Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.1][2 EDYCJA][KM][TS3][LogBlock] WschodniCraft Lepszy !


Arman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Himalek

Wiek:11 lat

TS i mikro:nie mam tsa ale mam skype...MIkro dobre ale mam kompa troche zcrashowanego

Dlaczego ten serwer? :Bardzo lubiłem KM2 więc chciałbym zagrać

dCrwk2h.gif

Opublikowano

Nick:Himalek

Wiek:11 lat

TS i mikro:nie mam tsa ale mam skype...MIkro dobre ale mam kompa troche zcrashowanego

Dlaczego ten serwer? :Bardzo lubiłem KM2 więc chciałbym zagrać

 

Niestety nie mogę Cie dodać, gdyż przyjmujemy od 13 lat.

Opublikowano

 

Nick: malygofr

Wiek: 15

Ts3 i mikro: Ts3 tak, mikro tak.

Dlaczego akurat ten serwer ?: Uwielbiam serwery typu kwadratowa masakra. Lubie pracować w grupie. Kocham gadac przez ts

 

Dodany

Opublikowano

Imię: Kacper


Wiek: 15 lat


Nick: TheDevils


Ts: Tak,mikro uszkodzone


Dlaczego:Hmm,Ogarnięty serwer:>



Imię: Mikołaj


Wiek: 13 lat


Nick: CraftTV


Ts: Tak


Dlaczego:Jak wyżej

78112947429952948112.png


Opublikowano

 

Imię: Kacper

Wiek: 15 lat

Nick: TheDevils

Ts: Tak,mikro uszkodzone

Dlaczego:Hmm,Ogarnięty serwer:>

Imię: Mikołaj

Wiek: 13 lat

Nick: CraftTV

Ts: Tak

Dlaczego:Jak wyżej

 

Dodani

Opublikowano

Nie wiem czego zresetowaliście white liste na nową mapke ale czy mogę prosić o dodanie ponownie ? Jeżeli jednak robicie nową mapke i tylko admini są dodani a potem white lista zostanie ta co była to dodajcie tylko kolege.

 

- Nick: mistrzsz

- Wiek:15

- Ts3 i mikro: Posiadam to i to.

- Dlaczego akurat ten serwer ?:Ponieważ chcę grać z kolega o nicku Acoid i to on mnie ogólnie do tego zachęcił :]

oraz mój kolega

- Nick: BadSorcerer

- Wiek:15

- Ts3 i mikro: Posiadam to i to.

- Dlaczego akurat ten serwer ?:Chcę grać ponieważ zachęcili mnie do tego Acoid i mistrzsz.

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Odkrywca
Opublikowano

To ja także proszę o dodanie do WL.

 

 

- Nick: Acoid

- Wiek: 13

- Ts3 i mikro: Jest

- Dlaczego akurat ten serwer ?: Ponieważ lubię grać na takich serwerach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...