Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanko] Bedzie mi to działać ?


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój komputer nie jest nowy więc spytam wprost przed pobraniem .

 

Będzie mi działac bez lagów w ostatecznosci nawet na minimalnych ta gra ?

 

Komputer :

 

System : Windows XP

 

Procesor : ADM Athlon 64 X2 Dual Core 4400+

 

Pamięć : 1,7 gb :/

 

Karta Graficzna : GeForce 9200 , 512 MB

 

Będzie działać ?

 

Pierwsze odpowiedzi LIKE , prosze nie piac kilka razy to samo aby nie było spamu :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/980806-dyskusja-czy-pojdzie-mi-gra/

 

sory dopiero za uwarzyłem

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Mój komputer nie jest nowy więc spytam wprost przed pobraniem .

 

Będzie mi działac bez lagów w ostatecznosci nawet na minimalnych ta gra ?

 

Komputer :

 

System : Windows XP

 

Procesor : ADM Athlon 64 X2 Dual Core 4400+

 

Pamięć : 1,7 gb :/

 

Karta Graficzna : GeForce 9200 , 512 MB

 

Będzie działać ?

 

Pierwsze odpowiedzi LIKE , prosze nie piac kilka razy to samo aby nie było spamu :)

Minimalne wymagania spełniasz, więc jak dobrze skonfigurujesz to spokojnie bez lagów pograsz oprócz miasta bo tu akurat mogą występować.

Opublikowano

Co do lagów, to bardziej zależy od internetu niż od wymagań, bo w mieście prawie każdy ma lagi mimo dobrego kompa. Ale ogólnie to tak jak pisał @up pójdzie na minimalnych bez problemu

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano

Co do lagów, to bardziej zależy od internetu niż od wymagań, bo w mieście prawie każdy ma lagi mimo dobrego kompa. Ale ogólnie to tak jak pisał @up pójdzie na minimalnych bez problemu

 

 

Net no szału nie ma 4mb radiówka , lecz nie narzekam bo mieszkam pod nadajnikiem więc nie ucina .

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Net no szału nie ma 4mb radiówka , lecz nie narzekam bo mieszkam pod nadajnikiem więc nie ucina .

 

Nie jest najgorzej, ale śmiało pobieraj :D

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...