Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Laucher Non-Premium za Darmo od Minecraft.net jak obejsc z orginalnym patcherem lookaj


xXSmolarXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto by pomyślał, że tak łatwo to przerobić... Jescze troche i będzie można sobie premium nadać :D

Minecraft to moje życie ;!

Opublikowano

A ja jak zwykle dodam, że nie zna się regulaminu forum ;)

§ 2.1 Publikowanie Treści
Zakazuje się rozpowszechniania piractwa w każdej formie, dotyczy to:
wskazywania źródeł w celu pozyskania nielegalnego oprogramowania ; przekazywanie nielegalnie pozyskanego oprogramowania ; podawania seriali, cracków etc. ; udzielania informacji pozwalających korzystać w sposób nielegalny z oprogramowania ; zakazuje się zadawania pytań o sposób pozyskania rzeczy, o których powyżej ; zakazuje się przywłaszczania/łamania praw autorskich.

 

Pozdrawiam,

SKmedix

sygna2014.png

Opublikowano

Jak wbijam na jakikolwiek serwer to mam napisane, ze przekroczylem maksymalna liczbe kont na serwerze... pomozek tos?

Po prostu wybrałeś nick który już jest zarejestrowany na serwerze. Proste wybierz sobie inny, najlepiej jakiś oryginalny :)

Opublikowano

Jasne działa na każdej wersji :) oczywiscie tylko w tym laucherze na 1.5.2 tez mozna grac jak zmienisz wersje w edit profile :)

Opublikowano

 

Po prostu wybrałeś nick który już jest zarejestrowany na serwerze. Proste wybierz sobie inny, najlepiej jakiś oryginalny :)

 

 

Wybrałem swój nick na konto premium do którego zapomniałem passów i nie mam jak ich odzyskać, nick jest mój wraz ze skinem, na KAŻDY serwer mam napisane ze nie moge więcej kont, wiec dzieki za takie rady.

1377440917-U253647.png

Opublikowano

u mnie pisze coś takiego

 

{

"profiles": {

"(Default)": {

"name": "(Default)"

}

},

"selectedProfile": "(Default)",

"clientToken": "1323c7fa-a51e-4588-b0c1-440f1f7482a9",

"authenticationDatabase": {}

}

 

w tym pliku , mam zuełnie inne żeczy i jak ja mam to teraz pozmieniać ?

peind.png


Opublikowano

u mnie pisze coś takiego

 

{

"profiles": {

"(Default)": {

"name": "(Default)"

}

},

"selectedProfile": "(Default)",

"clientToken": "1323c7fa-a51e-4588-b0c1-440f1f7482a9",

"authenticationDatabase": {}

}

 

w tym pliku , mam zuełnie inne żeczy i jak ja mam to teraz pozmieniać ?

To przekopiuj to co podał xXSmolarXx. Miałem to samo, a jak przekopiowałem to zadziałało.

Jeśli pomogłem daj Lajk, to nic nie kosztuje, a mnie usatysfakcjonuje :D

Opublikowano

Ok, niech już stracę...
Od wersji launchera 1.1.X jest to troszeczkę utrudnione.
Nowy kod: (Zmieńcie "Player" na wasz nick)


{
"profiles": {
"Player": {
"name": "Player",
"playerUUID": "cb495e67c5cf4f22aa9bcf30d11da126"
}
},
"selectedProfile": "Player",
"clientToken": "227456c6-e245-4a3d-9413-97eb25b55dff",
"authenticationDatabase": {
"cb495e67c5cf4f22aa9bcf30d11da126": {
"username": "Player",
"accessToken": "Player",
"uuid": "cb495e67c5cf4f22aa9bcf30d11da126",
"displayName": "Player"
}
}
}

Potem podczas włączania launchera, spamujcie w przycisk Play, ponieważ przez ok. 1sec, jest "Play Offiline", a potem jest nowe okno logowania. (Za pierwszym razem może wam się nie udać, więc przez podjęciem kolejnej próby, włącz go po prostu, odczekaj 30sec, i spróbuj, potem już powinno być git)

Pozdrawiam,
SKmedix

sygna2014.png

Opublikowano

Ok, niech już stracę...

Od wersji launchera 1.1.X jest to troszeczkę utrudnione.

Nowy kod: (Zmieńcie "Player" na wasz nick)

 

Potem podczas włączania launchera, spamujcie w przycisk Play, ponieważ przez ok. 1sec, jest "Play Offiline", a potem jest nowe okno logowania. (Za pierwszym razem może wam się nie udać, więc przez podjęciem kolejnej próby, włącz go po prostu, odczekaj 30sec, i spróbuj, potem już powinno być git)

 

Pozdrawiam,

SKmedix

Zamiast pierwszego i trzeciego "Player" powinna być nazwa folderu, z którego ładuje plik .jar(czyli domyślnie "1.6.2")

 

Reszta się zgadza.

Opublikowano

{
  "profiles": {
    "nazwa profilu": {
      "name": "nazwa profilu",
      "lastVersionId": "1.5.2",
      "javaDir": "C:\\Program Files\\Java\\jre7\\bin\\javaw.exe",
      "javaArgs": "-Xmx1G",
      "playerUUID": "cb495e67c5cf4f22aa9bcf30d11da126",
      "launcherVisibilityOnGameClose": "close launcher when game starts"
    }
  },
  "selectedProfile": "nazwa profilu",
  "clientToken": "227456c6-e245-4a3d-9413-97eb25b55dff",
  "authenticationDatabase": {
    "cb495e67c5cf4f22aa9bcf30d11da126": {
      "username": "Player",
      "accessToken": "Player",
      "uuid": "cb495e67c5cf4f22aa9bcf30d11da126",
      "displayName": "Twoj NICK"
    }
  }
}
Ilość ram w GB
"javaArgs": "-Xmx1G",

 

Jak włączyć?

 

 

Potem podczas włączania launchera, spamujcie w przycisk Play, ponieważ przez ok. 1sec, jest "Play Offiline", a potem jest nowe okno logowania. (Za pierwszym razem może wam się nie udać, więc przez podjęciem kolejnej próby, włącz go po prostu, odczekaj 30sec, i spróbuj, potem już powinno być git)

 

Pozdrawiam,

SKmedix

Opublikowano

Z ortografią u ciebie słabo,Za dużo kolorów i Wulgarny język.Poradnik dla Leni lub Gimbów.

23kawee.png   
Remember me, for centuries~

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...