Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kelive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawia mnie dlaczego nikt nie podał rammusa :) Jest on aż tak bardzo zapomniany? Przecież klikasz Q pędzisz jak szalony potem tylko E i ofiara nie ma co zrobic :)

d527743595.png

Opublikowano

Jednym z najlepszych junglerow na HIGH  ELO jest Lee sin, zaraz pozniej Jarvan.

Ale i tak najbardziej polecam Ci

-Lee sin

-Slow

-Dash

-Shield

-Knock up

 

oraz Maokai (z nowym itemkiem na jungle - poezja)

-Knock up

-Dash

-Snare

-Sustain 

 

:)

10 Posts

20 Posts

50 Posts

75 Posts

100 Posts

150 Posts

300 Posts

500 Posts

750 Posts

1000 Posts

Opublikowano

Udyr... wbita z E(stun) odpalasz Q(+attack speed) dajesz R(feniks) i już chłopa nie ma, kill dla ciebie albo lanera, zależy to tylko od tego czy mu odpuścisz ;)

Opublikowano

Warwick jest dobrym junglerem ale przed 6 lvl'em jest bardzo słaby ;/ 

Używasz W (attack speed) + Ult i śmierć jest na 100% 

#JebacSygnatury

Opublikowano

nie wiem czemu nikt fiddla nie wymienil. jesli przeciwnik jest bez escapu to fiddle zapewnia killa, ma silence oraz feara, wystarczy lekkie cc od sojusznika, jakis slow albo najlepiej stun i nie ma co po przeciwniku zbierac. 

Opublikowano

Haha takuie pytania...

A.wymiencie mi junglera (tylko junglera bo np. taki nasus to gunwo nie jungler) ktory ma zue ganki ?

No sorry dobre ganki ? Juz wymieniam:

-udyr

-lee sin

-eve

-vi

-nocturne

-ww

-maokai

-fiddle

-elise

-amumu

-heca

Kur** postac ktora ma zue ganki nie nadaje sie na junglera.

A wiec: kazdy jungler ma dobre ganki !

Yes...

Opublikowano

Najlepsze ganki które widziałem miał Alistar, wpada na linie, daje podbicie i wbija pod tureta.

 

Warwick także ma mega ganki, niestety od 6 lvl

 

Lee Sin również bardzo dobra postać do szybkiego ganku.

 

Udyr dobre cc które pomoże przy ganku.

 

Eveline niewidzialnosc podczas ganku także dobrze skutkuje.

59495175307068268899.jpg


Opublikowano

Skarner po 6lvl

 

Lee Sin.

 

Doskok z ulta (jak ma) wali typa w strone swojego turreta.

 

Voli.

 

Przerzucenie slow i  W z dupy zabiera pol hp. 

Opublikowano

1. Eve (wiadomo, inv)
2. Twitch (inv, trucie, bardzo denerwuje przeciwnika)

3. Udyr (speed i stun <3)
3. Thresh (jak ktoś umie to jest OP)

LBweb.png

Opublikowano

1. Eve (wiadomo, inv)

2. Twitch (inv, trucie, bardzo denerwuje przeciwnika)

3. Udyr (speed i stun <3)

3. Thresh (jak ktoś umie to jest OP)

 

Thresh na jungli? Może też jako ADC będzie dobry?

 

IMO rengar po 6 lvlu, eve, oraz xin. Według mnie top 3 ;).

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Moim zdaniem J4 Q+E dodatkowo slow z W lub R wtedy przeciwnik Flashuje albo pada :)

 

Nautilius ta postać mówi sama za siebie dali mocnego buffa dla tanky junglerów nie wiem czemu tak mało grany :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...