Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co się dzieje z ludźmi


IamMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Porównanie gówno warte. Dwaj pierwsi mają zupełnie inny styl bycia. Nie każdy lubi ćwiczyć i chodzić na siłownie. Świat nie składa się z takich samych ludzi, każdy z nas jest inny.

ale tu nie chodzi już o sylwetkę tylko o ubiór i zachowanie ,

 

Opublikowano

Nie wiem co to za porównywanie gimbusa, do typowego faceta. Każdy młodzieniec potem z tego wyrasta, i robi się z niego mężczyzna, to wszystko przemija po gimnazjum, bo nie ma się dla kogo lansić, zresztą o gustach się nie dyskutuje. Każdy robi z swoim ciałem to co chce, przecież go nie zmusisz, do czegoś innego ;)

Opublikowano

Nie wiem co to za porównywanie gimbusa, do typowego faceta. Każdy młodzieniec potem z tego wyrasta, i robi się z niego mężczyzna, to wszystko przemija po gimnazjum, bo nie ma się dla kogo lansić, zresztą o gustach się nie dyskutuje. Każdy robi z swoim ciałem to co chce, przecież go nie zmusisz, do czegoś innego ;)

nie wszyscy ludzie się zmieniają .

Opublikowano

To, że was nie stać na ciuchy nie znaczy, że od razu trzeba wyskakiwać

na kogoś kto ma vansy, rurki, koszule w kratkę czy inne takie rzeczy

Aha,czyli jeżeli nie ubieram się w rurki,vansy,różowe trampki,i inne fatałaszki,to znaczy,że mnie nie stać na ciuchy tak :D?

Opublikowano

Aha,czyli jeżeli nie ubieram się w rurki,vansy,różowe trampki,i inne fatałaszki,to znaczy,że mnie nie stać na ciuchy tak :D?

Jaką inną ripostę mogą wymyślić zdesperowane lalusie .

Opublikowano

Przykład tolerancji w naszym pięknym zacofanym kraju. Nie rozumiem kompletnie takiego zachowania, jeśli ktoś jest gejem to jest jakiś gorszy? Może on jest szczęśliwy? Więc po jaką cholerę psujecie komuś to szczęście? To, że was nie stać na ciuchy nie znaczy, że od razu trzeba wyskakiwać na kogoś kto ma vansy, rurki, koszule w kratkę czy inne takie rzeczy. Czasami się trzeba opamiętać za nim zranimy kogoś. A jak wasz syn będzie gejem? Też go zbesztacie od pedałów/gejów będziecie go poniżać? Pomyślcie czasami. Co do tego obrazka, to nie rozumiem kompletnie tego porównania, od kiedy to facet musi mieć 50 centymetrów w bicepsie? Takim zachowaniem pokazujecie swoją tolerancje, a potem dziwić się czemu piosenkarze/piosenkarki z innych krajów nie chcą przyjeżdżać do Polski..

 

Jak byśmy byli tolerancyjni, to byśmy mieli drugą Anglię z muslimami na karku.

Zastanów się, czy Ty też jesteś tolerancyjny, a potem mów.

 

 

Nie stać? Nie sądzę...

Jak mój syn miałby tak wyglądać, to bym go tak poniżał, aż by przestał.

Na brata działa.

 

Nikt nie musi mieć 50 w bicu, ale mając 15 w bicu też nie jest się zbyt zajebistym.

Srać na tolerancję. Won z lewackim ścierwem.

 

 

Jaką inną ripostę mogą wymyślić zdesperowane lalusie .

 

Dokładnie.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Przykład tolerancji w naszym pięknym zacofanym kraju. Nie rozumiem kompletnie takiego zachowania, jeśli ktoś jest gejem to jest jakiś gorszy? Może on jest szczęśliwy? Więc po jaką cholerę psujecie komuś to szczęście? To, że was nie stać na ciuchy nie znaczy, że od razu trzeba wyskakiwać na kogoś kto ma vansy, rurki, koszule w kratkę czy inne takie rzeczy. Czasami się trzeba opamiętać za nim zranimy kogoś. A jak wasz syn będzie gejem? Też go zbesztacie od pedałów/gejów będziecie go poniżać? Pomyślcie czasami. Co do tego obrazka, to nie rozumiem kompletnie tego porównania, od kiedy to facet musi mieć 50 centymetrów w bicepsie? Takim zachowaniem pokazujecie swoją tolerancje, a potem dziwić się czemu piosenkarze/piosenkarki z innych krajów nie chcą przyjeżdżać do Polski..

a moze po prostu polska to nie jest zacofany kraj tylko wrecz przeciwnie, inteligentny, dlatego polacy nie boja sie wyrazac swojego zdania i nazywac takich ludzi pedałkami. grunt to miec swoje poglady a nie isc za systemem i ubierać się jak te komercyjne gwiazdki w ameryce. A skoro większosc osób uwaza tak samo to chyba mają racje, a ty mozesz co najwyzej poplakac na forum jaka to polska jest zacofana i nietolerancyjna po czym wskoczyć w swoje vansy i rozowe spodenki w krate :)

 

swoja droga na zdjeciu jest chujowe porównanie, owszem jest duzo cipek w vansach itd. ale jest też dużo ogarnietych ludzi wygladajacych normalnie wiec nie przesadzaj, poprostu jakiś debil przyrównał taką fotke.

Opublikowano

Nie zgodze sie z obrazkiem. Nie ma osob chudych za to jest wiele ludzi przy kosci. Bylem na basenie i co 2 to ,,wieloryb".No bez przesady, rosnie nam pokolenie noł-lajfow, taka prawda ;/

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Ja jebie, ale wy jesteście posrani...

 

Co się kurwa dzieje z ludźmi, że zamiast poznawać siebie nawzajem i zacieśniać relacje w społeczeństwie ludzie oceniają się po wyglądzie i odrzucają na wstępie?

Jeśli już mamy oceniać po wyglądzie to wszyscy trzej goście z obrazka to frajerzy. Ślepo podążający za sylwetką/ubiorem promowanym przez społeczeństwo, nie ma czegoś takiego jak ideał człowieka, każdy jest inny.

 

Na dodatek wkurwia mnie wasze utożsamianie takich jak ten z 3 zdjęcia z poglądami lewicowymi.

Wypierdalać z prawackim ścierwem.

1374788544-U921656.png

Opublikowano

Nie chodzi o takie zwykłe ocenianie po wyglądzie,w stylu "on jest brzydki,więc go nie lubię".Tutaj chodzi o coś,co można łatwo zmienić,czyli ubiór.Osoba z 3 zdjęcia,sama się tak ubrała,założyła torebkę...

Racja,nie każdy musi być ideałem,ale skoro ktoś urodził się facetem,to niech nie ubiera się jak zniewieściały pajac.Inaczej tego nazwać nie można,bo tacy ludzie się jednak wyróżniają w społeczeństwie.Gdyby to było normalne,byliby ignorowani.

Opublikowano

Jak ten trzeci założy rurki to już nie będzie miał :D

A ten drugi wcale nie musi brać sterydów.Zresztą nie wygląda na kogoś po sterydach,ma po prostu dobrze zbudowaną sylwetkę,nie widać na nim skutków ubocznych,jakie występują po zażywaniu sterydów.

Opublikowano

I tak ten trzeci ma największe jaja, bo przynajmniej nie bierze sterydów :D

sylwek brał sterydy ? Chyba coś ci się pomieszało .

 

Ja jebie, ale wy jesteście posrani...

 

Co się kurwa dzieje z ludźmi, że zamiast poznawać siebie nawzajem i zacieśniać relacje w społeczeństwie ludzie oceniają się po wyglądzie i odrzucają na wstępie?

Jeśli już mamy oceniać po wyglądzie to wszyscy trzej goście z obrazka to frajerzy. Ślepo podążający za sylwetką/ubiorem promowanym przez społeczeństwo, nie ma czegoś takiego jak ideał człowieka, każdy jest inny.

 

Na dodatek wkurwia mnie wasze utożsamianie takich jak ten z 3 zdjęcia z poglądami lewicowymi.

Wypierdalać z prawackim ścierwem.

ale tu nie chodzi o sylwetkę tylko o ubiór i zachowanie . Nigdzie nie będziemy "wypierdalać" tylko będziemy tępić takich jak ty i tych "innych"/

Opublikowano

sylwek brał sterydy ? Chyba coś ci się pomieszało .

 

 

ale tu nie chodzi o sylwetkę tylko o ubiór i zachowanie . Nigdzie nie będziemy "wypierdalać" tylko będziemy tępić takich jak ty i tych "innych"/

Jak chcesz sobie pogadać o charakterystyce poglądów politycznych to zapraszam na PW. Gardze takim propagowaniem nienawiści.
1374788544-U921656.png

Opublikowano

<p>Słyszałem coś tylko nie wiem czy to pewne.Putin to teraz zaczął tępić pedałków ,że teraz ktoś "podejrzanie" się zachowuje czyli ubiór pedała, zachowanie to do paki.</p>

<p>Z tym mogę coś pokręcić ,że ktoś pracuje w firmie czy reprezentuję firmę jakąś i jest pedałkiem to kara ponoć na nasze gdzieś 80 tys^^.I w tym to ja go nawet popieram.Tępić pedałów.<br />

I też tych całych pedałów to hilter umiał wyleczyć szybko <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.png" title=":)" /></p>

<p><br />

Nawet jak dacie mi warna.To co za prawdę??</p>

<p> </p>

<p>EDIT@@ jeszcze</p>

<p>Teraz to nawet robią różowe bluzki i to męskie a dla kogo??Wiadomo ,że dla pedałków.Teraz nawet w bajkach, różnych książkach dla małych dzieci coraz mniej jest słowa"mama tata".W nie których krajach to robią ,że pedały dzieci adoptują.To to już całkiem przegięcie.Marnują się dzieci.Po 1 tylko nich wyśmieją i będą tacy co im w pierdol spuszczą za to że pedałkami są nich "rodzice" i i one same.A co będzie z takiego człowieka jak nich pedałki wychowają? kolejne pedałki.Nie wiadomo czy kto wie za wiele lat większością to będa pedałki ,a mniejszość hetero.</p>

<p>Moim zdaniem powinno tych pedałów zamykać do psychiatryka albo paki i wypuścić jak się ich wyleczy ,bo zabijać to może i nie ale powinno nich się raz na zawsze wyleczyc</p>

<p> </p>

Opublikowano

jeśli myślicie że ludzie nigdy nie mieli takiej "skazy" (nie wiem jak to nazwać po waszemu) to polecam poznać historię i się dowiecie że homoseksualizmu nie da się wytępić od tak on zawsze nam towarzyszył i to nie powstało wczoraj

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

jeśli myślicie że ludzie nigdy nie mieli takiej "skazy" (nie wiem jak to nazwać po waszemu) to polecam poznać historię i się dowiecie że homoseksualizmu nie da się wytępić od tak on zawsze nam towarzyszył i to nie powstało wczoraj

 

 

Czy my mówimy o pedałach, czy gejach? Kuźwa, ludzie...

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...