Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[@HEXXIT@][Launcher] [Mody] [NonPremium] [Survival] [24/7] Medieval-Minecraft


daviddv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodacie jakiś anti pvp logger? Przydało by się, bo niektórzy się wylogowywyją podczas walki...

 

diamond_item.png  

Opublikowano

Sorry ze zapytm, ale KURW** ile moze sie ta zasrana paczka w launcherze sciagac !!!

 

Nie dosc ze sciaga sie chu* wie ile to na dodatek tak mi zamula kompa, ze nie moge nic robic na kompie ^^

 

Pozdro !

Opublikowano

Zapowiada się fajny, będę się musiał poduczyć modów, ale myślę, że będzie warto.

 

#edit

 

Mam problem, gdy włączam launchera, wszystko instaluje, to instaluje mi się 1.4.7, a nie 1.5.2 Co mogę zrobić?

Opublikowano

zapraszamy

 

 

Zapowiada się fajny, będę się musiał poduczyć modów, ale myślę, że będzie warto.

 

#edit

 

Mam problem, gdy włączam launchera, wszystko instaluje, to instaluje mi się 1.4.7, a nie 1.5.2 Co mogę zrobić?

 

Wlaczyles paczke Hexxit ?

Poczekaj az sie zrobi wpisz IP

Powinno zadzialac

 

SERWER CHWILOWO WYLACZONY !

NIEDLUGO WRACAMY !

creeperwallpaperbyinser.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Zgłoszony link do forum

Co do serwera 80 biomow jakim modem? Znany jest plugin na max 24 biomy

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

@Kornel

Jakie kurwa forum?!

Strona nie będące przeciwnikiem MPC, można tam się dowiedzieć jak wgrać itp

Tam nie ma "Forum o grach" tylko forum dyskusyjne żeby składać skargi oraz informować graczy o niedogodnościach

 

Poza tym licz się z tym że:

1. Tutaj jest kilka (2-3 nie pamiętam) modów na biomy

2. Są też nowe światy, które także mają swoje biomy (Nether który został bardziej rozbudowany oraz Twilight Forest)

 

@topic

Serwer off czy mi neta muli?

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...