Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Zmieniacz Bonusów Draconis


Pavecio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Automatycznie otwiera skrzynki, ominiete pierwsze 5 slotow? :)

Możesz sobie wpisać który slot ma zmieniać :)

Opublikowano

Którego slota usawić żeby zmieniało ?

Ustawiłem fms i nie chce zmieniać

Jeżeli fms'a położysz na 6 kratce licząc w prawo, to w "Miejsce" wpisujesz 5

Opublikowano

Co robię źle ? :c

08fbb85b9feda5ef.jpg

Nie masz zmianek...

 

 

Prosze o upload na jakąś inną strone. Będą lajki !

Opublikowano

Coś nie miesza nic...

Pomogłem? Zawsze możesz wynagrodzić to opcją "lubie to" która jest na forum.


fiddlestick.png



Opublikowano

Mam w 2 eq , to co teraz ?

 

No to nie wiem. Zobacz poradnika od G00D i odblokuj te pierwsze sloty. I daj miejsce 0 może to coś da.

 

 

 

Prosze o upload na inny hosting.

Dajcie mi na inny hosting to coś pokombinuje i jak mi się uda udostępnie :D. Prosze ;)

Opublikowano

@up ty nawety nie pobrales i tak ci nie bedzie dzialac. .

 

No to mi daj na inny hosting a zrobie tak aby działało.

Opublikowano

UWAGA!!

 

MUSICIE POBRAĆ JESZCZE RAZ, ZAPOMNIAŁEM DOPISAĆ DWA IMPORTY, TERAZ BĘDZIE ŁADNIE ŚMIGAŁ !!

 

OBOWIĄZUJE ZAKAZ REUPLOADU!!

Opublikowano

Ściągnąłem z tej samej strony ale nadal nie miesza.

Pomogłem? Zawsze możesz wynagrodzić to opcją "lubie to" która jest na forum.


fiddlestick.png



Opublikowano

Bum , mamy oszusta .Key jest włożony to czita . Lepiej nie sciągajcie

Bum, jesteś idiotą ;-)

 

 

Ściągnąłem z tej samej strony ale nadal nie miesza.

 

i tak nie działa

Tym razem musi działać, osobiście sprawdziłem :D

Chcecie, to Wam filmik nagram :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...