Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.1][2 EDYCJA][KM][TS3][LogBlock] WschodniCraft ruszamy z drugą edycją !


Arman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Byk
Wiek: 13
Ts3 i mikro: TS3 tak, Mikro nie.
Dlaczego akurat ten serwer ?: Lubie serwery typu KM i działać w grupie.

yiWCsl1.png
Opublikowano

Nick: Byk

Wiek: 13

Ts3 i mikro: TS3 tak, Mikro nie.

Dlaczego akurat ten serwer ?: Lubie serwery typu KM i działać w grupie.

 

 

- Nick:Kri_93

- Wiek:16

- Ts3 i mikro:Tak

- Dlaczego akurat ten serwer ?:Lubie serie KM2

 

Zostaniecie dodani. :)

Opublikowano

- Nick: ObiOne


- Wiek: 13


- Ts3 i mikro: Oczywiście


- Dlaczego akurat ten serwer ?: Gdyż bardzo lubię grać/współpracować z innymi oraz lubię serwery KM.


Opublikowano

 

- Nick: ObiOne

- Wiek: 13

- Ts3 i mikro: Oczywiście

- Dlaczego akurat ten serwer ?: Gdyż bardzo lubię grać/współpracować z innymi oraz lubię serwery KM.

 

 

- Nick: Marcinosa

- Wiek: 14

- Ts3 i mikro: jest

- Dlaczego akurat ten serwer ?: Nie grałem jeszcze na 1.6.1 a chciałbym zagrać :)

 

Będziecie dodani. Jeśli macie jakieś pytanie lub sugestię to piszcie je pod podaniem....

 

Osoby posiadające mniej niż 50 postów niech piszą podania na pw.

Opublikowano

Nick: xZubIx (duże i )

Wiek: 17

Ts3 i mikro: posiadam

Dlaczego akurat ten serwer ?: Lubię współpracować z innymi a nie tylko nudne freebuildy :D plus lubię KM

Opublikowano

Heh troche smieszny serwer a raczej jego administracja xD

Macie 10 slotow ... W dodatku macie white list ... xD

Dawno sie tak nie usmialem :D

Skoro dodajecie i tak kazdego jak leci to po co w ogole White-List? :D

Serdecznie pozdrawiam

Lavilos

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Heh troche smieszny serwer a raczej jego administracja xD

Macie 10 slotow ... W dodatku macie white list ... xD

Dawno sie tak nie usmialem :D

Skoro dodajecie i tak kazdego jak leci to po co w ogole White-List? :D

Serdecznie pozdrawiam

Lavilos

 

Nawet nas nie znasz, a już z góry nas oceniasz. Nie lubię takich osób.

Na razie mamy 10 slotów bo nie wiemy ilu będzie chętnych.

Dla twojej wiadomości wl jest po to żeby taka osoba jak ty nie wbiła na serwer i go nie rozwaliła...

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Heh troche smieszny serwer a raczej jego administracja xD

Macie 10 slotow ... W dodatku macie white list ... xD

Dawno sie tak nie usmialem :D

Skoro dodajecie i tak kazdego jak leci to po co w ogole White-List? :D

Serdecznie pozdrawiam

Lavilos

10 slotów. A co mieli na początek kupić 150. Jak bedzie grało np 20 osób ? Zapewne pierwszy dzień to bedzie jakby sprawdzane ile osób. White-List jest po to by , żadne dziecko nie wbiło. I rozwalało wszystkiego co jest. A po kolejne. Jak ci się nie podoba dlaczego tutaj weszłeś. Ogarnij się.

 

Pozdrawiam.

yiWCsl1.png
Opublikowano

- Nick:DruidAndrzej

- Wiek:16

- Ts3 i mikro:Yes

- Dlaczego akurat ten serwer ?:Bo lubię KM2 :D



Można prosić IP ts3?

DAJ LAJKA!
TO NIE BOLI!
Widzicie jak się staram zdejmijcie mi parę %
Opublikowano

- Nick: Press0


- Wiek: 13


- Ts3 i mikro: Mam


- Dlaczego akurat ten serwer ?: Bo widać że nie będzie grifów. I lubie servery tego typu :>


giphy.gif

Opublikowano

Z góry wszystkich przepraszam ale start serwera musi zostać przełożony na godzinę między 17:50 - 18:20.

Powód muszę pójść do sklepu pomóc ojcu sprzedawać... Na pewno wam to wynagrodze.

 

Serwer jest już z góry opłacony na 2 miesiące.

Opublikowano

- Nick:NqMasT


- Wiek:16


- Ts3 i mikro:Jest Sprawne :)


- Dlaczego akurat ten serwer ?:Dlatego że lubię taki typ serwera + jest na 1.6.1 :)


-Coś o sobie:Prawię dorosły gracz minecrafta (nie mówiąc już o doświadczeniu)


-Ps:Proszę nie trollować mnię ani nie denerwować w moim domu lub jego okolicach ..


mam dość takich graczy co nie wiedzą co to KM



NqMast

Opublikowano

- Nick: przewoz20011


- Wiek: 15

- Ts3 i mikro: Tak i Tak

- Dlaczego akurat ten serwer ?: Widać , że jako jedyny dopracowany :3 A tak btw. - Jestem z Wschodnich granic Polski :D

Opublikowano

- Nick: mlodyyoker


- Wiek: 17


- Ts3 i mikro: Jest : D


- Dlaczego akurat ten serwer ?: Lubię KM oraz lubię działać w grupie. Serwer jest na 1.6.1 co mnie bardzo uszczęśliwia bo będą konie. Po za tym mam nadzieję że spotkam tam grono ludzi rozgarniętych i ciekawych :D


Opublikowano

Wzór podania na white-list.

- Nick: eipex


- Wiek: 14


- Ts3 i mikro: Tak


- Dlaczego akurat ten serwer ?:Bo lubię KM, miło mi się gra na nich zobaczę jak tutaj :)

Opublikowano

Nick: 1sharp

Wiek: 17
Ts3 i mikro: tak

Dlaczego akurat ten serwer ?: Chciałbym zagrać na jakimś nowiutkim serwerze. Mam nadzieję że start serwera, to kwestia kilku minut.



Teraz UWAGA!

IP w opisie jest błędne, wbijać na:

s123.csrv.pl:56719

 

Pozdrawiam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...