Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KwadratowaMasakra]Sezon VI[Dwie Drużyny]Jedna Wieża[WhiteList]TeamSpeak 3


Jodi

Ile czasu dać na zbieranie surowców?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czasu da? na zbieranie surowców?

    • Tydzie?
      25
    • Pó?tora Tygodnia
      27

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


info.png[
kropka.pngNazwa serwera: Kwadratowa Masakra Sezon VI
kropka.pngAdres IP: iasega.cz:14000
kropka.pngPORT: 14000
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Tak
kropka.pngPVP: Nie
kropka.pngSloty: 40
kropka.pngBiała lista: Tak
kropka.pngNether: Tak
pluginy.png

kropka.pngIdealne pod KM VI
administracja.png
kropka.pngMARVIN_PLgg.png22587153
infodod.png[
Jest to Kwadratowa Masakra 6. Na czym to polega? Otóż na mapie ograniczonej do 750k kratek organizują się dwie drużyny. Na środku broderu jest wieża w której środku jest JEDEN blok gąbki. Obie drużyny przez określoną ilość czasu zbierają surowce,materiały,sety itp itd. Później na czas wojny Cuboid z wieży/zamku w którym jest gąbka jest zdejmowany a obie drużyny walczą o zdobycie tej gąbki. Drużyna ktora jako pierwsze zdobędzie gąbke i postawi ją w swoim zamku/bazie WYGRYWA. Orginalny pomysł? Złóż Podanie Już Teraz! Wzór:



Imię: Wiek: Nick: Posiadasz TS3?: Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Kontakt GG/Skype/Email: Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):

Prosze o zamkniecie innych prezentacji tego serwera

Opublikowano

Imię:AdamWiek:16 Nick:DruidAndrzej Posiadasz TS3?:Tak Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Mam, ale go nie prowadzę Kontakt GG/Skype/Email:Lepiej na PW bądź na ts3 Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Lubię tego typu rozgrywki. Myślę, że będzie dobra zabawa. Umiem współpracować

Podasz IP ts3?

DAJ LAJKA!
TO NIE BOLI!
Widzicie jak się staram zdejmijcie mi parę %
Opublikowano

Imię: Konrad

Wiek:15

Nick: Atase

Posiadasz TS3?:Tak

Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Nie

Kontakt GG/Skype/Email: GG:44106406

Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Lubie serwery Mc typu KW.Lubie grac w zespole.Jestem ogarniety,mily i kulturalny.

Opublikowano

Imię: Marcin

Wiek:13 Lat

Nick: PackFlamePL

Posiadasz TS3?: Tak

Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Tak i szukam serwera żeby nagrywać :)

Kontakt GG/Skype/Email: Skype: marcinkeffer

Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Ja, ponieważ uwielbiam serwery typu KM itp. Jestem kreatywny i ''ogarnięty''. Lubię współpracować z innymi.

mca.png

Opublikowano

Imię: Weronika


Wiek: 14


Nick: Karou


Posiadasz TS3?:Tak


Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Tak


Kontakt GG/Skype/Email: Skype:werasam54 email:[email protected]


Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):szukam serwera KW5-6. Chce zacząć nagrywać w końcu z takiego serwera, ale każdy trwa krótko bo oskarżają o cheaty dzieci co nie umieją grać i w ogólne. Umiem pracować w zespole, znam się na pvp i umiem robić "stołniarke" i wyrzutnie tnt. Jestem ogar, tylko troszeczkę sarkastyczna i wredna ^^. Niestety zapewne będę grać tylko od 23 ale do 3 w nocy.


17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

@up dodana :)



SKŁADY:

Czerwoni:

KrakerSS
MrKarlos
MrStefek
Mrostry0407
EroX
Smurfgube
camper1
Karou
Ezatov
papadens
frojek



Niebiescy:


Kanciasty43
Noraxx2xx
Nadus
Klocuch
DruidAndrzej
Atase
Grzegorz
MrBoBo
987123KubA987123a
EroX
Gothan

Opublikowano

Imię: Chce mieć trochę prywatności w sieci
Wiek: 15
Nick: PustyB
Posiadasz TS3?:Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Tak
Kontakt GG/Skype/Email: GG: 24243421 Skype: PustyB
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Siemanko z tej strony PustyB.Dlaczego ten serwer? Odpowiedz jest prosta na kwadratowa sie raczej nie dostane wiec chce chciaż w małym stopniu zobaczyc jak to jest rywalizowac itp. Umiem sie dogadac , a na ts nie krzycze WOMBO COMBO !! :)

 

Ps mapka 750k? 750k to 750.000 kratek :P

Opublikowano

@up dodana :)

 

SKŁADY:

Czerwoni:

KrakerSS

MrKarlos

MrStefek

Mrostry0407

EroX

Smurfgube

camper1

Karou

Ezatov

papadens

frojek

 

 

 

Niebiescy:

 

Kanciasty43

Noraxx2xx

Nadus

Klocuch

DruidAndrzej

Atase

Grzegorz

MrBoBo

987123KubA987123a

EroX

Gothan

Wytluszczonym tekstem jest nick, który jest w czerwonych, i niebieskich. Czy to blad? Jeżeli tak, to ja zgloszę się.

 

Imię:Kuba

Wiek:14

Nick:XDarionX

Posiadasz TS3?: Tak

Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Tak.

Kontakt GG/Skype/Email: 36833885

Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Lubię KM, zabawa na całego, rozpierdzielanka, i smichy na ts'ie - to coś dla mnie . Bez zbędnego szmeru mówię, że jestem ogarnięty.

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

Imię: Maciek

Wiek: 15

Nick: Graihia

Posiadasz TS3?: Tak

Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Tak

Kontakt GG/Skype/Email:/Skype: minecraftgraihia

Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Jestem ogarnięty, nie kradne, nie zabijam za nic, nie cheatuje oraz nie grieduje. Jestem ogarniętą osobą jak na swój wiek. Lubie serwery tego typu, w minecrafta gram długo oraz dużo xD.

Opublikowano

Graihia przyjęty skontaktuje sie z Tobą na skype.

 

@2up przepraszam za błąd w składach :G

Opublikowano

Imię: Marcin

Wiek: 13

Nick: Press0

Posiadasz TS3?: TAK

Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane) mam , ale nie nagrywam

: Kontakt GG/Skype/Email: skype: marcin.stelmach111

Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Bo jestem ogarnięty. Lubie servery takie jak te. Lubię współpracować z innnymi. Jestem miły. :>

giphy.gif

Opublikowano

Imię:Krystian, Kamil, Adam

Wiek: 18, 16, 17

Nick: Liukaner, Remix009, Serenti

Posiadasz TS3?: Posiadamy

Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie posiadamy

Kontakt GG/Skype/Email: moje gg w profilu

Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Gramy we 3. Jesteśmy zgraną paczką. Mamy doświadczenia w serwerach survival i kwadratowych masakrach. Cechuje nas opanowanie, poczucie humoru oraz przestrzeganie zasad ortografii.

Opublikowano

TO jak sie zwolnily 2 miejsca, jednego dodałeś to czy ja mogłbym dolączyć ? pisalem wczesniej podanie

Opublikowano

UWAGA START SERWERA KWADRATOWA MASAKRA VI. Godzina 18:30. IP: iasega.cz:14000. Obecność Na TEAMSPEAK obowiązkowa ts-x.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...