Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zapraszam do oceniania, muzyke robiłem od podstaw, przy takiej muzyce się nie znudzisz [OCENIAJCIE! :D]


Paweloxz2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Strasznie słabe. Jak już robicie "seta" to zadbajcie o to, aby słuchacz nie musiał słuchać nudnego początku i zakończenia utworu. Poza tym typ przejść... zwykłe wyciszenie jednego kanału tym samym zwiększenie głośności drugiego... Nic trudnego i każdy przedszkolak by sobie z tym poradził. Efekty w trakcie też robione na odpierdziel. Ogólnie jeśli chcecie się tym zająć na poważniej to czeka Was dużo, ale to dużo nauki :)

 

Jeszcze jedno. Co oznaczają słowa w temacie "muzykę robiłem od podstaw"? Wydaje mi się, że Ty nie byłeś producentem tych utworów :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:) proszę cię remixy nie są twoje , pisząc "tworzę muzykę od podstaw " skłamałeś , SET jest to skład kilku piosenek z przejściami :O a u cb jest /KICK/ PIOSENKA /KICK/KICK/PIOSENKA/KICK -.- to nie jest set .

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

tu nawet przejśc nie ma ale dobra . muzyka też nie pasuje najpierw jakas pompka potem disco polo
i sorry ale to nie jest tworzenie muzyki, mixowanie też nie za bardzo . polecam wejsc na moj profil i ogladnac moj mix moze sie czegos nauczysz . ale też jestem jeszcze amatorem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie bardzo wiem jak ocenić, skoro wcale nie robiłeś tego od podstaw..
jeżeli tylko posklejałeś te kawałki, to jak dla mnie średniawka

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...