Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jakich butach aktualnie chodzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zwykłe klapki za 20zł. Strasznie wygodne.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W jakich chodzicie? Ja kilka miesięcy temu kupiłem sobie takie:

 

http://www.zakupy4you.pl/ftp/nike%20elastico%20blue%20yl%202.jpg
 

 

 

Buty są wygodne i ładnie się prezentują. Jedynym ich minusem są te żółte kropki, które nie są namalowane, tylko przyklejone i odpadają. :(

Ja posiadam te same buty co ty xD:) Bardzo wygodne :D

 

Ale zamierzam kupić nowe, bo te już mają ponad rok :D

http://image-load-balancer.worldsportshops.com/Datafeeds/Graphics/Products/ImageCache/600x600/47953.jpg
Opublikowano

Reebok Braeakpoit. Już sie rozklejają. Pozdrawiam RB za taki szajs. Chodze w nich z jakieś 3 miesiace i juz czuby sie rozklejają.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Jakieś takie za 60 złoty, chuj wie jak sie nazywaja, wygodne sa. W obuwniczym kupione. :D Na chuja mi nike i pumy za 200 zl skoro te za 60 rowniez sie sprawdzaja? :D

Opublikowano

Vansy zielone i nic więcej.

No mam tam jeszcze jakieś pary butów do parkoura Reeboki ale nie wiem jaki model :D

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Od jakiegoś czasu kupuje tylko najeczki. Są zajebiście wygodne i wytrzymałe. Mam porównanie i widzę konkretną różnicę.

Aktualnie zakupiłem sobie Nike Mach Runner Leather

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Jakieś takie za 60 złoty, chuj wie jak sie nazywaja, wygodne sa. W obuwniczym kupione. :D Na chuja mi nike i pumy za 200 zl skoro te za 60 rowniez sie sprawdzaja? :D

 

Również, czyli jak?

 

Lepsze są buty z porządnej firmy :)

Opublikowano

 

Ja posiadam te same buty co ty xD:) Bardzo wygodne :D

 

Ale zamierzam kupić nowe, bo te już mają ponad rok :D

http://image-load-balancer.worldsportshops.com/Datafeeds/Graphics/Products/ImageCache/600x600/47953.jpg

Też miałem kupywać Elastico ale kolega mnie uprzedził, a nie będę nosił tych samych butów co On xD

Więc kupiłem sobię standardowo

Nike Bomba 5 Białe

nike5bombajr14-1360663147_420.jpg

nike-buty-dzieciece-jr-nike5-bomba-rozmi

Mają rok i nie są białe tylko zielone xD W życiu więcej nie kupie białych butów <_<

3t6EGVz.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...