Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy to będzie do siebie pasowało?


TNFiGIT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o mega szybką odpowiedź! Jutro będę dzwonił w sprawie zmiany płyty głównej na tą co jest niżej, więc to ostatnia szansa! Czy te podzespoły bedą do siebie pasować? Głównie chodzi o kartę graficzną, czy będzie pasowac do procesora i płyty głównej, bo w opisie jest napisane coś o AMD, ale ja się nie znam, więc pytam na forum. Proszę też, aby udzielały się tylko osoby, które wiedzą w 100%, że to pasuje, czy nie pasuje, bo ostatnio udzielały się też osoby, które nie miały pojęcia i o mało się nie wkopałem. Oto linki do podzespołów:
http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-p8h77-v-intel-h77-lga-1155-2xpcx-vga-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-crossfire-p8h77-v-461682/

http://www.morele.net/procesor-intel-intel-core-i5-3350p-3-10-ghz-bx80637i53350p-lga1155-514969/

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-hd7850-dcii-2gb-ddr5-px-256bit-hdmi-2dvi-dp-box-hd7850-dc2-2gd5-v2-509978/

Opublikowano

Wszystkie podzespoły pasują. Procesor do płyty głównej także.

"Brotherhood of metal"

Opublikowano

Po co ciac po mobo?

Doloz 30zl do tej GPU: http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx660-2048mb-ddr5-192bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-wentylator-directcu-ii-gtx660-dc2-2gd5-517453/

Jest wydajniejsza, a 30zl to nie duzo.

 

Albo http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx660-2048mb-ddr5-192bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-wer-oc-overclock-gv-n660oc-2gd-517458/

To wersja OC, czyli od razu podkrecone (kilka fps wiecej niz zwykly gtx660) a o 20zl tansze od hd7850.

 

Lub najwydajniej, 45zl drozej niz twoja propozycja to http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd7870-2048mb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-pci-e-1000-4800-11199-16-20g-534193/. Do tego pamiec spokojnie podkrecisz do 1350MHz (Czyli zamiast 4800mhz ramu bedzie 5400MHz) a rdzen do 1150MHz tez na licie. I wtedy juz smigasz.

Opublikowano

Tak, bo procesor jest na socket 1155 tak samo jak płyta - logiczne że będzie działac ;)

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

Tak, pasuje, ale doplacisz mniej niz 50zl a wydajnosc bedzie. Wiec radze ci zmienic, zyskasz. HD7850 a HD7870 to giga różnica. A jeszcze jakbyś znalazł w tej cenie wersję XT / OC ... albo parę zł drożej... To to bedzie dobry deal.

Opublikowano

Nie mogę zmienić nic, aby było lepsze. Mogę zmienić, jeśli nie będzie współpracowało. Artemm wiem, że napisałeś, ale sam pomyśl, kierowanie się jedną odpowiedzią jest głupotą.

Opublikowano

Co chcesz kupić i jaki masz budżet. Ten przykład z tematu akurat beznadziejny, za 370 zł to kupisz świetną płytę do OC.

Opublikowano

Na płytę nie mogę wydać powyżej 376zł. Procesor nie ma mowy - zostaje, a karta graficzna to sam nie wiem. Skoro kupiłem ,jest już na miejscu, to raczej trochę głupio jest zmieniać tuż przed składaniem dlatego, bo zobaczyłem lepszą. Jeszcze każą mi dopłacać za to, że sprowadzili to już, a mi kasa się skończyła.

Opublikowano

Trzeba było poczekać z podjęciem decyzji, jak już zamówiłeś to po co zakładałeś temat. W tym budżecie miałbyś znacznie wydajniejszą grafikę i normalną mobo, bo cena tej jest z kosmosu

Opublikowano

Czekałem dostatecznie długo. Byłem u trzech informatyków, doradzali mi chyba wszyscy kumple, nie mówiąc o +/- 65 postach na forach tych polskich jak i zagranicznych. Wyszło tak, że udało mi się złozyć coś takiego, ale nie umyślnie ktoś podał płytę z socket 1150, a nie 1155 i tego nie zauważyłem. To cała historia.



A przy okazji tutaj też pisałem pytając się czy zestaw jest dobry i wszyscy tutaj pisali, że jest dobry, najlepszy itd. Po konsultacji ze znajomymi informatykami powiedzieli, że zła płyta główna, zła karta graficzna i zły dysk.

Opublikowano

I dobrze ci znajomi powiedzieli, bo w tym budżecie można złożyć znacznie lepszy zestaw. Masz jeszcze szansę oddać podzespoły lub wymienić na inne ? Bo jeśli nie, to temat raczej nie ma sensu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...