba.


BIAŁA LISTA : Nie


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


pluginy2.png


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=



Pluginy na serwerze są szczególnie dopracowane, aby gra była miła i bez lagów.


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=







Administracja4.png



Sosu - Właściciel


Locust - Administrator

Tremo_PL - Moderator

Rekrutacja ON!



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=



Jest dodany nowy system gildii, dzięki któremu za założenie gildii płacimy itemkami,


EXP jest powiększony dzięki czemu łatwo wbić wymarzony LVL,


Piękna i dopracowana mapa sprawia, że gra się jeszcze przyjemniej,


Serwer jest tworzony przez grupę profesjonalistów, dopracowany


Zabezpieczenia przed cziterami oraz x-ray


Ciekawe i oryginalne pluginy dopasowane pod każdym względem


Gwarantowaną zabawę!


Plugin MCmmo który dodaje do gry możliwość używania skili


Plugin dodający EXP ze STONE



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Na serwerze, aby założyć gildię potrzeba :



10 Emaraldów


10 TNT


10 Diamentów


♦ 10Złota


10 Żelaza



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Dla pierwszej osoby która wejdzie na serwer, VIP na tydzień.


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=



Co posiada VIP?

przedstawiam wam przedmioty oraz przywileje które posiada VIP
.



Cena : 11.07 SMS


Czas : 1 Miesiąc


Uprawnienia :


Zwiększona szansa dropu przedmiotów o 0,5%


Założenie przedmiotu na głowę /hat


Powrót do miejsca śmierci /back


Teleportowanie do siebie za zgodą /tphere


Rezerwowy slot


♦ /kit vip raz na tydzień czyli:


♦ Diamentowy miecz sharpnes 2 fire 1


♦ 5 Złotych jabłek


♦ 64 Buteleczki expa


♦ Żelazne eq prot 2.



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Kupno

VIP'a będzie możliwe w Niedzielę, aby nie powtarzała się sytuacja w

której ktoś kupi rangę, i będzie zabijał wszystkich nowych graczy na

serwerze.


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Nabór na rangę KidMod


Uwaga! Pod uwagę brane będą tylko ładne, przejrzyste, oraz ciekawe


wypowiedzi a nie "Mam 12 lat i chcę kidmoderatora bo umiem budować i pomogę."


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Wzór:


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Imie:


Nick:


Wiek:


TS3:


Mikrofon:


Czas poświecony moderatowaniu:


Doświadczenie:


WorldGuard 1/10


WorldEdit 1/10


Informacje o pluginach 1/10.


Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł)



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=



Aktualnie na

serwerze robiona jest mapa, oraz ciekawe autorskie pluginy,

wypowiadajcie się, chętnie posłucham propozycji dot. wgrania pluginów

lub dodania czegokolwiek.


Serwer jest

od graczy dla graczy, chcemy aby gra była jak najbardziej przyjemna dla

was jak i dla nas, serwer stał długo, oraz byście spędzili mile chwile

oraz mieli niesamowite wspomnienia! :).


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Szanse na drop przedmiotów ze stone :


Diament - 0,8 %.


Emarald - 1%
Perła endermana - 0,3 %


Złoto - 1,2 %


Żelazo - 3%


Jajko creepera - 0,1%


Jajko konia - 0,1%


30% NA DROP SPAWNERA GDY GO NISZCZYMY!


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Dla pierwszej osoby na serwerze, VIP na okres tygodnia!




"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Imie: Maciej

Nick: Graihia

Wiek: 15

TS3: Tak

Mikrofon: Tak

Czas poświecony moderatowaniu: Są wakacje, mogę grać długo

Doświadczenie: Doświadczenie mam duże, miałem wiele swoich serwerów oraz teraz zajmuje się jednym

WorldGuard 1/10: 10

WorldEdit 1/10: 10

Informacje o pluginach 1/10: 7

Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł): Spróbuje, ale nie obiecuje

Opublikowano

Tak, reaktywacja serwera, tym razem z lepszymi zabezpieczeniami :).!

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Serwer sytartuje jednak w piątek o 13:00!

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Mam nadzieję że te noobki (Bez urazy), Nie zrobią kolejnych ataków na serwer, Bo to jest z ich strony żałosne. Nie mniej jednak zagram ;) Bo zapowiada się super!

Opublikowano

Głównie chodziło mu o avaterysa, oraz intelcora, ponieważ atakowali nasz serwer, i przez to jest nowa edycja, czemu miałby mieć na myśli Ciebie?

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

A ja mam pytanie :D czy mógłbym dostać eq diax (hełm, klata, spotdnie) bo na nie cięszko pracowałem na wcześniejszej edycji mój nick Qyubix :P

Opublikowano

A ja mam pytanie :D czy mógłbym dostać eq diax (hełm, klata, spotdnie) bo na nie cięszko pracowałem na wcześniejszej edycji mój nick Qyubix :P

Raczej nie dostaniesz itmeków, trzeba zrozumieć sytuacje w jakiej wtedy znalazła się administracja, ja osobiście na pewno zagram bo serwery Mariusza są dobre, tylko że chujowa konkurencja je niszczy :(

Opublikowano

To kiedy wkońcu start ? Piątek 17/13 czy Niedziela 13 ? :O

Wachamy się co do piątku 13/17 Jutro ok. godziny 11:00 Wszostko zostanie dokładnie podane.

 

A ja mam pytanie :D czy mógłbym dostać eq diax (hełm, klata, spotdnie) bo na nie cięszko pracowałem na wcześniejszej edycji mój nick Qyubix :P

 

Tym razem chcemy wystartować z zabezpieczeniami, i aby miał każdy równe szanse nie dajemy nikomu straconych itemków

Raczej nie dostaniesz itmeków, trzeba zrozumieć sytuacje w jakiej wtedy znalazła się administracja, ja osobiście na pewno zagram bo serwery Mariusza są dobre, tylko że chujowa konkurencja je niszczy :(

Dziękujemy za miłe słowa, PS skąd znasz moje imie?:D

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Imie: Michał.


Nick: Lupo101

Wiek: 14

TS3: Posiadam.

Mikrofon: Posiadam, sprawny.

Czas poświecony moderatowaniu: Czasu, jak narazie mam sporo, są wakacje, więc moge spędzać sporo czasu przy komputerze, jak również na serwerze.

Doświadczenie: Spore, miałem swój serwer, potrafie zarządzać serwerami, konfigurować pluginy na serwer.

WorldGuard 8/10 (Setowanie, Kopiowanie itp)

 


WorldEdit 8/10 (Flagi, zakładanie cuboida itp)



Informacje o pluginach 1/10.

 

 

Myślę, że moja wiedza o pluginach sięga spokojnie 8/10 :)

 

 

Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł)

 

 

Postaram się, ale nie obiecuje.

 

 

Pozdrawiam liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;p.

Opublikowano

"30% NA DROP SPAWNERA GDY GO NISZCZYMY!" Gdy zniszczymy jakiś spawner, np. szkieletów i te 30% się do nas przybliży, będziemy mięli go w ekwipunku, czy to będzie spawner świń czy szkieletów? Co do serwera. Czekam :)

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

Hmm vipy zostana?? tamte??

Tak, vipy zostaną.

 

"30% NA DROP SPAWNERA GDY GO NISZCZYMY!" Gdy zniszczymy jakiś spawner, np. szkieletów i te 30% się do nas przybliży, będziemy mięli go w ekwipunku, czy to będzie spawner świń czy szkieletów? Co do serwera. Czekam :)

Będzie to standardowo spawner świn, ale po rozmowie z administracją zmieniamy na naturalny :).

 

I wkońcu kiedy startujecie ? Oraz jakie IP ? :P

Start będzie o 15:00 IP podam wkrótce :)

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Imie: Oskar

 

Nick: Oskiboski

 

Wiek: 12 lat nie zwracajcie uwagi na wiek tylko na charakter

 

TS3: Tak posiadam

 

Mikrofon: Tak posiadam

 

Czas poświecony moderatowaniu: Na tydzień moge spędzić 30 godzin na serwerze

 

Doświadczenie: Dobre

 

WorldGuard 7/10

 

WorldEdit 8/10

 

Informacje o pluginach 5/10.

 

Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł) Oczywiśćie

Opublikowano

Sporo pracy włożyliśmy w TESTACH serwera, wczoraj usunięto ostatnie bugi zwiazane z gildiami. No cóż. Zapraszam, 1.6.2, tak jak było. Jak ktoś miał itemy to je ma kilka gildii już jest

Pozdrówki

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...