Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Oficjalna ZAPOWIEDŹ]LazurCraft[White-Lista][Red & Blue][Wojny gildi] SEZON 1


Quodaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PREZENTACJA BĘDZIE NA BIEŻĄCO EDYTOWANA, MOŻE JESZCZE DZIŚ UDA MI SIĘ DODAĆ SCREENY
Start odbędzie się gdy uzbieramy 10 osób, będzie to zapewne w tym tygodniu;)

 

1373450371-U963298.png

 

1373450423-U963298.png

 

strzalka.gif TYP: Red & Blue / Wojny zamków

strzalka.gif Sloty: Aktualnie 10;) jeśli będzie dużo zgłoszeń powiększymy

 

strzalka.gif IP: Podane na PW po dodaniu na W-L

 

strzalka.gif Potwory: TAK

 

strzalka.gif Zwierzęta: TAK

 

strzalka.gif PvP: TAK

 

strzalka.gif Premium: NIE

 

strzalka.gif Nether: NIE

strzalka.gif BialaLista: TAK

strzalka.gif Wersja: 1.6.2

1373450608-U963298.png

Nie przyjmuje podań na TS!

TS jest tylko iwyłącznie dla was, podania piszemy według instrukcji.

TeamSpeak3 na hoscie będzie dzisiaj wieczorkiem.(po 22) JUZ JEST!

IP: 178.217.186.86:9668

LINKI:

Strona - Już wkrótce
HelpDesk - Na stronie

1373450880-U963298.png

Podania składamy w komentarzach

Wzór:

Podanie na White-List

Dane
Imię:
Wiek:
Nick Minecraft


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?:
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze?
MASZ KANAŁ YOUTUBE?:
*Jeśli tak*
Ile widzów?
Będziesz nagrywał z naszego serwera?


O sobie
Coś o sobie:
Dlaczego ty?:
Co byś zmienił na serwerze?:
Co chcesz jeszcze dodać?:

 

 

DLA TYCH LENIWYCH: NAPISZ JAK CHCESZ! TYLKO PAMIĘTAJ JEŻELI BĘDZIE TO "CHCE NA W-L" NAPEWNO NIE ZOSTANIE PRZYJĘTE!

 

Uwaga! osoby które składały podania w poprzednim temacie nie muszą ponownie są to osoby:

 

LordDraco

 

MixxxMaster

 

Aktualnie na White-List

-QwizerQ

Podania nie są jeszcze rozpatrzone.

 

 

1373452330-U963298.png

Quoda - Właściciel

 

1373452396-U963298.png

Pewnie wielu z Was jeszcze nie wie o co chodzi.

Więc wstępnie wam wytłumaczę co aj bym zrobił gdybym był graczem!

 

Gdy już wejdziemy na serwer całą gildią szukamy miejsca na zamek, można budować dopiero od 20 kratek od spawnu i także do 500 kratek od spawnu.Ukrywamy swój zamek, zdobywamy minerały, robimy zabezpieczenia, chowamy skrzynki itd.Gdy już jesteśmy gotowi, szukamy zamku 2 gildii.Gdy znajdziemy czekamy na moment ataku!Gdy już chcemy atakujemy!Po ataku jeśli gildia się podda wygrywa dana gildi i nadchodzi nowy sezon,Aktualnie jest to SEZON 1.W następnych sezonach będzie podobnie, np 2 wyspy czy coś takiego.

Opublikowano

UWAGA!!

JEŚLI NIE MASZ 50 POSTÓW PISZ PODANIE NA PW!

!!

Niedługo będzie strona

Opublikowano

Dane

Imię: Wojciech
Wiek: 14
Nick Minecraft : Ougi57


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?: Tak
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze?: Zależy, jak mi się spodoba będę mógł grać nawet 6 godzin dzienne.
MASZ KANAŁ YOUTUBE?:
*Jeśli tak*
Ile widzów? : 36, ale nic nie nagrywam.
Będziesz nagrywał z naszego serwera? Może.


O sobie
Coś o sobie: Lubię grać na komputerze i wędkować
Dlaczego ty?: Jestem dobry w pvp, znam się na alchemii i potrafię budować efektywne expiarki.
Co byś zmienił na serwerze?: Nie wiem, server jeszcze nie jest otwarty.
Co chcesz jeszcze dodać?: nic :G

Opublikowano

Imię:Sebastian

Wiek:13

Nick Minecraft Spiral2

Rozwiń trochę tę wypowiedź!

 

Lista którzy dodatkowo oczekują z podaniem na PW:

ThePiotras

ThePonurak145

 

Stronę zaraz podam, jak podam stron.ę zacznę sprawdzać podania!

Opublikowano

Dane
Imię: Piotr
Wiek: 16
Nick Minecraft: Soja


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?: Nie
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze? Jeśli mi się spodoba to ponad 3


O sobie
Coś o sobie: Jestem Soja, bardzo lubię grać w Minecrafta i Counter-Strike 1.6. Lubię współpracować z ludźmi i tworzyć ciekawe projekty.
Dlaczego ty?: Między innymi, nie jestem napinaczem. Gram na luzie i nie wyzywam graczy, którzy zrobią coś źle
Co byś zmienił na serwerze?: Z pewnością wprowadziłbym sporo zabawy. Grałem na serwerach tego typu i zawsze była polewka.
Co chcesz jeszcze dodać?: Nie, nie chcę :D

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Rozpatrzenie podać, podania na TAK - Zaraz na PW napiszę wam wszystkie informację.

 

 

Imię:Sebastian
Wiek:13
Nick Minecraft Spiral2

NIE, zbyt mało napisane, rozwiń

 

 

Dane

Imię: Wojciech
Wiek: 14
Nick Minecraft : Ougi57


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?: Tak
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze?: Zależy, jak mi się spodoba będę mógł grać nawet 6 godzin dzienne.
MASZ KANAŁ YOUTUBE?:
*Jeśli tak*
Ile widzów? : 36, ale nic nie nagrywam.
Będziesz nagrywał z naszego serwera? Może.


O sobie
Coś o sobie: Lubię grać na komputerze i wędkować
Dlaczego ty?: Jestem dobry w pvp, znam się na alchemii i potrafię budować efektywne expiarki.
Co byś zmienił na serwerze?: Nie wiem, server jeszcze nie jest otwarty.
Co chcesz jeszcze dodać?: nic :G

TAK, na PW za 10 minut dostaniesz wiadomość potwierdzającą!

 

 

 


MixxxMaster:

TeamSpeak3 : Tak
Sprawny Mikrofon : Nie (Niedługo kupuję nowy)
Premium : Nie

Odpowiedz zdaniami:

Imię : Mam na imię Kacper.
Płeć : Jestem Mężczyzną.
Nick : Mój nick to BialyPL
Dlaczego Ty? : Lubię się czasami oderwać od tej monotonii, czyli Survival + Frakcje, czy Free Buldid + masę dodatków(areny itp) lub Survival na modach.
Wiek : Mam 15 lat.
*Ile będziesz spędzał na serwerze? : Na serwerze będę spędzał jak najwięcej czasu ok. 2-5h
*Masz YouTube? : Tak posiadam konto* na YouTube. (Nie zrozumiałe pytanie, "Masz konto na YoutUbe?")
*Jeśli tak, będziesz nagrywał z naszego serwera : Bardzo chciałbym nagrać coś z waszego serwera, lecz nie mam kompa do tego.
Jeśli tak ile widzów? : Obecnie mam 0 widzów. Nie nagrywam.
Inne informacje : (Praktycznie to samo co "Coś od siebie")
Coś od siebie : Lubię Informatykę(gry, składanie PC), grać w piłkę nożną, pomarzyć  budować głośniki(I  Bass), muzykę(Bass), tuningować swój Skuter oraz Taty auto 

Co byś zmienił na serwerze? : Nic bym nie zmienił na serwerze. Serwer myślę, że będzie dobrze dopracowany 

TAK, zaraz dam ci wiadomość potwierdzającą. Mikrofon to wada, lecz wypowiedź dalsza dała ci tę szansę!Kupuj mikrofon jak najszybciej!

 

 

 

LordDraco:

TeamSpeak3 : TAK
Sprawny Mikrofon : TAK
Premium : NIE

Odpowiedz zdaniami:

Imię : Mateusz
Płeć : Męszczyzna
Nick : LDboyPL
Dlaczego Ty? : Chciałbym sobie pograc na zamkniętym serwerze, bez rzadnych noobów, no ale zawsze taki się znajdzie 
Wiek : 15
*Ile będziesz spędzał na serwerze? : 3-6 godz.
*Masz YouTube? : TAK 
*Jeśli tak, będziesz nagrywał z naszego serwera : Nie lubię nagrywac na YT, wolę tworzyc grafikę
Jeśli tak ile widzów? : ~50
Inne informacje : Jestem także młodym grafikiem komputerowym, o informacje pisac na PW
Coś od siebie : W
mincraft-a gram długo, to moja ulubiona gra, rzadko gram w inne gry,
lubię servery na których każdy jest miły i nikogo nie drażni, ale jakaś
mała sprzeczka zawsze jest fajna 
Co byś zmienił na serwerze? : Narazie nie byłem, ale zapowiada się świetnie, byle by nie było noobów co w 1 dzień okradną cały serv 
 

Parę błędów ortograficznych, dam ci tę szansę.Za 10 minut dostaniesz wiadomość potwierdzającą!

 

 

ThePiotraS

Podanie:
Nick: PiotraS
Wiek:15
Posiadam premke, około 2 lat gram w minecraft ( nie pamiętam dobrze)
O sobie: Mam na imię Piotr. Interesuje się sportem,muzyka,grami.

Masz tę szansę, jednak rozwiń jakoś tę wypowiedź;)Za 10 minut dostaniesz wiadomość potwierdzającą!

 

 

Ponurak145

Imię : Mam na imie Damian
Płeć : widać po imieniu że facet
Nick : Ponurak
Dlaczego Ty? : umiem działać w grupie i dostosować się do każdej sytuacji
Wiek : 17 lat
*Ile będziesz spędzał na serwerze? : ile tylko się będzie dało wiadomo życie realne jest ważniejsze ale tak to 3-4 godziny
*Masz YouTube? : tak mam Ponurak1000
*Jeśli tak, będziesz nagrywał z naszego serwera : jeżeli będzie co to bardzo chętnie
Jeśli tak ile widzów? : mało dosyć bo i tak byle co nagrywałem aktualnie 9
Inne informacje : nie mam akurat premium ale mam launcher który akurat pozwala na gre 1.6.1 bez większych problemów
Coś od siebie : chodze do technikum na profilu ekonomista lubie jeździć na rolkach łyżwach i grać w WoW minecraft i inne tego typu gry
Co byś zmienił na serwerze? : zwiększył ilość slotów bo 10 to mało a drużyny po 5 osób to też słabo gdyż nawet nie jest 100% pewność że wszyscy będą zawsze albo często

co do ts to mam normalnie spawny mikrofon i słuchawki o premium już wyżej napisałem 

Tak, za 10 minut dostaniesz wiadomośc potwierdzającą!

 

 

 

 

Dane
Imię: Piotr
Wiek: 16
Nick Minecraft: Soja


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?: Nie
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze? Jeśli mi się spodoba to ponad 3


O sobie
Coś
o sobie: Jestem Soja, bardzo lubię grać w Minecrafta i Counter-Strike
1.6. Lubię współpracować z ludźmi i tworzyć ciekawe projekty.
Dlaczego ty?: Między innymi, nie jestem napinaczem. Gram na luzie i nie wyzywam graczy, którzy zrobią coś źle
Co byś zmienił na serwerze?: Z pewnością wprowadziłbym sporo zabawy. Grałem na serwerach tego typu i zawsze była polewka.
Co chcesz jeszcze dodać?: Nie, nie chcę :D

TAK!Za 10minut dostaniesz wiadomość potwierdzającą!

 

 

Więc już mamy wstępną listę!Za 10-20 minut wiadomość do was dojdzie! Jeśli nie odpowiecie na nią do jutra (17:00) zostaniecie odrzuceni z W-L!

 

W sumie : 5

Mam nadzieję, iż będzie was troszeczkę więcej!

Opublikowano

Cześć!

Zostałeś dodany do WhiteListy!

Nie odpisuj na tę widomość bo i tak prawdopodobnie nie odpowiem(Za dużo ich;) )

Aby potwierdzić to:

Wejdź na TS i napisz do mnie o rangę!

Oraz zarejestruj się na forum:

http://lazurcraft.pusku.com/

Tam zadawaj wszelkie pytania!

Oraz także tam koniecznie potwierdź że to ty i napisz podanie pod tematem w NEWS:

 

Nick MPC :

Nick Minecraft :

 

To aby potwierdzić, iż jesteś z nami!

Forum jest w budowie myślę, że wieczorkiem zostanie wszystko skończone.

Ale możesz się rejestrować!

Nie zwracaj uwagi na styl forum oraz działy!Są w budowie

Forum skończone po 22!!

ZAPRASZAMY!

 

Taka wiadomość przyszłaby wam! xD

Coś poszło nie tak i mam zablokowane na 10min ale to chyba jakaś kontrola.

Więc róbcie co w tej wiadomości!

Opublikowano

Dane

Imię: Patryk
Wiek: 14
Nick Minecraft : AzrisPl


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?: Tak
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze?: Zależy, jak mi się spodoba będę mógł grać nawet 7 godzin dzienne.
MASZ KANAŁ YOUTUBE?: Nie
*Jeśli tak*
Ile widzów? : 0 :)
Będziesz nagrywał z naszego serwera? Jak się dostane, chce zacząć przygodę z YT.


O sobie
Coś o sobie: Lubię grać na komputerze i grać w piłkę nożną
Dlaczego ty?: Jestem dobry w pvp, szybko ogarniam eq, nie przeklinam,ladnie buduje.
Co byś zmienił na serwerze?: Liczbe slotów :)
Co chcesz jeszcze dodać?: Zajebisty Sewer !!!!!!!!!!!!! wbijac !!!!!!!!!!!!

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

 

Dane

 

Imię: Patryk

Wiek: 14

Nick Minecraft : AzrisPl

 

INFORMACJĘ

MINECRAFT PREMIUM?: Tak

Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze?: Zależy, jak mi się spodoba będę mógł grać nawet 7 godzin dzienne.

MASZ KANAŁ YOUTUBE?: Nie

*Jeśli tak*

Ile widzów? : 0 :)

Będziesz nagrywał z naszego serwera? Jak się dostane, chce zacząć przygodę z YT.

 

O sobie

Coś o sobie: Lubię grać na komputerze i grać w piłkę nożną

Dlaczego ty?: Jestem dobry w pvp, szybko ogarniam eq, nie przeklinam,ladnie buduje.

Co byś zmienił na serwerze?: Liczbe slotów :)

Co chcesz jeszcze dodać?: Zajebisty Sewer !!!!!!!!!!!!! wbijac !!!!!!!!!!!!

 

"Nie przeklinam" "Zajebisty"

:p

OK, dodaje Cię za 10 minut otrzymasz wiadomość potwierdzającą!

Co do slotów będą powiększone jeśli będzie więcej graczy!

Opublikowano

Podanie na White-List

Dane
Imię: Damian
Wiek: 12
Nick Minecraft: Sumanok


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?: Tak
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze?: Zależy ale mogę nawet pare h
MASZ KANAŁ YOUTUBE?: Tak
Ile widzów? 30
Będziesz nagrywał z naszego serwera?
Mogę

O sobie
Coś o sobie: Mieszkam w Rzeszowie jestem ogarnięty, jak na 12 lat mam dobrą ortografię i lubię grać na komputerze.
Dlaczego ty?: Dobrze umiem pvp, parkour i inne rzeczy. Szybko się wyrobie z eq itp.

Co byś zmienił na serwerze?:Mi wszystko pasuje ;]
Co chcesz jeszcze dodać?: Narazie nic ;d

zpot.png

Opublikowano

Ja się nie mogę doczekać, a co do waszego forum to ile trzeba czekac na link aktywacyjny ?

I jak coś, to mogę zrobić logo tego serva, np. na YT

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Opublikowano

Już jest dodana natychmiastowa weryfikacja;)

Sprawdzam ostatnie podania!

Od teraz podania proszę pisać na naszym forum: lazurcraft.pusku.com



Podanie na White-List

Dane
Imię: Damian
Wiek: 12
Nick Minecraft: Sumanok


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?: Tak
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze?: Zależy ale mogę nawet pare h
MASZ KANAŁ YOUTUBE?: Tak
Ile widzów? 30
Będziesz nagrywał z naszego serwera?
Mogę

O sobie
Coś o sobie: Mieszkam w Rzeszowie jestem ogarnięty, jak na 12 lat mam dobrą ortografię i lubię grać na komputerze.
Dlaczego ty?: Dobrze umiem pvp, parkour i inne rzeczy. Szybko się wyrobie z eq itp.

Co byś zmienił na serwerze?:Mi wszystko pasuje ;]
Co chcesz jeszcze dodać?: Narazie nic ;d

 

Dodany;)

Zarejestruj się na forum!

 

 

 

Dane
Imię: Kamil
Wiek: 11 (Full Ogar)
Nick Minecraft: Kamil155


INFORMACJĘ
MINECRAFT PREMIUM?: Nie
Ile będziesz grał godzin dziennie na serwerze? 3-4
MASZ KANAŁ YOUTUBE?: Tak
*Jeśli tak*
Ile widzów?: 5
Będziesz nagrywał z naszego serwera?: Nie


O sobie
Coś o sobie: Mam Na imię Kamil, Lubię Sport, Gry Komputerowe.
Dlaczego
ty?: Ponieważ Jestem ogarnięty pomimo Takiego Wieku, Nie kradne Swojej
Drużynie, Nie Troluje Chyba że Przeciwników, Znam Się Na Robieniu
Miksturek.
Co byś zmienił na serwerze?: Nic
Co chcesz jeszcze dodać?: Czy będą życia?, Czy będzie antirelog?, Czy będą Claimy Czy cuboidy?.

 

Pozdrawiam

 

 

Dodany;)

Zarejestruj się na forum!

 

 

---------

Cuboid będzie tylko przez pierwsze 2 dni!Później wszystko znika!

Anti-Relog TAK!!

żyć nie daje;)

Chyba, że chcecie to załóżcie na naszym forum temat w dyskusje!

Opublikowano

Podasz IP serwera i TS'a?

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

czytaj forum|| A tak w ogóle na forum w temacie musisz potwierdzić ze chcesz na w-l

start jutro o 20 i na forum o 19 będzie ip|||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...