Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Sezon 2[Dedyk][NonPremium][NonHamachi][Coreprotect]


Kamil155

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: SkateSkill i Pekok223


Wiek: 14 i 13


Czy Griefujesz: Nie / Nie


Czy Trolujesz: z umiarem :3


Ile grasz W Minecrafta: od alphy :3


mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Prosze o zkreslenie z WL (natychmiastowe) gracza: homedit gdyz gracz okradal skrzynki oraz kradl rozliny i griefowal! Prosze takze o oddanie mi moich itemow ze skrzynki :<

Opublikowano

Hahaha dobre. Ja nie okradałem tylko odbierałem swoje itemki a rośliny są publiczne. Tak w ogóle to weźcie sobie te itemy, serwer jest nudny, prawie nikt nie gra....

 

 

NIE POLECAM. GRAJĄ TAM ZŁODZIEJE.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Dobrze i nie wracaj ;d

Prosze o dodanie kolegów jesli łaska :D

Nick: MiniWariat i Need
Wiek: 14 i 16
Czy Griefujesz: Nie / Nie

Czy Trolujesz: oni nie czuja tego :D
Ile grasz W Minecrafta: od wersji 1.2.5 / 1.7.3

Opublikowano

Hahaha dobre. Ja nie okradałem tylko odbierałem swoje itemki a rośliny są publiczne. Tak w ogóle to weźcie sobie te itemy, serwer jest nudny, prawie nikt nie gra....

 

 

NIE POLECAM. GRAJĄ TAM ZŁODZIEJE.

Ukradłeś mi moje itemy ze skrzyni i zajebałeś enchant więc jak mogłeś "odbierać swoje itemki" ? Sam jesteś złodziejem

Opublikowano

 

Nick: Aperture

Wiek: 15

Czy Griefujesz: Nieee

Czy Trolujesz: Czasami, jak każdy... Znam się na tym! Ale mam umiarr ;)

Ile grasz W Minecrafta: Od pierwszych non-premium... Od kiedy pamietam.

Opublikowano

Nick: Splatii

Wiek: 14

Czy Griefujesz: Nie, szanuję budowle innych

Czy Trolujesz: Tylko znajomych ze skajpaja a tka publicznie to nie

Ile grasz W Minecrafta: To już będzie ze 3 lata

Opublikowano

Nick: Dardeken


Wiek: 13 ( w pazdzierniku 14)


Czy Griefujesz: Nie nigdy tego nie robiłem


Czy Trolujesz: Oczywiscie ;3


Ile grasz W Minecrafta: od wersij 1.6


eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Dobrze i nie wracaj ;d

 

Prosze o dodanie kolegów jesli łaska :D

 

Nick: MiniWariat i Need

Wiek: 14 i 16

Czy Griefujesz: Nie / Nie

 

Czy Trolujesz: oni nie czuja tego :D

Ile grasz W Minecrafta: od wersji 1.2.5 / 1.7.3

Dodani

 

Server Już Ogarnięty Jeśli będe na serverze napiszcie jakie itemki Wam Zgineły :)

 

homedit Zbanowany.

 

Aperture też dodany :)

Opublikowano

Nick: Ransley

Wiek: 15

Czy Griefujesz:nie

Czy Trolujesz:czasami

Ile grasz W Minecrafta: od 1.5

 

TU DANE KOLEGI NIE MA KONTA NA MPC A CHCIALBY BYC DODANY :

 

Nick:TheKalneX

Wiek:14

Czy Griefujesz:nie

Czy Trolujesz:czasami

Ile grasz W Minecrafta: od 1.5

                                                                       4uc581.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...