Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się podnosić apteczki w GTA IV?


saletra23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy da się podnosić apteczki w GTA IV, tak aby regenerowały życie?


Jeśli tak to jak?



apteczka.png


3709.jpg



IP: simple16.cubehost.pl
IP awaryjne: 185.38.249.9:5111

Opublikowano

bo tak się marnują leżąc na ziemi, a zdrowie by się przydało...

3709.jpg



IP: simple16.cubehost.pl
IP awaryjne: 185.38.249.9:5111

Opublikowano

Jak dobrze pamientam to chyba jak sie niemiało ful zycia to jak sie nania staneło to sie autodoładowalo albo sprubuj na f (niejestem pewny bo dawno w IV niegralem)

Opublikowano

*nie grałem

 

aha, dzięki spróbuję. Jeśli działa oznaczę jako rozwiązany pod twoją odpowiedzą =)

 

 

EDIT: Zgadza się, apteczki się podnoszą same, jeżeli mamy ubytek zdrowia. Jeżeli mamy full HP, pozostają one nietknięte.

 

Mi się nie podnosiły, ponieważ miałem pełne życie, a jedynie uszkodzoną kamizelkę kuloodporną.

Proszę o zamknięcie tematu.

3709.jpg



IP: simple16.cubehost.pl
IP awaryjne: 185.38.249.9:5111

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie się nie dało podnieś takiego, czegoś, co jest u Ciebie na SS'ie:

 

apteczka.png

 

...Własnie tej rzeczy, kilka-krotne próbowałem podnieś, ale bez skutku, nie dało się.

Nie da sie to podnieś - przykro mi - z tego powodu.

Pozdrawiam.

bez gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...