Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FroZenMT2 [Hamachi]


oreonas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to czekamy ;)

Anty warm - Mapa gnoli od jakiego lvl ?

Od 100, tak jak było . Tego nie edytowałem lecz mogę Wam obiecać, że w aktualizacji v1.5 będą nowe mapy na których będziecie ciorać 250 :3

Opublikowano

Od 100, tak jak było . Tego nie edytowałem lecz mogę Wam obiecać, że w aktualizacji v1.5 będą nowe mapy na których będziecie ciorać 250 :3

Uff dobrze ze nie 1 mapa do expa do 250lvl bo to nudne ;d No nic czekamy , kiedy event pierwszy ?

Włacz już ;d

Opublikowano

Przepraszamy że przerwa tak długo trwa ale próbowaliśmy dodać drop do mapki gnoli ale mapka jest bugnięta i się nie da i dlatego dodajemy nową mapke prośimy o cierpliwość wynagrodzonę będzię dużym eventem !@

ws8v08oh84mv.png

Opublikowano

Przepraszamy że przerwa tak długo trwa ale próbowaliśmy dodać drop do mapki gnoli ale mapka jest bugnięta i się nie da i dlatego dodajemy nową mapke prośimy o cierpliwość wynagrodzonę będzię dużym eventem !@

Nie przesadzaj z tym duzym eventem ;d

Opublikowano

Kaspian jak nie wiesz to nie pisz. Ja weszlem w jego profil i czytam posty i tematy i pisze ze ma problem z logowaniem ze odpala wszystko i ma blod polaczenia a jak zle pasy to mu pisze ze nie prawidlowe wiec problem z logowaniem ma i nie pisz ze nie wiem

Opublikowano

prosze o dorobienie sieci wszytkie zajete...

Dorobiona :3

Siec FroZenMT2/21 hasło :1

Opublikowano

Ważna informacja dla tego nie daje @Edit

 

Elosik stracił rangę [GM] z powodu reklamowania konkurencji .

Strasznie podlizywał się innym serwerom aby tylko mieć rangę .

Gdy wyrzuciłem go z teamu i powiedziałem, że może grać na serwerze

lecz bez rangi. Powiedział, hah po co ja mam GM na Pust*L***M*2

PS. Nie szukamy fałszywej osoby do Teamu, natrafił nam się Elosik więc go wyrzuciliśmy.

Na stanowisko [sGM] powrócił THQM

Opublikowano

Ważna informacja dla tego nie daje @Edit

 

Elosik stracił rangę [GM] z powodu reklamowania konkurencji .

Strasznie podlizywał się innym serwerom aby tylko mieć rangę .

Gdy wyrzuciłem go z teamu i powiedziałem, że może grać na serwerze

lecz bez rangi. Powiedział, hah po co ja mam GM na Pust*L***M*2

PS. Nie szukamy fałszywej osoby do Teamu, natrafił nam się Elosik więc go wyrzuciliśmy.

Na stanowisko [sGM] powrócił THQM

mam pytanie kiedy serwer on??

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...