Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TROLLSERV [Walka o zamki] [Walka o wieże] Lepsza podróbka KM


ophelik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TrollServ 2 Sezon



Zapraszam chętne osoby do grania na trollServ



Jest to 2 sezon



Serwer ma polegać na wojnach zamków jak i również na obronie wieży



Wojny zamków - Ma to polegać na wojnie między 2 zamkami



Przykład- red wyzywa na pojedynek blue np na 2 dzień lub za jakiś czas :D



Obrona wieży- polega na obronie wieży przez np grupę red





Więcej na o serwerze na ts3





Podanie



nick


wiek


drużyna


Wymagania



+13 lat



Zapraszam





Kilka ss




post-721456-0-58140700-1373386349_thumb.png



post-721456-0-33569500-1373386366_thumb.png




trollserv.gomc.pl ip serwera



Zapraszam serwer juz wystartował


Opublikowano

Nick : Gluraloragan

Wiek: 13

Drużyna : Obojetnie

Wymagania : Prosze żeby w oby dwóch drużynach było tyle samo graczy i żeby nie bylo żadnych " noobków " , bo chce normaly team itp.

 

 

^^ wiem, że nie o to chodziło z tymi wymaganiami ale i tak prosze o to xD^^

 

jak by co skype: jakkubohorrilo

Opublikowano

nick: julogg2


wiek: 13


drużyna: blue


nick : valmor898


wiek : 13


drużyna : blue



**Graliśmy na ostatniej edycji ^^


Opublikowano

Start jutro o 12:00 Zapraszam



Gluraloragan-red
Atase-blue
kroganin1-red
PLFerbuson-blue
julogg2-blue
Tosiek-red
Razor_X-blue
MrgSeta-red
Potrzebne jeszcze 2 osoby
Opublikowano

Aktualnie są wszystkie miejsca zajęte ale wezmę jeszcze 1 osobę na zapas :D

 

ip ts3 srv2.multigaming.pl:9704

 

ip serwera podam o 11:00

 

Serwer startuje o 12:00 zapraszam do odwiedzenia ts3

Opublikowano

Wszystkie miejsca są zapełnione

tu jest lista osób dodanych i rezerwowych

 

Gluraloragan-red
KronossPL-blue
kroganin1-red
PLFerbuson-blue
julogg2-blue
Tosiek-red
Razor_X-blue
MrgSeta-red
Dravek-red
Pehlat-blue
MalaOwieczka-blue
rezerwa
facebeef
przemekx68
Wehe
Zapraszam na ts3 przed otwarciem
ip serwera trollserv.gomc.pl
Opublikowano

@up A mnie nie ma w rezerwie? Szybciej napisałem podanie niż tych trzech : facebeef, przemekx68, Wehe

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...