Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Shaiya Apogeum Polski Świetny priv!


Snoze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

header.png




Witamy na Polskim Prywatnym Serwerze popularnej gry " Shaiya".


 


 


 


 



INFORMACJE O SERWERZE:


* Ep. 4,5 + Eq. 5.0



* Serwer Dedykowany


* Wiele Eventów

 

 

 

Download:

http://shaiyaapogeum.cba.pl/pobierz.html


Facebook:

https://www.facebook.com/pages/Shaiya-Apogeum/606147776076726


Dodatkowe Informacje:

 

Exp Boost x 500

Kill Boost x 10 (podczas eventów jest zwiększony)

Nagrody za Rangi PVP!

 

 

 

Drop Lista:

 

http://shaiyaapogeum.cba.pl/informacje.html

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy Do Wspólnej Gry!

 

 

 

Film promocyjny:

 

 


 

SS Weryfikacyjny:



91kd.jpg

Opublikowano

To jest tylko Polski Server, na dodatek jeszcze maluszek nie ma skończonego miesiąca :)
Z każdym dniem jest coraz więcej, średnio około godziny 19-20 mamy online 60 osób ; )
Także pobawić się można : )

 

 

I tak szczerze poszukaj ludzi na pvp! :) bo kręci się na okrągło :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zagrał bym na jakimś polskim privie , ale EP 4,5 w ogóle mnie nie kręci .

 

Najlepiej 5.4 Szybki Exsp i Farm dobry serwerek by był do tego Item Mall i było by git :)

837371446280124127260.png
Opublikowano

Apogeum nie ma itemmalla, zeby wszyscy mogli miec dobre eq.

 

grasz = masz eq

 

 

farm jest, do tego ten ep 4,5 tutaj troche zmieniony... czyli kanos wchodzi w gre i sety tez badziej z ep 5+

tylko skille zostaly z 4,5 ale moim zdaniem sa lepsze niz z 5+

Opublikowano

Fajnie jest że każdy jest "Pro" jak to nazwałeś , ale jest jedna zasada tam gdzie nie ma Item Mala nie ma ludzi może zachęca , nie których , ale pamiętajmy Shaiya to Gra na Kasa i zawsze taka pozostanie :)

 

A co do skili z EP 4,5 sory , ale moim zdaniem są denne :)

837371446280124127260.png
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...